Jump to content

Recommended Posts

Girlfriend.jpeg

 

Off Topic
Приятелка (2020)
Приятелка (2020)
Приятелка (2020)
Приятелка (2020)
Приятелка (2020)
Приятелка (2020)

 

Girlfriend

Държава: Китай

Епизоди: 36

Излъчено: 5 април 2020 г. - 11 май 2020 г.

Излъчва се в: неделя, понеделник

Оригинална мрежа: Hunan TV , Mango TV , Mango TV

Продължителност: 30 минути

Режисьор: Ming Yan (明焱)

Компании: Mango TV, Blue Media

Субтитри: Английски

 

Участват:

Lawrence Wong  като Ye Feimo

Xu Hao като Wen Xiaoyuan

Wu Hao Ze като Gu Yunzhou

Ni Han Jin като Li Can

Fu Shu Yang като Jiang Ling'er

Xu Bing като Han Hui

Wang Xiao Cheng като Zhou Xiaojing

Bai Xin Yi като Wang Jiayi

Luo Zheng като Mo Xiaobai

Li Ying като Cheng Anya

Wang Ze Xuan

Zhu Yue

 

Описание:

Уън Сяоюан  прави всичко възможно да спечели пари, за да поддържа малка театрална трупа в родния си град.

По волята на съдбата тя е наета да играе тайната любов на изпълнителния директор на Anning Culture- Йе Феймо

Как ще приключи тази история?

 

Трейлър:click:

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:  и :click:

 

Всички серии с български субтитри в пакет: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click: :click:  :click: 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата. Всеки ден влизах да видя дали вече е забелязан сериала и му е направена тема. Даже вече щях да моля някой да я направи.

Не съм го почвала, няма още руски букви, но все ми попадат клипчета в ютуб и главните са ми много симпатични. Чак ми се приисква да го преведа на БГ някой ден. 

Ако някой го е почнал, чакам мнение...:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично, главната е много сладка,а главният:P вау какво тяло има...

Сюжетът поизтъркан, но заради главните си струва. Поне се плакнат очи... 

преди 46 минути, skofiild написа:

Благодаря за темата. Всеки ден влизах да видя дали вече е забелязан сериала и му е направена тема. Даже вече щях да моля някой да я направи.

Не съм го почвала, няма още руски букви, но все ми попадат клипчета в ютуб и главните са ми много симпатични. Чак ми се приисква да го преведа на БГ някой ден. 

Ако някой го е почнал, чакам мнение...:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

skofiild, не е нещо невиждано,но толкова сладки след седма серия до 14(защото толкова има излезли)...Главните са прекрасни, второстепенната двойка също,па и всички, красота на куп. Главната по 3 пъти сменя тоалети в серия.Всички оглупяват от любов. Мъжете използват какви ли не забавни трикове да се доближат до любимите. Никакво преиграване. Серийките  засега са бонбонени...Очаквам новите серии. Не разбрах на доста мест, щот гледах без субтитри, но не можах просто да се стърпя и така.още една,още една, че ги изгледах...      И... ако го преведеш,мисля ще има доволни.За по-сигурно изчакай да стигнем до двадесет и някоя си....
Дано да продължи все в тоя дух...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам тук :D Главният не съм го гледала никъде, но преди време ми хвана окото из социалните мрежи и си го следя :)

Сериалът е като много други от този тип - има си редовните бивши, злобарки..... Майката на главния ми е любимка, ама само да не обръща другата страна 

Off Topic

в 14 епизод - как го предложи за главната роля, а той милият пък така "трудно " се съгласи...... то на човека му стана лошо като прочете за целувката преди това :lol2:

Харесват ми и дойките на заден план - всяка със своите перипетии... и забавления.

 

Музиката също бива. Тук е целият ост, а на сърце ми легна тази песен :) Младежът вади глас като Bie Thassapak Hsu , че чак се замислих дали не е той.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти ме заинтригува когато спомена Bie Thassapak Hsu , но няма как да е той, тази негова усмивка я разпознавам веднага:D Ще почакам още малко преди да реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e аз за изпълнителя на ост-а говорех - някакъв младеж е, чийто глас ми напомня за Bie :)

Иначе сериалчето не  е лошо и става за гледане....

.....ама аз съм леко пристрастна, та затова си зяпам с интерес :lol2::ilovethis:

889653.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, много сте лоши да ме зарибявате с текущ сериал!

Уж само да му хвърля един поглед и айде... отиде коня у ряката :lol2:

Ама много са сладки, ве :wub: И мацката свежи дрешки носи.

И като мъж мнооооого добре изглежда :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, MuryG написа:

Ах, много сте лоши да ме зарибявате с текущ сериал!

Хаха :) И аз така  се загледах.....и като видях кога ще е последния епизод ми стана лошо - ще си откараме и след края на кризисното ( освен ако няма продължение) :lol2: Понеже не сме от VIP-овете ще си чакаме по 4 епизода на седмица....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче малката е супер лъчезарна. Просто прелест! Рядко харесвам актриси,но тази е Слънчице, като Ким Бом.

А главния не е лош, но малко му са късички краката и тук губи по-точки. Иначе нагоре е добре. Дори  размахва юмруци на ринга в сериала, за да покаже  мускули... и да даде урок на бившия на сладураната. Не знам докъде сте. Иначе всички серии са налице. Който е нетърпелив, може да ги мята....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana то не че тук се водят кой знае какви сложни разговори... Ама предпочитам със субтитри :) Тоя номер с чисто китайско съм го правила само заради един мъж - Хуан Сяо Мин.... 2 пъти :lol2: Тука ще си чакам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

А главния не е лош, но малко му са късички краката и тук губи по-точки.

 

Къде гледаш, а? ;) Ся след този коментар ще се кокоря само в краката му.... Аиш :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lukreciana написа:

Харесвам дългокраки мъже, като Минчовите. 

 

На Минчо мъжете са дългокраки? :swoon::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, lukreciana написа:

Ха,голям майтап в 20-та,като търси в Интернет съвети, как да умилостиви приятелката си...   

"Какъв мъж си ти? Даже имаш и приятелка..." Уби ме :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...