Jump to content

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. (2018)


Kaonashi

Recommended Posts

    maxresdefault.jpgdakaretai3.jpg

 

Заглавие: Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu / DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year

Тип: Сериал

Жанр: Комедия, романтика, драма, момчешка любов

Година: 2018

Епизоди: 13

Времетраене: 23 мин. на епизод

Аудио: Японски

Резюме:

Петгодишното царуване на Саджо Такато като "Мъжа, който искам да прегърна №1" е грабнат. Откраднал гръмотевицата му е начинаещият актьор с тригодишен дебют, Азумая! Към задушния враждебен Такато, искрената искряща усмивка на Азумая започва да става ефективна. Дори докато Такато задава своето ниво на тревога на МАКС, Азумая хваща Такато в срамното му пиянско състояние и го използва, за да го изнудва! В замяна на мълчанието на Азумая, Азумая заявява: "Моля, позволете ми да ви задържа ...?! Прегърнете ме, кой e Мъжа, който искам да  прегърна №1?" (директен превод). Тази серия включва и голямо количество други еротични истории с високо напрежение.

 

:subs: Онлайн: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста агресивен подход има Джунта, шах и мат още с първия ход. :yes:

Хареса ми начина на рисуване, доста детайлно са направени телата им. На моменти имах чувството, че е дорама. Само линиите под брадичките на героите ме дразнеха, като че ли са бради. 

Нямам база за сравнение с други анимета, тъй като това ми е второто с boylove тема, но съм доволна. Ще потърся други на тази тема, но едва ли ще са 18+.

:bow:Arigato за превода, без него нямаше да се в пусна в това приключение, света на yaoi anime. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анимето е готино, образите са интересни - последователни целеустремени! Джунта е уникален! Добре завъртяха сюжета, музиката е супер, но безумните черти под брадичките ме влудяваха. И още нещо - да се гледа само от 18+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно повечето хора, които следят, са разбрали вече, но нека споделя, че ще има и аниме филм, който е обявен за тази година - ето линкче с повече информация (цък).

На мен анимето ми е слабост (най-вече главните герои), обаче чак 18+ неща не видях особено. Хайде, най-много 16+ бих му дала. Реално мангата е 18+, обаче там няма и история, в анимето поне са се постарали да създадат сюжет, развитие, характери на героите и да подредят сцените по-смислено, че да мяза на нещо. И резултата е много добър, дано повече такива манги получат достойна аниме адаптация (е, и мангите с развита история и изобщо, разбира се).

Сега, за другите неща - песните са много готини, още си ги слушам, особно тази, която се пее от озвучителите на главните герои. Появиха се и някакви второстепенни личности, които се оказаха интересни - не мисля, че в продължението на анимето ще имат участие, но това няма значение, нали главните герои ще са си там. :D За тях ми пука повече, че как. И да... линиите под брадичките на героите... а иначе анимацията е много сладка.

 

ПП: Между дрегото, приличат си с Hitorijime My Hero по това, че някои добри и мислещи хора са взели мангата и са я "оправили". :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...