Jump to content

Yesterday o Utatte (2020)


GFotaku

Recommended Posts

 

spacer.png

 

Yesterday o Utatte

(Изпей ми "Вчера")

 

Тип: ТВ

Жанр: Сейнен, драма, романс

AniDB и MAL: AniDB //  MAL

Държава: Япония

Година: 05.04.2020

Епизоди: 12, излиза в момента

Времетраене: 25 минути на епизод

Субтитри: Английски, български

Резюме: Уозуми Рикуо е млад мъж без много амбиции в живота, който работи в малък супермаркет.

Никога не се случва нищо особено до деня, в който съдбата не го сблъсква със необикновената Хару и нейният гарван...

 

Линкове:

 

Онлайн с :subs: (към плейлистата) :click:

и към Extra

 

____

 

Позволявам си да вметна личното си мнение, а то е, че в момента, в който се сблъсках с това аниме, то ми напомни на произведение на Харуки Мураками с цялата си визия и настроение. Това е и причината да ме "хване" скорострелно. Подобен момент имах с излизащото навремето "Sakamichi no Apollon", надявам се със сегашното заглавие да изпитам същото.

 

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се оказа почти гледаемо и с изненадващо приятен рисунък и анимация. Комплимент към наборите 85+ е отсъствието на смартфони, което е заменено от старите уокмени с дунапренени слушалки, каквито всички имахме през 90-те. Ако се вгледате по-внимателно в анимацията, ще забележите и други изненадващо фини детайли, характерни за онова време. За момента нищо друго от сезона не ми е грабнало вниманието, така че ще се следи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод дойде досущ като турски сериал. Надеждите ми да гледам нещо от този сезон съвсем се изпариха. Оставам на борда за още епизод-два и ако продължи в същия тон, му бия дропа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...