Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Record of Youth (청춘기록)

РоманизацияChungchungirok

Също така известен катоThe Moment

Алтернативни заглавия: Youth Record, Youth Report

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 7 септември - 27 октомври 2020

Време на излъчване: понеделник и вторник, 21:00 KST (корейско стандартно време)

Жанр: драма, шоубизнес, модели, романтичен

КаналtvN

Епизоди: 16 (60 мин. на серия, 1 серия на излъчване)

Режисьор: Ahn Gil Ho (WatcherMemories of the AlhambraStrangerMrs. Cop)

Сценарист: Ha Myung Hee (Temperature of Love, DoctorsHigh Society)

Субтитри: Английски

Asianwiki

          

Участват:

Пак Бо Гом като Са Хье Джун

Пак Со Дам като Ан Джонг Ха

Пьон У Сок като Уон Хе Хьо

Ha Hee Ra като Sa Hye Joon's mother

Shin Ae Ra като Won Hae Hyo's mother

Han Jin Hee като Sa Min Ki

Park Soo Young като Sa Young Nam

Seo Sang Won като Won Tae Kyeong

Shin Dong Mi като Lee Min Jae

Lee Chang Hoon като Lee Tae Soo

Lee Jae Won като Sa Kyeong Joon

Kwon Soo Hyun като Kim Jin Woo

Jo Yoo Jung като Won Hae Na

Jung Min Sung

Yang So Min

Jo Ji Seung

Lim Ki Hong

Park Se Hyun

Jang Yi Jung

Kim Hye Yoon (епизод 1)

Park Seo Joon (епизоди 9 и 10)

 

Резюме: 

Драмата проследява живота на младите хора, работещи в модната индустрия.

Са Хье Джун е красив и находчив, мило момче и известен модел, който иска да стане актьор. Ходил е по кастинги за много роли, но успехът някак си все му убягва. Това се дължи предимно на факта, че няма харизма и присъствие на актьор. Ан Джонг Ха работи като гримьорка в същите среди. Създава впечатление за позитивна и усмихната личност, но отвътре е изключително самотна. Избира залитането по айдъли да я разсейва и запълни донякъде празнотата.

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че пускате и кои са сценаристите и режисьорите-така човек може навреме да зачерква нещата, които няма да гледа. Какъвто е и случаят тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото четене на сценария се проведе днес ~

Oчаква се драмата да започне през септември ~

[메이킹] 박보검x박소담x변우석, 빛나는 세 청춘의 대본리딩 현장 공개! | 청춘기록 Record Of Youth EP.1

 

Image

Off Topic

Image

Image

 

Редактирано от bealonenomore
Оразмерена снимка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Пак До Дам не уцели тоя път на партньор. Главния милия е много зле като актьор. Не знам въобще как го избират. Ще почна да гледам заради Со Дам и ако мога поне малко да изтрая Бо Гом ще догледам.

.. ама ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.04.2020 г. at 9:24, dido100 написа:

Добре, че пускате и кои са сценаристите и режисьорите-така човек може навреме да зачерква нещата, които няма да гледа. Какъвто е и случаят тук. 

 

Първи епизод в подкрепа на горното мнение. Поне за мен- абсолютно неинтригуващ беше и скучен, а  някои от актьорите слабичко представяне. Ще дам шанс и на втори и ако е същото- до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D
Нямаше челни стойки, така е.
Ама си имаме

Spoiler

гей.

Почнах втора серия. Настроението ми харесва, носи ми положителни чувства, героите са радост за окото чисто визуално. Има интересни отношения вътре в семейството на главния. В другото семейство(това на актьора) също се заформят интересни конфликти.
Продължавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен сериал. За семейните отношени и на работното място. Конкуренцията е навсякъде.

Главната не я асимилирам визуално, харесват ми момчета и техните отношение. Обаче доколкото схванаха  Хе Хьо не е спечелил честно конкуренцията. Може би скоро ще се разкрие, и това да постави на изпитание приятелството им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И главната харесвам, и трите момчета, и сестрата на Хе Хьо... Дори майките им харесвам. Още никоя не се е развикала невротично и не се е хванала за косата, имат си някакви вътрешни монолози, което ми навява усещане за нормалност, което обикновено много ми липсва в женските образи.
Любовта между главните е чиста и нежна.. допада ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох много негативни коментари за първите две серии и нищо не очаквах. Но... на мен ми хареса. Реалистично, правдиво и добре направено. Дори Пак Бо Гом се справя добре. На него явно такива странни персонажи му подхождат повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, 'странен персонаж'. :wub:
Изненадващо нормални хора са.
Бо Гом съм го гледала само в Облаците и тука.

Явно си подбира ролите, така че да играе праволинеен мъж, който държи на принципите си.

И аз такива харесвам. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целият сериал се върти около корейската месомелачка и разликата между родените със сребърна лъжица в уста и простолюдието.Толкова гадория, че то за либоФ  място няма направо, та тя само телефонна и есемесна, колкото и да я величаят.Героите са заети да оправят натворените от пресата и противниците им гадории цял сериал. Погледнато реално, то си е баш така- Дисрач не спи, а в работата все има някой "доброжелател". Та ако си беден- кофти, ако станеш известен и печелещ- пак кофти.

И достигаме до генералния въпрос - какво още трябва.

Каквото и да ми отговорят в последните два епизода, обаче,  ще е далеч от истината, дето я знаем и която не е лицеприятна- пари и власт.

Накратко- дъвчат познатата поговорката за жабата и гьола и остана да видим само,  ще цопнат обратно  в своя,  или излязат.

Триъгълникът бива- абсолютно равнобедрен. Като актьорска игра, Пак Со Дам, поне за мен,  по-добра и от двата ъгъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ти епизод съм и досега много ми харесва. Супер динамичен, интересен и с много свежи лица и добри актьори. Чак сега загрях, че главната беше във филма ‘Паразит’ и в един от любимите ми сериали ‘Beautiful mind’ с Jang Hyuk. Супер, определено добре се справя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят -изненада!

Off Topic

 

Свърши реално в нищото и с нищо.

Браво на сценаристите.Пълно пас. Каквото и да бяха показали, нямаше да е реално, защото това, дето го нищиха- корейския шоу-бизнес, реално там няма решение, тъй като е машина за пари и машина за мелене на човешки съдби, а за потеклото, няма и какво да се коментира, от ясно, по-ясно- ако не си роден със сребърна льжица, безплатен обяд няма, а бачкаш като вол и никакви странични занимания, като любов и тем подобни.Пък може и да ти се получи да изплуваш и излезеш от гьола.

Имаха какво да покажат и показаха- вече го коментирах, но нямат решение за проблема и го оставиха нерешен.

 

За губене на време, при излишък на такова-става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса, но има доста още какво да се желае. С тия прескачания във времето доста ме изнервиха. Свършва епизода с едно събитие и после целия следващ епизод ти обясняват какво се е случило преди това. Това не ми хареса. И какво стана в предпоследния епизод, който завърши така драматично с нещо от рода на

Off Topic

‘Не мога да скъсам с теб!’, когато той търча чак до нейната къща.

Аз ли изпуснах нещо или тази сцена изобщо нямаше продължение?? Какво стана след това? 
И като цяло образа на главната никак не ми хареса...чак пък толкова пресмятания на всичко. Много мислене и много малко емоция. Доста надута и студенокръвна беше на моменти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivanjelina,   точно, което си видяла е

Off Topic

Единият- много те обичам, но кариерата ми е по-важна, казано на разбираем език. Другият много те обичам ...и  чао, с чувство на вина.

Нали това им набиват постоянно в канчетата, че за да изпълзят от гьола мнооого трябва да учат и да се трудят тия от тълпата.И понеже майката ѝ и пусна мухата, че е хванала Господ за шушляка, тя реши, че няма нужда от Господ и сама ще успява. Е видяхме я колко за две години!:D Но продължава.:28558:

И за пример и достоверност на корейския успех- дядото.В пенсия, но все пак, най-накрая, като не се отказа- успя!:lol2:

Голяма забава, тук вече се смях с глас.

 

 

@dgm58d, напротив, писала съм, че за това става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя момент, в който търча до нейната къща, всъщност търча до студиото й. Продължението е в първите минути на следващата серия, когато те си мълчаха, а дъждът тропаше по ламарината на БМВ-то. Как не ти направил впечатление тоя потресителен аутфит на дамата...
Мен ми хареса. Очаквах цуни-гуни накрая, щото съм по душа роматик, но и позитивният край ми стига.

Историята е вдъхновяваща, децата растяха, следвайки мечтите си, но нито един не предаде принципите си. Очаквах богаташчето да се издъни някъде по трасето

Spoiler

(но се оказа пич.)

Майката на главната и тя смърдеше на леш, но пък откровено си каза каква е. Подобна прямота и реална самооценка също са за отбелязване, че в друг сериал ги няма.
Тва не е история за шоубизнеса, нито е за богати и бедни, на никой не му беше лесно.. Това е история за отношенията в семейството и за натиска, който получават младите, ако са извън рамката на обществената нагласа, че от 20 до 30 трябва послушно и безропотно да си намерят пътя, начертан от родителите им, да успеят, да се реализират в професията и по някое време като навършат 30+ да почнат да ги гледат, тъкмо старите ше имат време да организират слепи срещи и да уреждат бракове.
Богаташката го каза в лицето на дъщеря си

Spoiler

"Срещай се с когото искаш, но аз ще избера за кого да се омъжъш. Защо? Ами защото и при мен беше така." И в същото време с мъжа си спят на различни легла и периодично го души с възглавница.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...