Jump to content

The Ghostly Doctor (2017)


debil4e

Recommended Posts

82f044abca67ce9d.jpg

Off Topic

dea16ee055ee9cd3.jpg

 

заглавие: The Ghostly Doctor  Fascinante Doctor Fantasma, Mesmerizing Ghost Doctor, Gui Yi Feng Jiu, 绝色妖娆:鬼医至尊

тип: Manhua

година: 2017г

статус: онгоинг

жанр: екшън, приключения, драма, исекай, прераждане, фентъзи, Gender Bender, историческо, бойни изкуства, романс, шоджо, по новела

автор: Feng Jiong

арт: Yuan Man Dongman

инфо: :click:

чети онлайн: :click::click::click:

резюме: Тя е лидер на тайна престъпна организация, чиято сфера на дейност включва обири, убийства и тн. В очите на другите тя е гений, но не от добрите, за капак се вписва идеално в определението за психопат. Умира при изпълнение на поръчка, която се обърква, само за да се събуди в друго тяло и май в друга вселена. Вярно, тялото е на благородничка, но е в бордей, обезобразена и друга жена се представя за нея навън...

 

лично мнение: Супер клиширано, но не можах да се откъсна от него, докато не свърших преведените чапове. Когато разбера какво ме привлече, ще кажа, но засега мога само да препоръчам. Чете се лесно и увлича или поне мен:D Главната ми допада, не си припомня нонстоп предишния си живот, а продължава напред, при това без да бълва високопарни приказки за отмъщение в името на предишната собственичка на тялото. Съгласете се, че е малко нелепо, все пак предишният собственик не ви е спасил или нещо подобно като е умрял и вие се намъквате в тялото<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...