Jump to content

Музите ми говорят ..... с молив и четка


Recommended Posts

Нещо набързо нацапано и втори опит с акварелни моливи. :D

Приликата с оригинала е до такава степен, че въображенито ме кара да си представям още двама познати актьори докато гледам рисунката, къде око, къде устни..... :D

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На есен на човек му се доседява малко повечко вкъщи, а на мен ми идва музата да си рисувам. 

Една рошава УСМИВКА от мен. :happy:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи опит с дигиталното рисуване (сигурно и последен. Големи мъки бяха. Дет се вика: взех си мерака). :D Не е желаният ефект за мен, но така се получават нещата, когато само разцъквам програмата, без да се интересувам и гледам клипчета. Ако скоро ми дойде музата да си измарям отново очите пред монитора, бих поправила тази грешка.

 

Ето кой ме вдъхнови за този мой първи опит. Само феновете може би ще познаят. :D

spacer.png  spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, cucyta написа:

На мен ми прилича на Тен от NCT и SuperM...

Ето една фенка. :D Първият ми нарисуван айдъл. Джуно не се брои, защото той е портрет на героят му от сериал. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и нещо с акварелни моливи, което започнах да рисувам миналата година и завърших днес. Един актьор, който си ми е много на сърце. :blush:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/29/2020 at 7:59 PM, felicyti said:

.... и най-вече да му доставя удоволствие .

Като гледам рисунките имам чувството, че си толкова много влюбена в тези мъже, че чак изпитвам ревност. :rolleyes:

 

Извинявам се за дръзкия ми коментар - дори и за невежа, като мен, който си няма бъкел представа от това изкуство е видно, че тука става дума за талант. Поздравления!!!

 

п.п. особено ме изненадва погледа, дори когато очите са затворени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kando Благодаря! Любов към актьорите - не, по-скоро към ролите, които са изиграли. Възхищавам им се. Позволявам да ме ревнувате, някои рисунки са в рамка и ме наблюдават по-цял ден и нощ. :D :P 

Сега забелязвам, че имам доста портрети със затворени очи, но като цяло напоследък си избирам някакви по-интересни композиции,- да има поне една ръчичка или зъбки, ракурса да е по-странен или да има нещо интересно във физиономията. Правя си предизвикателство със себе си. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно мога да кажа, имаш израстване от първите към последните рисунки и не само защото експериментираш с нови техники, все по-разпознаваеми стават, с повече подробности, светлосенки, контури.... абе, давай все така. Чакам да видя и следващите:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пробвам различни материали и техники и си фенствам с рисуване. Днес реших (най-накрая), да изпробвам едни маслени моливи, които са ми подарени преди повече от 4 години. :D 

Ето какво сътворих в неделния ден:

"Шшшт, тихо!"  :wub:

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се ще да видя този пияния младеж от подписа ти как ще го сътвориш. Имам предвид в някой стоп кадър от гифчето, ако те вдъхновява разбира се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta добре ме усещаш какво харесвам. :D  Много ме вдъхновява пияната му муцунка и си го планувам за рисуване (тооо просто като си представя колко беше нелепо-сладка сцената в сериала и веднага се ухилвам). А най-големия парадокс накрая ще бъде, че рисунките на двамата младежи изобщо няма да отговарят на същността на героите им. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, художник, който е привлчен от пияни муцунки. :D С тази на Кестена ще станат две и ако се постарая може да си направя цяла колекция. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...