Jump to content

Музите ми говорят ..... с молив и четка


Recommended Posts

Здравейте :) 

от доста години, има моменти, в които "ми идва музата" да рисувам. Правя го изцяло за удоволствие, а вдъхновението ми е почерпано в повечето случаи от филми, сериали, някоя запомняща се главна роля, дадена емоция, която ми е "дала" нечия история от малкия екран. Имам някакви познания по рисуване и живопис, но мисля че в изкуството не би трябвало да има правила, а всеки трябва да намери своя стил и най-вече да му доставя удоволствие :) 

Напоследък съм по-ентусиазирана да пробвам различни неща (цветни моливи, сухи пастели, въглен, креда, акварел) , но основно си драскам с графитни моливи.

За жалост изкуството си изисква време. Има много Звезди, които ме вдъхновяват и искам да са ми муза ама ... време, време няма :D 

За присъстващите тук, които обичат да разглеждат различни арт творби, не са много, но ви представям някои мои рисунки на аниме и портрети от периода, в който съм на "азиатска вълна" :happy: 

spacer.png   spacer.png

 

Off Topic

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png  spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, невероятни са, @felicyti! :wub:Но Mew е най-сполучлив според мен! Ще чакам с нетърпение следващите ти произведения! Благодаря, че сподели с нас таланта и музите си!:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti , много са добри! Ако може, покажи ни рисунките и от неазиатския ти период.

Каза, че пробваш различни неща. Виш  Тук , някой рисува с кафе. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Rino написа:

@felicyti , много са добри! Ако може, покажи ни рисунките и от неазиатския ти период.

Каза, че пробваш различни неща. Виш  Тук , някой рисува с кафе. :)

 

 

олеее това с кафето си е висш пилотаж :D Предпочитам само да го пия B)

По-старите ми рисунки са само портрети на други известни актьори. Тези дни може да споделя и тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Еха страхотни са!.Това се казва талант.Ако може покажи ни  и други твои творби не само на азиатска основа.То всичко може да се превърне в средство за рисуване само трябва време и най-вече да се прави със удоволствие,както ти правиш.Браво:)Виж Тук може да  пробваш.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, helyg написа:

Уау! Чудесни са. Хехе, и моят любим актьор го има. Може ли да споделим портрета му в страницата ни във фб?

Благодаря :)

Да, може го споделиш. Ако е необходимо по-добро качество, кажи,  ще ти пратя :happy: 

П.П. не мисля че е небходимо да споменаваш кой е автора :lol: даже недей хахха

 

 @skofiild кой е твоят любим актьор :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti

И Джун Ги...

Има ли жена, която да не го харесва? Е, сигурно има всъщност. Разни идеали. Но аз много си го харесвам от край време.

Само дето точно този сериал хич не ми допадна. Сериала не ми хареса, ролята му горе-долу биваше. В края не толкова.

Но в "Илджиме" беше друго нещо...:wub:

Ти обаче си го нарисувала перфектно.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, chernata kotka написа:

@felicyti Еха страхотни са!.Това се казва талант.Ако може покажи ни  и други твои творби не само на азиатска основа.То всичко може да се превърне в средство за рисуване само трябва време и най-вече да се прави със удоволствие,както ти правиш.Браво:)Виж Тук може да  пробваш.:)

Да, има много талантливи хора в цял свят. Често гледам клипчета и членувам в групи за рисуване. Обичам да разглеждам талантливи и нестандартни неща. Не че разбирам много коя картина е хубава и коя не, просто си имам вкус, който е доста обширен, но съм си ценител на изкуството във всяка форма: музика, танци, рисуване, театър и т.н. :D 

Ще пробвам и други неща и ще кача :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild ее знаех си :D 

и аз много го харесвам , но съм изгледала едва два негови сериала. То пусното време не стига за всички, а гледам да разнообразявам :lol:

Много ми хареса на мен като Четвъртия принц. Даже планувам още една рисунка. Като изгледам "Илджиме" и от там една :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti На мен картината със Mew ми стана любима още от  както я видях във темичката на сериала.Ще се радвам да видя още негови портрети със твоя ненадминат талант.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka При Mew ме вдъхновяват ръцете. Ех тези ръцее... направо са прелестни...  То и идеята ми тук беше само да загатна лицето. Основно да се вижда само ръката ама не стана така :D  Като изгледаме втори сезон на Тарн и Тайп и ще има нова рисунка :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Да ръцете му са доста прелестни,защото ,каквото и клипче да гледам със него и със другия .Mew постоянно си ползва ръцете и прави показно на аудиторията.То във втория сезон може да е по-прелестен и от първия.Подаръче.:wub:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си, че ръцете му са ти приоритет, то щото и на мен те ми правят впечатление, де. Ще чакам и следващите ти негови образи, така както чакам и втори сезон на сериала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това са ми по-старите неща от тези, които пазя (има и по-стари ама не знам къде са :dunno:). Забелязвам тук как не съм си давала много зор с детайлност. Сега на азиатците повече им се старая :wub: 

spacer.png  spacer.png

Off Topic

spacer.png  spacer.png

 

spacer.png  spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png  spacer.png

 

spacer.png 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повторя всички похвали, ама направо са УАУ:wub:. Засърбяват ме ръцете най-накрая да извадя моливите и аз, въпреки, че съм с две леви ленчета:D...

Поне да се пробвам...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...