Jump to content

КОмедийни японски сериали


Recommended Posts

ЗДравейте,може ли да ми препоръчате някой смешен японски сериал,нещо като Yama onna,kabe onna или Hotaru no hikari нещо такова,но да не е много роматично,а повече смешно :) Много ще съм благодарен !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Sojiro Seta написа:

ЗДравейте,може ли да ми препоръчате някой смешен японски сериал,нещо като Yama onna,kabe onna или Hotaru no hikari нещо такова,но да не е много роматично,а повече смешно :) Много ще съм благодарен !!!

 

Няма нужда да се пуска отделна тема за питане - може да си зададеш въпроса в темата Препоръчайте ми филм/сериал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е задача с повишена трудност. Едно, че чувството ми за хумор се разминава силно с японското и винаги съм се изненадвала какво водят за комедия, едно, че все за твърде стари неща се сещам, което може би ще се окаже пречка да бъдат гледани. Та мисля си аз около въпроса и почти нищо не изплува. Това, което изкача са по-скоро любими неща или такива на който не помня имената. 

Yorozu Uranaidokoro Onmyoya e Yokoso -ето това е много приятно и наситено с ирония.  Изкушавам се да напиша и любимите си детски, не ги намирам за комедии, въпреки, че такива ги водят, но пък се гледат с кеф. Гогусен и Rookies - в него имаше и забавни моменти ( гледала съм го няколко пъти и то с удоволствие). Направихих малък списък със сериали, които помня, че ги водят комедии, като тия, дето съм харесала по няккаква причина съм ги удебелила :)

Off Topic

 

Samurai High School е уж чиста комедия, но аз трудно си признавам, че съм го гледала

Yamada kun to 7 nin no Majo - това също е комедия

Yankee-kun to Megane-chan

Yukan Сlub

Zettai Kareshi

Umi no Ue no Shinryoujo / Clinic on the Sea - тая щуротия с набора минава за забавна

tokyo dogs - в него имаше свежи моменти

Sugarless -това чудо се гледа лесно и доколкото помня бързо и с широка усмивка

Ouran High School Host Club

Otomen

Nodame Cantabile -преглътнат ли се първите две серии, сериала започва да се гледа с кеф

MR. BRAIN

Mei-chan no Shitsuji

Love Shuffle - трудно бих го нарекла комедия, но е от сериалите, които съм гледала лесно .

Kimi wa petto

HAMMER SESSION!

Engine -един много приятен сериал с Кимурката :)

Dragon Zakura

Bambino!

1 Pound no Fukuin

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...