Jump to content

Recommended Posts

Надявам се да заснемат 2-ри сезон скоро и да го пуснат поне догодина. Вече ми липсват много! :unsure:

 

Преди 8 часа, firefly написа:

Почти три години след заснемането на "My Engineer", Пърт и Талей реагират на края на сериала.

 


Credit: Perth Nakhun @ YT

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още таите надежди за втори сезон на"My Engineer", време е да ги погребете. Днес, 20.09.2022 година, приключи договорът на Талей с Tri Creation International Co.,Ltd и от утре той ще бъде актьор на свободна практика. Компанията Tri Creation обяви, че е изтекъл и контракта им с Пърт, както и че са прекратили договора си с Интъч. 
Лей, Пърт и Интъч се превъплътиха в ролите на Кинг, Рам и Бос в сериала "My Engineer".


m7cwdZJc_o.jpg


EUlFGdEg_o.jpg

 

Credit: Twitter

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях и аз днес новините. :( Дано момчетата да имат успехи и за вбъдеще, дори и не като част от компания. Честно казано аз от доста време се бях отказала да чакам втори сезон и днес вече окончателно затвориха вратата. Явно ще си останем с сезон две под формата на продължения написани от феновете. Четох коментари на фенове, които се надяват някой друг да поеме продукцията, но аз се съмнявам. Ако стане ще трябва да е някакво чудо. :unsure::dunno: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти наистина, но се надявам да ги видим и занапред в други БЛ сериали. Да не губим надежда, ето вижте Лей в War of Y, да му се радваме! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.02.2023 г. at 2:53, sisiveli написа:

някой да знае какво правят тези сладури не сам ги виждала никаде

 

images.jpg

 

Скоро ще може да ги гледаш в нов сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не разбрах защо имаше толкова много от Бонд Дуен и разни други, които взимаха от времето ми за Рам и Кинг?

Историята е малка гореща бъркотия под наслов “защото е нужна комуникация между партньорите”, но Рам и Кинг са толкова сладките нямах нужда от дневната си доза Нутела.

Жалко, че няма да видя как се развива историята, но все пак беше приятно приключение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...