Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

spacer.pngspacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

MY ENGINEER THE SERIES

Страна: Тайланд

Тайландски: มีช็อป มีเกียร์ มีเมียรึยังวะ

По комбинацията на два Bl романа"My Engineer Has a Gearbox,"

и  "Space Between us," 

Жанр: Училищен романс

Епизоди: 14

Период на излъчване: от 14.03.2020 година до 30.05.2020 година.

Продължителност: 50 мин.

Канал: WeTv

Режисьор: Lit Samajarn

:asian:

Dramawiki

:panda-145:

Участват:

Cooper Patpasit Na Songkhla - като Бон

Poy Kritsanapong Soonthornchatchawet - като Дуен

Perth Nakhun Screaigh - като Рам

Lay Talay Sanguandikun - като Кинг

MD Natthapong Phibunthanakiet - като Др.Тара

Shane Nutchapol Cheevapanyaroj - като Фронг

Inntouch Naphat Chalermphonphakdee - като Бос

Ryan Peng - като Майк

:panda-145:

Резюме:

Дуен е студент по медицина,
който без да иска разбива носа на бъдещия инженер Бон
и бива наказан да купува роза от бедно дете на улицата
всеки ден. С какви ли трудности ще се сблъсква,
докато изпълнява наказанието...

 

Галерия

Off Topic

spacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Ost

 

 

 

Свали с :subs: :click: и  :click:

 

Онлайн с :subs:   :click:   :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

онлайн с английски субтитри :click:

 

онлайн с руски субтитри:click:

 

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 5 излезли епизода да кажем, че става. Не е от класата на излезлите в последно време "Заедно", "Защо ти" и Тарн-Тайп", но поне момчетата са симпатични. Самите сюжетни линии не са така интересни, както на сериалите, които споменах, но има и къде по-зле в този жанр. Най-много ме дразни момчето в ролята на Дуен, страшно некадърен "актьор", дървен, преиграващ и викащ през цялото време. И след него китаеца с дублирания глас, клепналите очи и погледа на бито куче брррррр. Останалите са симпатяги. Първите 4 серии бяха по-интересни, на петата почти заспах, но продължавам засега да гледам, дано задобреят.

 

P.S. Не разбирам защо нито тук, във форума, нито по тракерите не е сложен основния плакат на сериала, с главната двойка, а са сложени тези на второстепенните двойки, това донякъде заблуждава потенциалните зрители какво да очакват, подвеждащо е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, desini написа:

P.S. Не разбирам защо нито тук, във форума, нито по тракерите не е сложен основния плакат на сериала, с главната двойка, а са сложени тези на второстепенните двойки, това донякъде заблуждава потенциалните зрители какво да очакват, подвеждащо е.

Оправих плаката сега вече се вижда  главната двойка.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, mrnkaloto написа:

Деси, да обяснявам ли защо в тракерите е сложен друг плакат...

Ама аз наистина нямам представа :blush:. А и най-готин е този плакат, на който са всички :D

Преди 3 часа, chernata kotka написа:

То не плаката ги привлича по тракерите ,а коментарите за дадения сериал.:D

spacer.png

За коментарите под торентите не ми се коментира изобщо. По-скоро отблъскват хората, като почнат разни комплексари да обясняват колко гейски били и да се вживяват. Как не разбраха, че този жанр е насочен към женската аудитория.  Много момичета и жени така и няма да разберат какво изпускат :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, desini написа:

Много момичета и жени така и няма да разберат какво изпускат

Жалко ,че изпускат .Този жанър ми любим ,не заради това  ,че  е за любов между момчета,а заради това  ,че си плакна очите по красивите момчета останалото си е черешката на тортата.:rolleyes:Иначе не е  за изпускане поне може се наслаждаваш на разнообразни образи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.04.2020 г. at 21:31, chernata kotka написа:

Жалко ,че изпускат .Този жанър ми любим ,не заради това  ,че  е за любов между момчета,а заради това  ,че си плакна очите по красивите момчета останалото си е черешката на тортата.:rolleyes:Иначе не е  за изпускане поне може се наслаждаваш на разнообразни образи :D

Много добре казано ... плакненето е голямо

 

тъкмо се чудех какво да гледам,че съм на последните два преведени епизода на "Until We Meet Again" и попадам на този сериал.Лошото е ,че ако ми хареса много и той не е цялл  ... ще плачааааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@abador Той не е цял ,щото сега се излъчва на 30 май приключва чак. Всяка събота се излъчва има още три епизода да се излъчат докрая .Ще си почакаш,но иначе е интересен има забавни моменти ,поне няма слъзливи моменти или аз не видях такива досега с излъчените епизоди.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихуу сега да си кажа мнението за този сериал,защото само него следя в момента .Започна доста интересно към средата го по-развалиха с техните си глупости .Но към края се събудиха.:nunchako:Честно искам да има втори сезон - двойките и техните отношения ,мисля че има  още ,какво да доразвиват.Но за сериала мога да кажа ,че е свежарско .На моменти е забавно ,даже комично.Всички двойки ме забавляваха с техните изцепки.А да не говорим за Бонд ,той ми е като малко дете в детската градина, все нещо не му харесва и се сърди ,все едно някой му е откраднал близалката:lol2:Има някой моменти,който ми харесаха ,а те са:

Off Topic

В 12 серия,когато Кинг беше ранен и Рам  го спаси играеше малко като супермен и след това ми беше комично ,когато показаха ,как Кинг за малко не му одрал ръката ,когато доктора се опитвал да се погрижи за раната му.

thaibl Imágenes - Imágenes de Instagram sobre #thaibl

В седма серия Бонд и Дуен ми бяха много сладки,когато сестрата ги остави и Дуен зае нейното място и се погрижи за раната на Бонд,която получи докато спасяваше сестра му.B)

vq6kWm.jpg

Този момент  в 11 епизод май ми бе най-тъжния честно за малко не се разплаках горкия Рам.:cry:

96144185_286121752518135_834087670837016

И последно,който него гледал да го подхване.Препоръчвам го. И да не забравя @niran сърдечно ти благодаря за превода на това страхотно сериалче:kissx:

Тези двамата ми бяха по-интересни от другите двойки .Кинг и Рам:wub:

screenshot_20200315_095616.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей,  @chernata kotka. Надявам се, че тези, които харесват жанра оценяват, че  извършвам някакво усилие. Предстоят още много изненади. Обещавам ви, че няма да съжалявате. Ще се погрижим с @HikariDu   да продължим преводите за този жанр и  благодарение на нашите дружки @mrnkaloto и @naia да ви предоставим още повече субки за BL сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, chernata kotka said:

Това са моите фаворити в тази драма . @niran ти като преводача ,коя двойка ти стана фаворит:)

 

 

Определено Рам и Кинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този сериал свърши... Рам и Кинг определено си ми бяха любимци, въпреки че Thara и Frong също си ги следих с интерес. Ще ми липсват съботите с тях :)

 

Но има една добра новина: втори сезон официално е потвърден :D

Spoiler

2df322935cfda9bd00838aee763c03a95106660e

 

Дано да го пуснат бързо, че много искам да видя как ще се развият нещата с Рам и Кинг и Thara и Frong. Направо нямам търпение, особено след сцената, в която Кинг си изля така душата, но после тотално се паникьоса...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сериалчето още нищо не мога да кажа, понеже тепърва го почвам но изказвам ОГРОМНО благодаря на преводаческия екип...продължавайте да ни радвате с още подобни проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, elyon написа:

И този сериал свърши... Рам и Кинг определено си ми бяха любимци, въпреки че Thara и Frong също си ги следих с интерес. Ще ми липсват съботите с тях :)

 

Но има една добра новина: втори сезон официално е потвърден :D

  Скрий съдържанието

2df322935cfda9bd00838aee763c03a95106660e

 

Дано да го пуснат бързо, че много искам да видя как ще се развият нещата с Рам и Кинг и Thara и Frong. Направо нямам търпение, особено след сцената, в която Кинг си изля така душата, но после тотално се паникьоса...

 

Ми той си се вдъхнови от другите ... и аз чакам втори сезон .... хареса ми сериала .. благодаря много за превода момичета ... страхотни сте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...