Jump to content

Recommended Posts

Новините идват малко по - малко. :panda-145::es:
Днес беше обявено, чрез този тийзър да очакваме скоро  5 специални епизода от 2gether <3

Осъзнаха, че не сме задоволени от края :D  

Аз освен тях се надявам след това да обявят и продължението с 2 сезон на сериалчето :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния епизод на play2gether бе доста забавен пижамено музикално парти.

песента,където я започва Win и я завършва Bright е страхотна балада :wub:

И другите песни бяха хубави ,но баладата при мен води парада:D

А зa специалните епизоди ги очаквам с голямо нетърпение както каза @bubble 

да се надяваме,че ще ни зарадват с новината,че сериала  ще има продължение във вид на друг сезон :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по - рано ми излезе даже напомняне да го гледам на живо, но си чаках кротко и упорито субтитрите :D  А те вече са сложени, много по - бързо от предния път. Макар, че се зачетох във фенските коментари, че  WIN е напреднал с пеенето си и аз им споделям мнението вече .

Bright май искаше да си спи :D . Изкефи ме тренировката им в началото. Тази змия къде ли не я слагаха :D   Супер сладки бяха Frank & Drake чудесно допълнения към днешния епизод.  Frank има много приятен глас и той.

Аз се забавлявах и на трите им песни.

 

И да от това, което говореха в края на епизода, кой ще ми гостува следващия път  - TIKTOK Краля май се отнасяше за  Mike демек Mаn :D  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/1/2020 at 2:06 PM, bubble said:

Новините идват малко по - малко. :panda-145::es:
Днес беше обявено, чрез този тийзър да очакваме скоро  5 специални епизода от 2gether <3

Осъзнаха, че не сме задоволени от края :D  

Аз освен тях се надявам след това да обявят и продължението с 2 сезон на сериалчето :D

 

Нека да има по-силно желание за стискане на цицки ;)

 

Ще се радвам да продължа да превеждам този готин сериал. Най-вече да следим всички какво ще се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стискаме :D как няма !

Излезе тийзъра към 3 епизод на #Play2gether :panda-145:

Както казах MIke (Ман - приятеля на Wat) :es:и Khaotung (Fong - приятеля на Тайн) са на гости..

Змията е на линия.. Нямат пижами ама :D пак са в настроение :Д

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено дооста музикален екип :D

Гледайте серията и тогава четете коментара ..

А пък ако не ви се гледа серията можете да погледнете коментара :D
 

Off Topic

 

. Ей на Khaotung ( Fong ) свирил на китара и барабани. :D

Ама всички припяват също . Вълничките на  около 7 минутата хахахаха страхотни са Gun & WIn :D 

Мike и този мечок :D  Mike много хубаво танцува ( от това, което съм наблюдавала и чела) освен, че явно малко пее :D

Bright определено е спящата красавица пак беше най - легнал от всички :D

Видяхте ли физионномията на Bright:

Директен линк

 

Mike и Toptap (Man & Type) aх супер сладурииииииииииии ~

Директен линк

Off Topic

 

 

 

Когато Bright даде допълнителни неща на Win и физиономията на Gun беше убийствена хаха

Директен линк

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красив край на една лудо предаване ще е :D

 

Aз искам да  ви споделя едно много трогателно и искрено за мен интервю на двамата при Woody FM

Te имаха още едно интервю при него преди 1/2 месеца, бяха си от вкъщи, а той задаваше отново различни въпроси онлайн.

Тук интервюто има анг суб.  Почти 1 час е, но много емоционално в някои моменти.

Определено и на двамата им желая много положителни неща . Едно красиво интервю, което не е за пропускане.

Вижда се и дълбоката връзка, която те са си създали.
 

Off Topic

 

И двамата не са имали лесен живот и двама ни споделят своя стимул и своите житейски истории.  Нещата, които са се случвали на Bright, в миналото за да може той да работи упорито и се вижда колко много обожава майка си и семейството си. Впоследствие разбираш как веселия и енергичен Win е водил много борби за да постигне нещо с живота си.

Дано това даде стимул на по - младите, да преследват мечтите си и да не се отказват лесно от тях.  Общо взето се вижда, че и за двамата  Семейството им е на първо място и всичко го правят за тях. Харесват ми такива хора.

 

 

 

[FULL VERSION] การเปิดใจครั้งแรกแบบลึกที่สุดของ "ไบร์ท-วิน" | WOODY FM

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:panda-145:

Имаме английски суб ~

Рекламата в началото е жестока :D

JJ & Khaotung ме забавляваха много :D

Bright заби WIn с въпроса на 2:53 минута :D Песничките пак бяха страхотни.

Ще ми е тъжно отново без понеделниците с тях ~ :(

#Play2gether | EP.4

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иху сега малко да попишем и тук. Дългоочакваното продължение на сериала. Тоест въпросните пет специални епизода ще се реализират август месец. Още един месец ще си почакаме, за да ги видим отново. Точна дата все още няма, но преди малко канала където ще ги излъчва постна в туитър, че четенето на сценария и започнало. Заглавието Still2gether 

Това разюмето на тези пет епизода:

Има ли нужда да изчакаме 10 години, за да видим дали любовта между Сарауат и Тине трае? В тези специални епизоди ще видим връзката им от гледна точка на Сарауат. Как преследваше Тине, дори когато бе просто фалшиво. Поне докато не стана истинско и Сарауат можеше да бъде с този, в когото беше влюбен от години, докато Тине, все още не беше наясно с тази връзка. Накрая можем да видим живота на другите двойки, докато те продължават да се обичат и да се грижат един за друг. Ман и Тайп, Пуконг и Мил, как траят връзките им след всичкото това време?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@niran незнам, какво си се наумил да превеждаш. Само уточних, кога да се очакват. Ти ако искаш ще ги превеждаш никой не те кара насила. Преводачите сами решават, какво да превеждат или да не превеждат. Това тук не концерт пожелание. Ако решиш да ги преведеш ще се радвам, иначе аз и на английски мога да ги изгледам щом се появат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...