Jump to content

Recommended Posts

On 5/10/2020 at 12:04 PM, abador said:

Да, и те послушах,но съм объркала сериалите и гледат този вместо "Together With Me The Series" , като започнах с Whu r u ? ... този вториа не ме впечатли толкова много и моята е такава :

1. Heroin

2. Tharn Type The Series

3. 2gether

 обикновенно гледам филмите онлайн ,а ако ми харесат ги тегля в папка любими .... и трите са там .. донесоха ми много усмивки и хубави емоциииииии ... отново благодаря на предодчите и тези който ги качват онлайн ...

 

Важното е да ти харесват. Иначе ще се постараем да преведен много сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, niran написа:

Важното е да ти харесват. Иначе ще се постараем да преведен много сериали.

многог ще ви обичам(обожавам такива весели и романтични ) ... камсанмида  ... love you ... преводите са повече от добри ... честно заливах се от смях и с двата .. скоро ще ги повторя,че вече ми лисват тези " идиоти "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се излъчи  и последния епизод на сериала..Изгледах го почти веднага и останах очарована.. Както повечето фенове казват, петъците няма да са същите без историята на Тайн & Уат ~Имаше си сладките,сладурести моменти и закачливите базици. Oпределено след известно време бих повторила ~

https://66.media.tumblr.com/86ef901ba54dba9e83cf8a8f78da229b/0749fe5a6133a807-51/s250x400/f209c586bfcb704485dca76ab81584a4c26a60d0.gifv

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oт днешния епизод един от любимите ми кадри.. Малък е момента, но говори много .~

Off Topic

Image

Какво не ми хареса в последния епизод:

Off Topic

Не ми хареса как накрая, когато обявиха победителя, от главните двама нямаше нито един миг на поглеждане, на радостта им помежду им.~

Продукцията не ни подари нито една последна целувка.. ДОри и по бузата хахахах тцтцтц.. Само едно пляскане с ръце ли  заслужавахме <_<:D

Докато в другите двойки всичко беше в норма усмивките, прегръдките.

Вместо да дават стари кадри можеха малко повече да  наблегнат на моментите на Wat & Tine.Най - вероятно заради вируса може би не са снимали много де.~

Имах чувството, че в последните епизоди  Wat се държи не толкова влюбено в Tine .. Сякаш любовта му от предходните се превърна просто в обич.  Леко ми се изгуби като образ. Беше твърде объркан на моменти.

 

Какво ми хареса:

Off Topic

Всичко си дойде на място..

Радвам се за Мan & Тype.. Хареса ми как и при тях дадоха кадри как Type все пак е наблюдавал Man през цялото време..

Boss и на него май ще му се усмихне късмета със сладураната дето се блъсна в него  хехехе

Phukon & Mil.. - хареса ми кадъра, където Мил му е затворил очите и го заведе на покрива. Много красиви кадри.

 

Все пак Wat & Tine финалните им моменти бяха супер очарователни и красиви.. Нежни и с тази китара ~~

 

 

 

Като първо усещане след изгледания епизод е това. Хахах ~

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, bubble написа:

Oт днешния епизод един от любимите ми кадри.. Малък е момента, но говори много .~

  Покажи скритото съдържание

Image

Какво не ми хареса в последния епизод:

  Покажи скритото съдържание

Не ми хареса как накрая, когато обявиха победителя, от главните двама нямаше нито един миг на поглеждане, на радостта им помежду им.~

Продукцията не ни подари нито една последна целувка.. ДОри и по бузата хахахах тцтцтц.. Само едно пляскане с ръце ли  заслужавахме <_<:D

Докато в другите двойки всичко беше в норма усмивките, прегръдките.

Вместо да дават стари кадри можеха малко повече да  наблегнат на моментите на Wat & Tine.Най - вероятно заради вируса може би не са снимали много де.~

Имах чувството, че в последните епизоди  Wat се държи не толкова влюбено в Tine .. Сякаш любовта му от предходните се превърна просто в обич.  Леко ми се изгуби като образ. Беше твърде объркан на моменти.

 

Какво ми хареса:

  Покажи скритото съдържание

Всичко си дойде на място..

Радвам се за Мan & Тype.. Хареса ми как и при тях дадоха кадри как Type все пак е наблюдавал Man през цялото време..

Boss и на него май ще му се усмихне късмета със сладураната дето се блъсна в него, кого ли ще прилича историята хехехе

Phukon & Mil.. - хареса ми кадъра, където Мил му е затворил очите и го заведе на покрива. Много красиви кадри.

 

Все пак Wat & Tine финалните им моменти бяха супер очарователни и красиви.. Нежни и с тази китара ~~

 

 

 

Да, финалният кадър беше едно от най-добрите неща в епизода. 

И дааа, явно само толкова сме заслужавали! Пляскане с ръце! :D 

 

Финалният епизод, за мен беше доста предвидим, но това не означава, че не му се изкефих. Това, което очаквах и това получих :) 


От целия сериал имам доста любими моменти и с удоволствие пак ще си го пускам, когато имам нужда и искам една усмивка да се закачи на лицето ми за дълго време и да ме държи в приповдигнато настроение :happy: Така и определям самият сериал: забавен, приятно романтичен, с много добре подбрани актьори за ролите си, обикновен сценарий, но не и безинтересен, а като бонус за мен беше и музикалният елемент в сериала. Обичам когато някой "дрънка" на китара :wub:

Благодаря за преводът. Ще си изгледам финалният епизод отново и с БГ буквички :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, felicyti написа:

Обичам когато някой "дрънка" на китара :wub:

Като спомена това, след като свърши сериала пуснаха цялата  песен на Wat , където я пее в последния епизод  на състезанието и признава,  че носи името   TINE ~

И аз благодаря за бг буквичките  :es:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали остана нещо, което да не сте казали, ама айде и аз да се включа.  :D

За мен сериалчето беше една свежа нотка на безгрижие, изпълнен с много забавни, сладки захарни моменти. Нямаше много драма ( като изключим последния епизод, който го бяха направили изключително емоционален) и успя да ми донесе онова мило усещане за сладка, невинна любов.

Е, нямаше целувки, ама пък имахме гладен Сарават да опипа гърдите на малкия:D Това не се вижда всеки ден. 

Освен това имахме не едно, а ДВЕ предложения за брак! Какво повече му трябва на човек:28558:

 

И като прибавим образите на Ман и Тайп ( ах, тоя Тайп бееее! Много голям сладур!), които успяваха почти през цялото време да ме разсмеят, и сложим в кюпа и приятелчетат на Тайн и се заформи доста приятен кръг от образи. 

 Имам много любими моменти и със сигурност ще си ги пускам отново и отново. 

P.s  -  Ако някой намери тия витамини, дето Тайн ги пиеше, да се обажда. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го днес и съм до трета серия...

Само едно ще кажа, Тайн ме убива. Какви ги мисли, какво става.

Всичко е все наопаки при него. Много ми е забавен...:28558:

 

А тоя влюбения в него, да се чудиш дразни ли те с това му държание, смешен ли е като вземе да се превзема или да ти стане жал за него, като губи Тайн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя епизода където Юнаците от сериала гледат последния 13 епизод .

Клипчето е с английски превод :D

Няма такива коментари
@felicyti

Tвой Стефчо (демек Bright) & и мой Зайко ( Win) въййййййййййййй какви са тези погледи, които си хвърляха  . хахахах Не не умрях да се смея на коментарите  :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше сладко видеото, благодаря! Страшно се забавлявах на избухванията на Брайт - и аз като него редовно се карам на екрана :D 

 

Много си обичам сериала и героите, но, честно казано, от последните епизоди очаквах малко повече. Съгласна съм с всичко казано по-горе, затова няма да повтарям. Нищо де, поне имаше щастлив край :) 10 епизод си ми остава любим - просто от началото до края не можах да си сваля усмивката от лицето, толкова ми беше сладко всичко <3 Със сигурност ще си го гледам отново, когато имам нужда от нещо за повдигане на духа и оправяне на настроението :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за клипчетоооо! Много е яко!

Симпатяги са всичките - как само си говорят за героите :D

 

Обаче само на мен ли ми се струва, че умишлено всички бяха наобиколили Уин, сякаш да го бранят от Барйт? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кадър на 13 епизод :Д хахахаха супер яките моменти е имало :D

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

С края на сериала, не означава, че работата на момчетата заедно е приключила .. Почти през ден или се излъчва или се състои тяхно участие  в някое предаване, лайф чат, прескоференции, фенски срещи онлайн :D

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bubble написа:

Зад кадър на 13 епизод :Д хахахаха супер яките моменти е имало :D

 

 

 

Е, сегаааааа.... бива ли такова нещо

Off Topic

в клипчето зад кадър на 13 епизод да има повече химия и близост, отколкото в целия 13 епизод :nunchako: :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti   Няма да коментирам. :D   Аз ти казах . ~

 

Нещо ново от днес.. Пуснаха песен, която е за героите на пандемията ~

WOWW  Win какъв глас вади :D Kaто човек, който е казвал, че не може да пее :D То верно, че може би има обработка, но ..Както каза, че не може да играе  :D

A Bright изкара много красиви високи тонове - 1:06  - ..WOW ..

Понякога гласът му се чува и на заден план ~

Thank you my Silent Heroes #Bright #Win #Ada #TogetherSpecial

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :D отново съм аз уеуеу. Да кажа ли, че екипът е невероятен почти постоянно попадам на някакви нови неща за промотиране на сериалчето. Почти всеки ден Bright & Win са заедно и се моткат нанякъде :D (фен сървизи ни правят )

Нямаше как да не споделя това да се каже предаване/поредица. То по - горе е пуснат тийзър, но аз изчаках да се излъчи и да се пуснат субтитрите. ( party) От може би 3 седмици (да не кажа почти месец) постояно в инстаграм се качваха  сторита как част от момчетата репeтират някакви неща.

На 25 май беше премиерата  #Play2gether . По предварителна информация ще са 4 епизода.

Пеят, свирят, разговарят за нещата от живота и неща свързани със сериала. Естествено изпускат по една две простотийки в минута (хаха само ) НО са супер забавни и с нетърпение очаквам следващата серия.~

В първата серия са: Това бяха естествено Win&Bright <3 ,  Gun (играе Boss) & Toptap (играе Type) & Guy (играе Dim) ..

Доколкото виждах от инстаграм нещата се включват на репетиците и Frank & Drake (Phukong и Mil) и моя симпатяга Mike (играеше Man :D) беше там, ама само него не знам дали ще се включи в епизод.

Win e невероятен.. Да той е отговорен за обстановката общо взето, докато другите бяха с инструмените и се чудеха на простотийките му.

 

Превю за втори епизод. Ще се излъчи в понеделник новата серия. Виждаме, че към  парти с пижами се присъединяват и  Frank & Drake  ~

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурите са номинирани за класацията на "TC Candler", "The 100 Most Handsome Faces of 2020"! Ровя си аз из "Интаграм" профила на класацията и изведнъж попадам на снимките на тия двамцата; точно бях изгледала сериала, но тъй като трудно помня лица, не можех да се сетя в кой точно от всички тай BL сериали съм ги гледала; накрая попитах чичко Гугъл и работата се уреди! :lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...