Jump to content

Recommended Posts

ETO0ISfVAAAmxps?format=jpg

Off Topic

ETddM30U4AAgDV8?format=jpg

EQtXlGjVAAAxcVT?format=jpgETRrrjjUcAIHugK?format=jpg

ES0mUxOUwAAxulS?format=jpg&name=smallES0mUxXU8AIEBGE?format=jpg&name=small

ES0maVjUwAA3wvI?format=jpg&name=smallES0maUvU4AAfJ9E?format=jpg&name=small

ES0maWKU0AA7-PX?format=jpg&name=smallES0maWLUMAAbw_L?format=jpg&name=small

ES0mnW4UUAAgI71?format=jpg&name=smallES0mnW6UEAAMK2l?format=jpg&name=small

 

Skate Into Love (冰糖炖雪梨)
Страна: Китай
Също така известен като: Bing Tang Dun Xue Li
По новелата на: Jiu Xiao Qi – „Skate Into Love“
Година на излъчване: 2020 – Март – 20 до 2020 – Април – 13
Време на излъчване: Понеделник – Събота 19:30
Жанр: Романс, Спорт
Канал: Youku
Епизоди: 45
Режисьор: Chu Yui-bun
Субтитри: Английски
 
Участват:
Wu Qian (Janice Wu) като Tang Xue
Zhang Xincheng (Steven Zhang) като Li Yubing
Zhou Lijie като Yu Yan
Chu Yue като Zhou Ran
Cao Bo като Jiang Shijia
He Xuanlin като Xia Menghuan
Wei Tianhao като Bian Cheng
Han Jiunuo като Zhang Yuewei
Qin Tianyu като Liao Zhenyu

 

Резюме: На леда, където любовта и мечтата се преплитат, две горящи сърца превръщат любовта в сила и се плъзгат към непознатата, биеща енергия на живота….

 

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, тва си го бях заплюла да го пробвам заради Джанис и заради резюмето у мал: Кънки с остър връх по китайски и без фигурно пързаляне:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тоя сериал от няколко дни като вляза в ютуб и все ми излиза нещо за него, обаче защо останах с впечатлението, че ще е само 12 серии,учудих се на това, но си викам супер, толкова малко, набързо ще го изгледам...А то какво излезе, 45 серии, ми то е почти 4 пъти по моите 12... Многото серии ми убиват желанието, но пък заради спортната тематика, особено хокея на лед, много харесвам да гледам филми с тоя спорт и заради младите симпатичи актьори, може пък да се навия да го изгледам....някой ден. Както е започнат и на руски вече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качиха го като батч, дори с буквички...почти до края:P Тъкмо докато стигна до последните пет шест епизода ще го завършат:lol2:

Впечатления от първи епизод-училищен/колежански живот с примес  на романтика ама от лъскавите, реклама на Китайската хокейна лига :blink: и допълнителен брокат в лицето на Денг Лунг като Големата Звезда . "Стаята" в общежитието като квадратура май е колкото двустаен апартамент, ма не се кахърете, душа си е повреден та главните да одят да се къпят в салона:lol2: Клиширано, но ме разсмя глупавото извинение, с което пратиха нашата през половината кампус по хавлия, че да може да сбърка баните:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го преди повече от десет дни, но трудничко се наканих да пиша. С "две" думи: реклама на предстоящите Зимни олимпиийски игри в Пекин и за да няма недоразумения, дори си го казват на финала. Това чудо се крепи на Джанис, останалите са фон. Не бих ги нарекла неможещи, (това само с един сериал е трудно) а неопитни. Партньорът и има някакъв потенциал, но и за секунда не му повярвах, че е хокеист. Да оставим настрана глиставия вид, не пресъздаде емоцията. Джаниската не е от най-кльощавите, но определено не е и спортистка, но и за секунда не ме накара да се усъмня, че е била и иска да бъде състезателка в дисциплината шорт трек. Недорасляка фигурист....може да се пули момчето, спор няма.  Уменията на фигурист няма да ги коментирам, не съм специалист, но основно имаше махане с ръце и грандиозни стойки за финал на съчетание. 

Сериал за всички възрасти, тоест до 12г, няма достатъчно магия да задържи публика от по-горната таргет група,това си е мое лично мнение:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, колкото и да харесвам Джанис, не мога да се насиля да го гледам..... и май така и ще си остане. Още от трейлъра не ми лъхваше никаква "магия", че да го загледам :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях така с предходния и сериал. Се ми е тая колко го лансират оня, че чак и роля по мярка му стъкмиха, ми кат не може момчето, що го мъчат:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро си е сериалчето, имаше си своите моменти. Студентски живот, приятелство, обичайните проблеми, за да има и решаване, романтика, спорт, смелост, чест, родина, победа, възторг.

Джанис, това момиче с всяка продукция затвърждава мястото си на любимка в моите класации. Да, всички други бяха под нивото ѝ, но нещата така бяха поставени, че това не ме подразни, някакси бяха в унисон. Беше удоволствие да гледам моментите на леда, макар да бяха много малко, особено ми харесаха хокейните, много енергия, скорост и усещането, че  това е част от истински мач.

Краят с истинските спортисти е трогателен и вдъхновяващ, реклама ли, ха, ами браво, че са се сетили да го направят, онези хора го заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.03.2020 г. at 1:29, skofiild написа:

На мен тоя сериал от няколко дни като вляза в ютуб и все ми излиза нещо за него, обаче защо останах с впечатлението, че ще е само 12 серии,учудих се на това, но си викам супер, толкова малко, набързо ще го изгледам...А то какво излезе, 45 серии, ми то е почти 4 пъти по моите 12... Многото серии ми убиват желанието, но пък заради спортната тематика, особено хокея на лед, много харесвам да гледам филми с тоя спорт и заради младите симпатичи актьори, може пък да се навия да го изгледам....някой ден. Както е започнат и на руски вече.

 

Аз също като го видях викам тва ще е най-много 16 епизода и ся като го видях,чак се хванах за устата. Не обичам много да са епизодите но съм гледала малки части от този сериал. И ще трябва да го изгледам дори малко да ми омръзне хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...