Jump to content

Recommended Posts

cosTGO3f1h02RBE0hVjmjNqEKEG.jpg

My Roommate is a Detective ( 民国奇探 )

Пинин:  Min Guo Qi Tan

Страна: Китай

Период на излъчване: 24 март 2020

Жанр: исторически, мистерия, детективи, трилър, приключенски

Канал:IQiyi, Huanyu Film

Епизоди: 36 (45 мин. епизод)

Режисьор: Zhang Wei Ke (张伟克) () 

Продуцент:  Dai YingJia Zhi Qi (贾智棋)

Сценарист: Li Li Sha (Detective Samoyeds), Li Li (Turn Around), Hu Yue (My Naughty Classmates / Hot Blood Academy Detective Samoyeds)

Продукция:  iQiyi, Haile Film & Television

Субтитри: Английски

Douban

Уикипедия

Baidu

 

Участват:

Hu Yi Tian като Lu Yao (Лу Яо)

Leon Zhang Yu Long като детектив Qiao Chu Sheng (Цяо Чу Шън)

Xiao Yan като Bai You Ning (Бай Ю Нин)

Zhang Hui Zhong as Bai Qili (Бай Ци Ли)

Zeng Yong Ti as Lu Miao (Лу Мяо)

Xiang Yun Long as Lu Ah Dou (Лу А Доу)

Вера Ган Лу

Qiao Jun Da като съдебният лекар

Jonathan Kos-Read

Chen Xin Yu

 

Резюме:

Драмата се развива в 14-тата година от създаването на Републиката (1912-49г).

Студентът Ю Гун Дзъ се завръща от обучението си в Англия.Наследник от богато семейство, с високо айкю и изключителни дедуктивни способности, е вербуван от главния инспектор Цяо Чу Шън в полицейското бюро като консултант.

Пътищата на двамата мъже се пресичат със страстната журналистка Бай Ю Нин, сформирайки малък полицейски екип,

за да разследват брутални и причудливи случаи на серийни убийства.

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бромансът е идеалното решение когато двама любимци играят заедно - не са съперници в любовта и комедийния елемент е на макс :D Братовчеда се оказа много нежен и плашлив, та добре че е Посейдон да го спасява - единият е мозъкът, а другия  юмруците в този интересен тандем :) А сатененото халатче на нашия гении си му е като униформа - най редовно си го измъкват от леглото та да разследва някое убийство :lol2:

Сериалчето си го чаках и сега запълвам свободното време с него... с тях двамата :)

ET2Qa6KUcAA8PGl.jpgET2QduKUYAANCQo.jpg

 

И не може да минем без.... :lol2:

v2-21ece8c474b24d139e04f435086c6344_hd.g

Off Topic

8738bd90b85e1b3e980365b88adc0830 8517f306e9235856a2ec5682f5fe5af9179609a7cf20837af23ba480429969420d1c77b98a1f6404

 

 

Добре че има и женска компания, че да не тръгнат слухове :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това застояване вкъщи не води до нищо добро - намерих си идеалната дружка да си гледаме сериалчето - напълно в тон с мъртъвците и скелетите в него :lol2:

db76aaebc362d9c6.jpg

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivanИзгледа ли го? Аз също го започнах, но съм още в началото. От крайните кредити, където едно венчило се мярна май ми се струва, че ще се опитат нещо да сватосат Лу Яо с "нежеланата"  съквартирантка, чието присъстви намирам за крайно излишно цялостно за сериала. Трябваше двамата с полицая да си ги оставят  като вечните ергени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13 Изгледах си го :DСтрашна комедия  беше, а съквартирантката е готина -

Off Topic

даже накрая ми обра точките като рече и отсече- "ти си мой и никой няма да те пипне или отведе" и сложи два пищова на масата :lol2: Семейството на главния бяха много серт и искаха да си го приберат:D

Броманса на ниво - със съвсем леки и фини забежки у лево. :lol2:

6fd39953a0b737b5d28ef9ece7bd8a5bcc95cac4

Двамата станаха като братя, а с журналистката  - страшна терца.

Но Леон...... :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Lawandula написа:

Сериалът е бонбон.Такава сладурия е троицата, че искам още, че и кадърни  актьори. Има май шанс за втори сезон с този му край.

Успешно ме отказа от гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, dido100 написа:

Успешно ме отказа от гледането.

С кое? С бонбона?

Употребих бонбон в смисъл на нещо  "вкусно" за гледане-  хубаво,  приятно, свежо и необременително, забавно и не тъпо. И въобще не бозаво розово.Мадамата е журналистка мъжкарана с чар, полицаят пич та дрънка, а Шерлок- завеяно привлекателен умник.И тая троица не ти дава да скучаеш 35 епизода.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можем само да гадаем и явно на Дидо кристалното кълбо не му вещае добро с ''има май шанс за втори сезон с този му край" :D

 

На Мима ще й пратя гневна нота, тия броманси подкопават мъжкарския имидж на хората й :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce моля, моля....тия двамата си въртят правилната любов  в сериала - Леон редовно си хойкаше насам натам, че даже 

Off Topic

Претърпя и любовни терзания след като се влюби в убийца.... А другата шматка - намери си майстора накрая :lol2:

 

Иначе, не че не тръгнаха приказки и фенмейд клипчрта още с първите епизоди - шапка им свалям на хората дет ги бяха стъкмили, чак се замислих аз какво съм гледала :D

 

Но за отбелязване е че тук в Ху И Тиен има повечко живинка, отколкото в последните му сериали взети заедно :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще имаме възможност да видим броманс двойката отново - днес започват снимките на сериала Checkmate - не е официално продължение, а втори сериал с двамата главни - времето и  мястото са познати, И Тиен е отново сингъл и ще има нови случаи за разкриване. Дано поне този път  намерят приятелка и за Леон :lol2: Очаквам да си я има и забежката у лево :lol2:

X7Kyq_3f.jpg

Off Topic

xb2rr_3f.jpg12pb6_3f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...