Jump to content

Вашите ТОР 10 аниме-сериали


Recommended Posts

толкова време ми бе нужно да отсея...

и пак не може да направя съвсем точна наредба

и все пак тези пределено ме кефят:

(изреждам един вагон, май по-лесно бе да напиша топ-омразни хихихих....)

1. D. N. Angel; Cowboy Bebop; Fullmetal Alchemist; Tengen Toppa Gurren Lagann; Gintama

2. One Piece; Hetalia Axis Powers; Trinity Blood; Great Teacher Onizuka; Clannad ~After Story~; Over Drive; Samurai Champloo; Ergo Proxy

3. Rurouni Kenshin; Sayonara Zetsubou Sensei; H2O ~Footprints in the Sand~; Death Note; Gungrave; Bus Gamer; History's Strongest Disciple Kenichi

4. Juuni Kokuki; Beck; Trigun; D.Gray-man; Itazura na Kiss; Basilisk: Kouga Ninpou Chou; Tsubasa Chronicle; Tenjou Tenge

5. Ayatsuri Sakon; Kaiketsu Zorro;Midori no Hibi; Majin Tantei Nougami Neuro; Mokke; Bartender; Gun X Sword; Rizelmine

6. Kuroshitsuji; Lucky ☆ Star; ef - a tale of melodies.; 5 Centimeters per Second; Samurai 7; Pucca Funny Love; Onegai Teacher

7. Golden Boy; Blade of the Immortal; Noir; Tales of Symphonia; Chocolate Underground;

8. Demonbane (2006); Scryed; 07-Ghost; Yu-Gi-Oh! Duel Monsters; Karin; Black Cat; R.O.D the TV

9. La Corda D'Oro ~primo passo~; Kanon (2006); xxxHOLiC; Wolf's Rain; Devil May Cry

10. Black Blood Brothers; Zombie-Loan; Kiba; Blood+; Ouran High School Host Club; Azumanga Daioh; Honoo no Labyrinth

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Nana - Вечната ми любов. Единственото аниме, което ме държа будна цяла нощ (въпреки че бях на у-ще на другия ден).

2. Death Note - На това пък след всеки епизод ченето ми беше до земята.

3. Naruto/Naruto Shippuuden - Ееех, първото ми аниме. Голяма мания беше. И още си го обичам. ^^

4. Samurai Champloo - Много любимо с жесток арт.

5. Ouran High Shcool Host Club - На това така съм се тръшкала от смях, че не е истина.

6. Vampire Knight/VK Guilty - Зеро и Юки 4евър.

7. Myself; Yourself - Още не съм го изгледала цялото, обаче кърти.

8. Bleach - Стигнах до 60-ти епизод и не знам какво стана, ама го зарязах. Помня, че уж ми хареса...

9. Air - Отдавна го гледах, ама беше яко.

10. Beck - Арта не ми хареса много, ама иначе като история беше супер интересно.

 

Мале, едва ги измислих 10...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ 3:

 

1. Death Note

2. Bleach

3. Sola

 

Тези са само номерирани (след 3-4 неуспешни опита да ги подредя):

 

4. Naruto

5. Ouran High School Host Club

6. Kateikyoushi Hitman Reborn

7. Elfen Lied

8. Soul Eater

9. Samurai Champloo

10. Devil May Cry

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, че през последните 1-2 години не съм гледал много-много каквото излиза, ама то и без това вече рядко излиза нещо, което си заслужава. Ето моите топ 10:

1. Berserk (1997) - вероятно защото ми беше първият аниме сериал, но за мен остава култов.

2. Cowboy Bebop (1998) - класика на Ватанабе Шиничиро. Няма какво да се каже повече.

3. PlanetES (2003) - аниме, към което нямах очаквания, но ме завладя напълно. Героите и историите са толкова човешки, че човек тотално забравя за sci-fi обстановката.

4. Wolf's Rain (2003) - завладяваща атмосфера и красив сюжет.

5. Hajime no Ippo: The Fighting (2000) - аниме, заради което започнах да се интересувам и дори за кратко да гледам бокс.

6. Juuni Kokuki/Twelve Kingdoms (2003) - красив фентъзи свят и увлекателна история.

7. Saikano (2002) - една прекрасна любовна история, която според мен е недооценена.

8. Texhnolyze (2003) - смазваща сайбър пънк атмосфера и приятен сюжет.

9. Mushishi (2005) - много красиво аниме с невероятна музика и много японска атмосфера.

10. School Rumble (2004) - любимата ми любовнa училищна комедийка. Не знам защо, може би заради на моменти почти абсурдния хумор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде много време съм отделила на анимето като цяло, за да мога да ги класифицирам, а и да ги вкарам само до десет, за тва десятката ми е далече от градация...

 

1.Rurouni Kenshin OVA

2.D-Gray-Man

3.One piece

4.GUNDAM series

5. Code Geass

6.Samurai Champloo

7.Kire-nai

8.Neon Genesis Evangelion

9.One outs

10.Lovely complex

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудна работа да ги отсея,но ще се пробвам.

1.Death note-Има ли нужда да коментирам

2.Gungrave--Едно велико за мен аниме.Невероятна история,чакам да го филмират.

3.Fullmetal Alchemist--Много съм се смял на това аниме./Ника ми не е от името на малкия брат,само да си кажа,мое си е /

4.Natsume Yuujinchou и Zoku Natsume Yuujinchou--Просто най-най-най невероятното аниме.Не само като история и визия,но при него има някаква атмосфера и страст, които не съм срещал при друго подобно.

5.Gantz -И тук оставам бе коментар. Стоял съм до призори, докато не свърши.

6.Pale cocoon--Макар да е само 40-тина минути.Е казано толкова много...

7.Monster--Заслужава си човек да го гледа.Все още му ке чудя,защо по-дяволите свърши така,и все още нямам отговор.

Но края не пречи,остават 80 и няколко серий-кеф.

8.Myself-youself- Първото ми аниме в стил "Корейска мелодрама" Просто сурер зарибявка е.

9.Lovely Complex,Kimi ni Todoke,Hellsing и Ouran High School Host Club

10.Ergo proxy, Shaman king, Fate/Stay nigth, Blassreiter, Higurashi no Naku koro ni,Zombie loan,Black lagoon,Kurozuka/едно адско аниме,добре,че ми изникна в ума/,Kino no Tabi, Zero no Tsukaima. Забравям някои, но ще се допълвам след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Myself Yourself - за мен тва е анимето в което за едни никакви 13 епизода разви такава история ,толкова тежко ,толкова сладкооо!

2.Rozen maiden!!!!!!!!!

3. Ef - a tale of memories/melodies

4.Ginban Kaleidoscope - Обичам го ,обичам го... опенинга толкова ме кефи че го знам наизуст ... само дето не ми хареса края

5.Full moon wo sagashite

6.Kaze no stigma

7.La Corda D'oro

8.Neo Angelique! - обичам бишонен тва си е...

9.Ouran Host club

10.Bleach,Naruto <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Vampire Knight Guilty

2.Vampire Knight

3.Shaman King

4.Yu-Gi-Oh!

5.D.N.Angel

6.Devil may cry

7.Death Note

8.Ouran High School Host Club

9.D-Gray Man

10.Bleach

 

Не съм ги подреждала по това кое харесвам най-много,защото всички са ми еднакво любоми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подредени рандъм Smile :

 

1. Naruto/Naruto Shippuuden

2. Bleach

3.Trinity Blood

4.Bokura ga Ita

5. Secial A/Skip Beat/Ouran High School Host Club/Kaze no Stigma/Kimi ni Todoke/Fruits Basket/Toradora/Itazura na Kiss etc.

6.Wolf's Rain

7.Shaman King

8.Vampire Knight/Vampire Knight Guilty

9.Air Gear

10.Sailor Moon - най-най- първото ми аниме още си го спомням с умиление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...