Jump to content
maira

Корона-вирус в Азия, от Азия и не само...

Recommended Posts

Аз съм склонна да вярвам. Това напрежение между САЩ и Русия си го има отдавна. Тръмп откакто стана президент си личи, че му е скучно. И също така този Корона вирус, до степен да води до смъртни случаи, е ясно че не се е създал сам. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Този Корона вирус ние сами го създадохме.Тази държава според мен няма оправия,То не само парите на хората крадат,но вече не знаят,какво да правят и как да оправят положението.Измислят всякакви неща,но нито една от мерките не дава резултат,Ако бяхме като Китай със единна икономическа и финасова система,досега да бяхме овладели положението.

• Upvote 2

То щото на Китай не му трябваха 4 месеца.

• Upvote 1

тази *хипотетична* война да не стане като с *хипотетичното* разиграване.., съвсем теоретично.., на центъра Джон Хопкинс за световна пандемия

https://hub.jhu.edu/2019/11/06/event-201-health-security/

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/videos.html

• Like 1

Абе хитряга е баце Тръмп ве, с един удар си отмъсти на Китай, подсече коленете на Европа и ще превзема Русия :lol2:

• Haha 2
  • Upvote 1

Аз не вярвам в глобалните конспирации за изпуснати вируси и че се вдига пушилка, за да се крият някакви геополитически тинтири-минтири.

За сметка на това вярвам в човешката глупост и ето поредно доказателство:
https://www.scmp.com/week-asia/health-environment/article/3075421/coronavirus-salt-water-spray-infects-46-church-goers
46 нови случая в ЮКорея, пак тръгнали от църква, в която пръскали солена вода в устите на вярващите от един и същи флакон.

• Upvote 1

Брей, на какво ми заприлича, дежа- ву някакво...

89647298_10219647187237602_6796783808889

• Haha 1

Както казват, че стреса отслабвал имунитета, така е вярно(вярвам), че смеха го укрепва!

анаграма на COVID19 било 19ВОДКИ ;)

• Like 1
  • Haha 3

Аз вярвам, че човешката глупост е безгранична и от некадърност има изпуснати повече вируси, нежели с някаква глобална цел. Ама освен това вярвам и в покриването на линковете :D

@maira, дежавю за кое? Аз получавам факсове за истерични маймуни в клетка и последваща масова истерия, пришки и кръвоизливи. И чесане, де. Да живей Холивуд :D

• Upvote 1

Днес 17 март, след 39 дни в болниците, близо 4000 медицински работници и помощници се връщат в домовете си.

Радостни са, пеят адаптирана военна песен за победата.
Вие сте герои! Победата е ваша!

f2393f9817a04c70.png80a5f2aa70b6bcd6.png

bb541c182c929d05.png

Само не знам дали няма да ги свикат отново, за да заминат на помощ в Европа

• Like 13

В 10 ч. сутринта на 23 януари 2020 г. китайският гр. Ухан е поставен в изолация. Целта е да спре разпространението на смъртоносния коронавирус в цялата страна. Направено е точно един ден преди навечерието на китайската Нова година – ден, в който пътуват всички, които са планирали да се върнат по родните си места за празниците. Този документален филм е посветен на всички хора, които се борят неуморно да спрат епидемията на коронавируса COVID-19.

• Like 7

И от Папи Ханс...

И "Urban Dictionary" има какво да каже за епидемията от COVID - 19 - "Пандемията роди нова дума - ковидиот" (плашещо вярно)!

Научен факт е, че смехът помага за се справим със стреса породен от пандемията - "Американците се успокояват с хумор по време на пандемията" (Една от най - хубавите и приятни терапии за които съм прочела)!

• Like 1
  • Upvote 1

Нова заповед удължава срока на мерките, поради което обектите остават затворени до 12 април - статия на НОВА

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

И така, лека-полека дойде Коледа... :D

• Thanks 1
  • Haha 2

Spoiler
13 minutes ago, seal_reinforce said:

И така, лека-полека дойде Коледа... :D

да не почваш нов превод на секретарката :P

• Haha 1
  • Upvote 1