Jump to content

Корона-вирус в Азия, от Азия и не само...

Recommended Posts

Не е сигурно. Може и те да са я измислили. От много време ходят по тази земя. Докато са измисляли колето може да са си казали " я и малко любов да измислим ".

Голям кеф - навсякъде Ковид, и в сериалите Ковид, за да сме близо до нещата от живота... Обаче с любовта дали е така... Май е предимно по сериалите :), рядко се среща в естествено състояние.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Нормално, показват само облагородената, култивирана форма на либофта, щот естественият и вариант е по-опасен и смъртоносен от Ковид, ебола, чума и тн:ph34r: 

• Like 1
  • Upvote 1

Бай Трифон от врачанско, като виде снего, къ попари джанката...свали маската и рече:

- Веке нема за кво да живеем!

• Like 1
  • Haha 6

Къде да те диря, у фитнеса или в репродукцията на Шишкин? Ако е второто, ще си много вървежен :D

• Haha 1

Чудих се, дали да не напиша, че на снимката съм този, с когото една млада жена би си легнала, но се замислих за изолациите и карантините през изминалата година и осъзнах, че критериите може би вече не са това, което бяха.  :wacko:

• Haha 2

Що, някои може да ги възбужда властта. Над мечоците и една там част от света, по-големичка така. Но добре, приемаме, че си у gym-a. Една идея по-нескромно от Жекова ;)

90e4d225baea1706.jpg

• Haha 5

Пфф... Въобще и нямам намерение да скромнича. :bee: Последната година беше толкова полезна да пресея познати и приятели - по стабилна психика и степен на интелигентност--- Читавото се отдели от плявата като олио от вода. -_- Та така... Вратите ми са отворени за всички, освен за анти-ваксъри и "конспиратори"! B)

• Haha 2
  • Upvote 3

При мен нямаше особени количествени и качествени изменения. Иначе любимци са ми тия, според които вирОс нема. Чакай бе, ако не знам за любовницата на мъжа ми, това значи ли, че тя не съществува? Примерно :D

• Like 1
  • Haha 4
  • Upvote 1

-Мамооо, мамаоо, аз как съм се появил?

-Тихо сега, Вируславе!

Значи, по закона за действието и противодействието-  вирусът мори, но пък мерките увеличават раждаемостта.:D

• Haha 2

Ако не знаеш, не ти пука съществува ли или не съществува. Лошо става, когато знаеш, а твърдиш, че не същаствува. За любовницата говоря.

• Haha 2

Как може да предпочиташ да знаеш или не нещо, за което нямаш ни най-малка представа. Естествено, че е по-добре да знаеш. Ама трябва или да усетиш, или някой да ти каже. Много сложно стана. Никой не обича да го лъжат, а аз не съм от тези дето прощават.

@bondтой и вирусът така- не прощава. Един известен професор, да е жив и здрав, де се прави, че открива топлата вода, пък обикаляше телевизиите от сутрин до мрак, сега го разбра наскоро в болница "Света  Анна" с пет човека в стая .

• Like 1
  • Upvote 1

Вирусът - да. Иначе аз много се забавлявах наскоро в "Света Анна", ама по друг повод. Излизането от пълна упойка те прави много бъбрив. 4 в стая :D

• Like 1
7 hours ago, Lawandula said:

@bondтой и вирусът така- не прощава. Един известен професор, да е жив и здрав, де се прави, че открива топлата вода, пък обикаляше телевизиите от сутрин до мрак, сега го разбра наскоро в болница "Света  Анна" с пет човека в стая .

Ние вируса обсъждаме, но го наричаме "любовник/любовница" за по-голяма конспирация. Дано успеем да се опазим, че доста приятели се разболяха, а уж сме млади.

• Upvote 1

Вървете се запасявайте. Отделно, искрено съчувствам на всички логистици по света :(

797f53158ab69b6f.png