Jump to content

Корона-вирус в Азия, от Азия и не само...


Recommended Posts

Не е сигурно. Може и те да са я измислили. От много време ходят по тази земя. Докато са измисляли колето може да са си казали " я и малко любов да измислим ".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям кеф - навсякъде Ковид, и в сериалите Ковид, за да сме близо до нещата от живота... Обаче с любовта дали е така... Май е предимно по сериалите :), рядко се среща в естествено състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, показват само облагородената, култивирана форма на либофта, щот естественият и вариант е по-опасен и смъртоносен от Ковид, ебола, чума и тн:ph34r: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се, дали да не напиша, че на снимката съм този, с когото една млада жена би си легнала, но се замислих за изолациите и карантините през изминалата година и осъзнах, че критериите може би вече не са това, което бяха.  :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що, някои може да ги възбужда властта. Над мечоците и една там част от света, по-големичка така. Но добре, приемаме, че си у gym-a. Една идея по-нескромно от Жекова ;)

 

90e4d225baea1706.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф... Въобще и нямам намерение да скромнича. :bee: Последната година беше толкова полезна да пресея познати и приятели - по стабилна психика и степен на интелигентност--- Читавото се отдели от плявата като олио от вода. -_- Та така... Вратите ми са отворени за всички, освен за анти-ваксъри и "конспиратори"! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нямаше особени количествени и качествени изменения. Иначе любимци са ми тия, според които вирОс нема. Чакай бе, ако не знам за любовницата на мъжа ми, това значи ли, че тя не съществува? Примерно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Мамооо, мамаоо, аз как съм се появил?

-Тихо сега, Вируславе!

 

Значи, по закона за действието и противодействието-  вирусът мори, но пък мерките увеличават раждаемостта.:D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не знаеш, не ти пука съществува ли или не съществува. Лошо става, когато знаеш, а твърдиш, че не същаствува. За любовницата говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да предпочиташ да знаеш или не нещо, за което нямаш ни най-малка представа. Естествено, че е по-добре да знаеш. Ама трябва или да усетиш, или някой да ти каже. Много сложно стана. Никой не обича да го лъжат, а аз не съм от тези дето прощават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bondтой и вирусът така- не прощава. Един известен професор, да е жив и здрав, де се прави, че открива топлата вода, пък обикаляше телевизиите от сутрин до мрак, сега го разбра наскоро в болница "Света  Анна" с пет човека в стая .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вирусът - да. Иначе аз много се забавлявах наскоро в "Света Анна", ама по друг повод. Излизането от пълна упойка те прави много бъбрив. 4 в стая :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Lawandula said:

@bondтой и вирусът така- не прощава. Един известен професор, да е жив и здрав, де се прави, че открива топлата вода, пък обикаляше телевизиите от сутрин до мрак, сега го разбра наскоро в болница "Света  Анна" с пет човека в стая .

Ние вируса обсъждаме, но го наричаме "любовник/любовница" за по-голяма конспирация. Дано успеем да се опазим, че доста приятели се разболяха, а уж сме млади.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...