Jump to content

Recommended Posts

Ще има специална история за Saifah   &  Zon :panda-145:

Ще започне на 26-ти ноември. Ще има 3 епизода.

Tрейлър/ Тийзър

WHY R U | สายฟ้าซน Story ( OFFICIAL TEASER )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го започнах и си гледам най- спокойно и кой да се появи в края на първи епизод 

Spoiler

Тарн и Тайп :inlove: ,толкова да им се зарадвах

като го изгледам ще споделя мнение, след един изгледан епизод ми харесва, ще видим нататъка  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и просото съм :wub:толкова еротични сцени не бях гледала в сериал ,за мен по това са на първо място дори преди-Корн-Нок.
Тютар и Файт имаха невероятна химия , а от актьорската игра на  Тар съм много впечатлена ,гледаш го един миличък,невинен  и в следащия момента се появява тоя извратен поглед и се разтапя човек:inlove::inlove::inlove:
Сай и Зон ,честно да си кажа, не ми харесаха като двойка :( ,но за сметка на това на някой техни реплики   със сълзи съм се смяла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал.Двата Тар и Файт такава химия между тях.Дано скоро и видим и другата двойка с продължението,защото тук в сериала, малко не можаха да покажат това на каквото са способни.Може би за това всички харесваме повече Тютар и Файдър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак си го изгледах ей така,защото ми залипсваха Тютар и Файдър.Много са ми сладки.

Само се питам някой имали идея кога ще има продължение със Зон и Сайфа.Тяхната история също беше интересна жалко,че заради Covida не я развиха.

Приятна вечер и благодаря пак за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превъртах парливите сцени 5-6 пъти. Детинско ли е? Да.  Срам ли ме е?  Не.

:D

Сериалът е гореща бъркотия, но аз просто се насладих на химията на двете двойки и отказах да обърна внимания на всички останали.

Сюжетът е лесен за гледане, темпото е на приливи и отливи, но е толкова сладко все едно се намирам в сладкарница.

Сайфа има толкова ярка усмивка, че прилича на роза в центъра на поле от цветя.  Тютар има такова присъствие на екрана и можех да го гледам цял ден.

Файтър ходи така сякаш някой трябва да му направи компилация само, за да се знае как се ходи правилно. Зон е като зайче на Дюрасел.

Всички те се държаха като деца от предучилищната когато решават на коя част от детската площадка ще се оженят. Лостовете или пързалката? Бяха много забавни.

Не ми беше достатъчно и реших, че ще много странно решение да си го пусна отначало и за това отидох с корейския римейк, но това е все едно да ядеш череши след като вече си имал торта. Не е лошо, но не е същото.

 

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.11.2023 г. at 9:58, Lost Cherry написа:

Превъртах парливите сцени 5-6 пъти. Детинско ли е? Да.  Срам ли ме е?  Не.

:D

Сериалът е гореща бъркотия, но аз просто се насладих на химията на двете двойки и отказах да обърна внимания на всички останали.

Сюжетът е лесен за гледане, темпото е на приливи и отливи, но е толкова сладко все едно се намирам в сладкарница.

Сайфа има толкова ярка усмивка, че прилича на роза в центъра на поле от цветя.  Тютар има такова присъствие на екрана и можех да го гледам цял ден.

Файтър ходи така сякаш някой трябва да му направи компилация само, за да се знае как се ходи правилно. Зон е като зайче на Дюрасел.

Всички те се държаха като деца от предучилищната когато решават на коя част от детската площадка ще се оженят. Лостовете или пързалката? Бяха много забавни.

Не ми беше достатъчно и реших, че ще много странно решение да си го пусна отначало и за това отидох с корейския римейк, но това е все едно да ядеш череши след като вече си имал торта. Не е лошо, но не е същото.

 

Благодаря за превода!

Не че и тайландското не беше боза, но го гледах само заради двамата главни. Другите двама бяха много странни и грозни (с извинение), ама мое мнение. Все още помня awkward целувките опит с език...like wth :lol2: И когато лаеха като кучета и бях 'wait.what.why' Нямах думи на тази сцена. Ноооо 9-ти епизод с Fighter и Tutor беше толкова горещ, че и аз се бях разгорещила през зимата, а аз по принцип съм много зиморничава. :lol:

Корейската версия беше нискобюджетен, но целувките бяха много хубави, особено на две сцени. :inlove:

maxresdefault.jpg

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Нова онлайн алтернатива на мястото на отпадналата.

И още една: :click:

Редактирано от asha
Добавени линкове за онлайн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...