Jump to content

Recommended Posts

От няколко часа се хиля с тая мацка :D Обаче колкото напредват епизодите, толкова тя по - -често почна да дава пауза на видеото, че да се съвземе и поеме дъх, а аз също давам пауза - да избърша сълзите от хиленето по реакциите и :lol2: ..... хиля се и си мисля - мааали, и аз ли бях така :lol2:

Този  епизод ми разказа играта, а още не е стигнала до същинското хаххаха

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах сериала имаю нужда от помощ, психиатрична помощ :D 

Изключително съм доволна от сериалчето. Няма да го сравнявам с никой друг, защото всяко сериалче носи различен заряд и чувство. Тези тук диванета донесоха много дива страст, много смях и много добра актьорска игра. Сайнт и Зи направиха страхотни роли. Направо ми отвяха акъла - особено в драматичните моменти на раздялата... Много силна емиция! Много! Изревах си очите! и като казах очи - тия с конкурс ли ги подбират тея актьори да имат такива магнетични очи бе?!? Първо Мю, а сега и Зи... Сърце не ми остана от тея техните очи! Толкова силен, прквлипащ поглед, който не ти дава мира и за секунда, камо ли да откъснеш очи от екрна.

 

Ама и захарните моменти си бяха мнооого добри, чак на моменти свръх :D То не бяха палатки на плажа, то не беше по корейски тертип тичане докато се държат за ръцете, то не беше гушкане и омилкване...  Коали, котета, зайчета... То не остана място в нас от животни бе:lol2:

Обаче любимци си ми останаха Зон и Сайфа :blush: Образът на Зон малко множко drama queen идва в началото, и леко дразни, но нататък става такъв захарен памук покрай Сай, че дъх не ми остана от тях. Много сладки... и тез техните целувки...  Ще си чакам допълнителните епизоди с тях когато  приключи таз работа с коронката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато на Зи му е смешно - целувките се случват от 11 дубъл :lol2: Дали и тука имат режисьор дет е перфекционист в заснемането на целувките :lol2: Аз само да вметна, че за половината от екипа зад камера се чудя мъж или жена е .......

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея двамата са решили да ме довършат с това целувчено парти дето си спретнаха. Тази целувка по адамовата ябълка беше епична, бръх. Вече приритвам от нетърпение да видя докъде ще я докарат. И са толкова страстни от показаното досега, че се чувствам като натрапник докато гледам. Все едно е нередно да съм там и да видя това. Много странно усещане за моя милост. Спирам сцената, дишам, разходя се, върна се, пак пусна. Най-накрая изглеждам сцената и решавам, че трябва да превъртя пак отначало. И така един епизод се гледа три часа :lol2:

 

Харесва ми колко балансиран е сериалът и как нещата се случват толкова естествено. Няма лоши герои, предразсъдъци. Всеки си намира половинката и навсякъде цари любов. Тъкмо изгледах осми епизод.

 

Начинът по който Зон и Сайфа флиртуват е забележителен. Невинно правейки се на утрепани лисици и едновременно с това ще се изядат с поглед. Искам един такъв върлинест, грижовен, с дълбок глас и невинна муцунка Сайфа и за мен. И искам отново да съм на двайсет :blush: Обожавам разликата в ръста между тези двамата. При гушкането и целувката, аууу, какви сладурчета :wub:

 

Като гледам в девети епизод ще се мре. Трябва да се запася с поне три валидола и да се моля да не получа инфаркт от толкова много адреналин. Не че се оплаквам, поне ще умра щастлива :inlove:

 

Едит: Изгледан и мега, мега любим ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Saint също бе номиниран за класацията "The 100 Most Handsome Faces of 2020"!!! :tongue: Тая снимка направо кърти мивки! :xaxa: На кого ли трябва да благодаря за идеята? :bow:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трендва се на 10 място в Тайланд...

#MVห้ามไม่ไหวแล้วใจ

 

ห้ามไม่ไหวแล้วใจ | เอิ๊ต ภัทรวี 【OFFICIAL MV】| WHY R U The Series

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще си има фен среща или нещо такова, но в момента в туитър гърми това...

Чак се трендвало на еди какви си места в Тайланд. Явно си го обичат момчето.

И като му гледам снимките, много разкрепостено взе да става...

Ed-GDvjs-UYAAc-F5-W.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука вече...  избиха рибата...

BAZAARLoveHIM #ZaintSee เซ้นต์-ศุภพงษ์ อุดมแก้วกาญจนา และ ซี-พฤกษ์ พานิช

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gabi9003 написа:

...Само да попитам, защо няма еп 13 в онлайн листата във Vbox7. 

 

Много благодаря, че отбеляза този факт. Серията е качена преди месеци, но по някакво стечение на обстоятелствата не си е отишла на мястото в плейлистата. Вече всичко е оправено и тя си е там, където трябва. Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, asha написа:

 

Много благодаря, че отбеляза този факт. Серията е качена преди месеци, но по някакво стечение на обстоятелствата не си е отишла на мястото в плейлистата. Вече всичко е оправено и тя си е там, където трябва. Приятно гледане!

Asha много благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...