Jump to content

Recommended Posts

5wYeeNR.png

Off Topic

D9dhuV4.jpghXG5ZFB.png

 

Why R U? (เพราะรักใช่ป่าว)

Страна: Тайланд

Също така известен като: Why are you? , Why Are You: The Series , Why Are You The One , The One to Me , Why R U?: The Series , Why RU?

Година на излъчване: 2020 – Януари24 до 2020 – Април24

Време на излъчване: Петък

Жанр: BL романс, Фентъзи, Комедия

Канал: GMM One, LINE TV, LINE TV, LINE TV

Епизоди: 13 + 1 спешъл епизод

Режисьори: Kittiphat Jumba, Stingy Thanamin Wongskulphat

Субтитри: Английски, Руски, Български (в процес)

 

Участват:

Saint Suppapong Udomkaewkanjana като Tutor

Zee Pruk Panich като Fighter

Tommy Sittichok Pueakpoolpol като Zon

Jimmy Karn Kritsanaphan като Saifah

Janistar Phomphadungcheep като Hwahwa

Pangpond Akalavut Mankalasut като Day

Perth Veerinsara Tangkitsuvanich като Zol

Tonnam Piamchon Damrongsunthornchai като Natee

Kanawut Traipipattanapong (Gulf)

 

Резюме:

За Тютар казват, че е „мъдър“ за възрастта си и винаги действа рационално, докато Файтър е по-емоционален тип. Двамата започват с известна враждебност помежду си, но с времето развиват все по-близки взаимоотношения.
Сайфа е популярен музикант, известен още с пакостливия си характер. Зон е упорито и много срамежливо момче, което след облог със сестра си, започва да пише научна фантастика. Но оставя писането, когато родителите му заявяват, че то пречи на учението му. На по-късен етап, когато приятелите му го насърчават да открадне идеи от сестра си, той открива, че е главен герой в историята й, заедно със своя враг – Сайфа.

 

U78VqSa.png

 

Превод: HikariDu

Редакция: naia

 

Свали с български субтитри :subs:  :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод с бг превод.Ще стане като TharnType The Series да ги гледам безброй пъти.

Off Topic

Зон  загуби ума и дума,като видя Тарн и Тайп на живо,а аз щях да им поискам Автограф.:lol2: Тютар пък първо се спречква с Файтър после му говори мило,за да може Файтър да му върже гривна за късмет.Като цяло беше страхотен първи епизод.Благодаря ви момичета.:panda-145:

65036d8296f3d7da21a0743516543cec0d81ac57r1-639-960v2_hq.jpg1523310688_1660d43a2e916b21b89e8e5464b4522750e72596r1-1367-2048v2_hq(1)(4).jpg.c40b25c345eab232e8cfb2c3743fc4c3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, chernata kotka написа:

Изгледах първи епизод с бг превод.Ще стане като TharnType The Series да ги гледам безброй пъти.

  Покажи скритото съдържание

Зон  загуби ума и дума,като видя Тарн и Тайп на живо,а аз щях да им поискам Автограф.:lol2: Тютар пък първо се спречква с Файтър после му говори мило,за да може Файтър да му върже гривна за късмет.Като цяло беше страхотен първи епизод.Благодаря ви момичета.:panda-145:

65036d8296f3d7da21a0743516543cec0d81ac57r1-639-960v2_hq.jpg1523310688_1660d43a2e916b21b89e8e5464b4522750e72596r1-1367-2048v2_hq(1)(4).jpg.c40b25c345eab232e8cfb2c3743fc4c3.jpg

 

Хей не съм го започнала да го гледам,недей издавай тайни какво става:P Благодаря все пак за любопитните като мен,че издаде малка част,интересно изглежда:) 

А за снимките мога само това да кажа:inlove: Да вярно,че те двамата са от тази драма,яко че са участвали:) То не само афтограф,ами и снимка шях да поискам:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак един и същи канал ги излъчва и май и режисьора им един същ в това не съм сигурна. И  герои от други филми и сериали участват като гости в новите сериали,които излизат.:panda-145:От Тарн и Тайп няма спасание ,затова сме редовни клиенти на психодиспансера.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е, че превеждате и този сериал, за да достигне до повече зрители. На мен много ми харесва и си чакам сериите с нетърпение. Главната двойка Файт и Тютор са прекрасни - и визуално и като игра и като химия. Снощи гледах 9- ти епизод - толкова романтика и страст трудно се издържа, да знаете, препотих се няколко пъти :inlove:. Смело мога да кажа, че леко задминаха Тарн-Тайп в секс сцената и почти се докоснаха до Корн-Нок ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, desini написа:

Страхотно е, че превеждате и този сериал, за да достигне до повече зрители. На мен много ми харесва и си чакам сериите с нетърпение. Главната двойка Файт и Тютор са прекрасни - и визуално и като игра и като химия. Снощи гледах 9- ти епизод - толкова романтика и страст трудно се издържа, да знаете, препотих се няколко пъти :inlove:. Смело мога да кажа, че леко задминаха Тарн-Тайп в секс сцената и почти се докоснаха до Корн-Нок ;)

Корн и Нок са номер едно в секс сцени.Но иначе като изключим тези сцени,продукцията на Тарн и Тайп и Защо ти със Фейт и Тютар са направени сто пъти по-добре,от продукцията на Корн и Нок според мен от една страна заради забавно комедийната част,а друга страна щото нямаше безмислени фрази.:wub::panda-145::inlove:Само един от трите сериала с тях ми допадна ,а това е Together with me този сезон си ми е на сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, desini написа:

Смело мога да кажа, че леко задминаха Тарн-Тайп в секс сцената и почти се докоснаха до Корн-Нок ;)

значи ще се гледа :ilovethis::lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така,много благодаря за описанието на всички:) Ще се гледа определено,само чакам да напреднат с бг субките:) А за Корн и Нок,отново ви благодаря,че ги споменахте,не знаех и за тази драма:D За мой огромен късмет е има с бг субки в вбоксът,значи ще се гледа:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland Гледай Гледай и добра дошла в клуба на любителите на Bl жанра.Или в клуба на тотално зарибените към този стил сериали и филми.Имаш право на избор.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал,с всеки следващ епизод те потапя повече в тяхната история,направо те гложди любопитството,какво ще стане в следващите епизоди.:)Благодаря ви момичета,за труда този сериал да стигне до нас.Нямам търпение ,за следващите епизоди.:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан 7-ми епизод да споделя, че много ми хареса метафората с кактуса, който сестрата на Тар му подари. ;) :) 

И финалната игра, която си спретнаха Файт и Тар, беше креативно решение на сценаристите. Допадна ми :D Чак ме е яд, че не съм я знаела в тийнейджърските си години, за да я използвам :lol: Има емоция, имааа :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Тайланд вече е 17 април и можем официално да честитим рождения ден на Сейнт, който става на 22 години.

Да е здрав, обичан, щастлив и много успешен!

 

с.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A моето момче станало на 22 .Да му е честит рождения ден и да бъде жив и здрав и все така успешен.Пожелавам му още на пук хейтърските коментари да върши това,което обича със усмивка и винаги да е заобиколен от приятели,които го обичат.:wub:

70201afb08b8f3d085f60a5b8795380ab5725340tumblr_pe3zm1tMsK1ulesh0_400.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко са млади и вклюбени. И аз се записвам в клуба на фенове на BL. Много съм нова в това. Засега съм изгледала точно Тайрън Тайп и следя 2gether и Why R U? Мислех, че 2gether ми харесва най-много от трите сериала, но сгреших. Why R U ми е многи романтичен, на моменти забавен и къхъм сексуален. Фен съм на Файт и Тютор. Харесва ми как плавно изградиха своята любовна история. И да съгласявам се с мнението на desini, тук интимността ми е някак по-застъпена. И химията ми е голяма. Тютор ми е толкова сладко бузест хихи, но аз харесвам май по-мъжкарско излъчване и сигурно затова пак си харесах, поне според мен, мъжкарят Файт. :D

P.S Моля, сърдечно, някой да ме просветли кои са Корн и Нок? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, lunati4kata написа:

P.S Моля, сърдечно, някой да ме просветли кои са Корн и Нок? :rolleyes:

Корн и Нок са главните герои от три други Bl драми, а това са Together with me, Bad romance, Together with me next chapter. Иначе в  това сериалче харесвам и двамата Фейт и Тютор, но май клоня повече към Фейт, щото по - мъжки го раздава. :wub:Но Тютор ми е бузесто бонбонче :) Аз нямам търпение да разбера, кога тези двамата ще им светне крушката , че отдавна са хлътнали един към друг. :D

EIWu35EW4AAW1d1?format=jpg&name=4096x409EIC_SWGUYAEOOYM?format=jpg&name=4096x409

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е вече да признаят един пред друг, че се харесват. Дали няма да е в епизод 8?:unsure: Ох, не знам как ще се сдържа да не го гледам (видях, че вече има български субки)! Иска ми се да изчакам да излезе поне още един преведен епизод, защото по лъжичка на няколко дни е много мъчително.:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан до последния епизод.:D:D 

Просто нямам търпение :wub::wub:.

Заслужаваше си. всяка една минута пред екрана :es::es:

Играта на  Файт и Тар е уникална,а химията в любовните сцени е направо върха.:rolleyes::wub:

Благодаря на преводачите за огромните усилия ,които полагат .:thanks:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам, чакай и аз да изгледам една от тези BL истории, които така усилено се коментират във форума.

И си избрах да бъде този, обаче още не съм го почнала...

И вчера попадам на едни клипчета в ютуб с имената Tutor и Fighter като заглавие.

Загледах се аз, стана ми интересно, голяма част от сериалите си ги избирам точно от разни клипчета, обаче там като го нямаше името на сериала и се зачудих кой е, пък имената на героите ми се сториха познати, че гледай търсене кой е. Късмет, точно който съм си избрала излезе.

Благодаря за БГ буквите...Тия дни ще го почна и ако не ме домързи после, че рядко коментирам филми, ще напиша какво мисля..

 

Иначе попаднах на това, мисля че не е качвано тук..

( WHY R U ? ) - แก้ว x โทโมะ【OFFICIAL MV】| WHY R U The Series

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...