Jump to content

Recommended Posts

Не бях гледала корейски сериал сигурно 2 години от - до. Този, малко на сила го доизгледах. Не е като да не ми хареса, просто малко логиката бягаше твърде често, иначе самата история си беше потенциална. Жалко, че не се съсредоточиха да я доведат до края. И имаше моменти на които от объркване ми ставаше скучно.

Но Lee Min Ho на кон, и с униформа и прочие винаги си заслужава услията :wub:

Хареса ми! Изгледах го бързо и с голям интерес. Оригинална и интересна идея,  според мен. Музиката беше много хубава. За Woo Do Hwan нямам думи, трепач. :tongue: За мен всички други отстъпиха на заден план, Хаха. За първи път го виждам това момче, но определено няма да е за последен! Само съжалявам, че не развиха повече неговата романтична история, особено в кралството. 
В началото се колебаех дали да гледам сериала, защото ми намирисваше (ама много) на Goblin, който изобщо не ми хареса. А и главната не ми е никак любима. Добра актриса е, но нито като визия, нито като чар ме грабва. През цялото време се чудех какво толкова хареса краля в нея. Но, както и да е, сигурно и тя си има фенове. Или може би целта е била да изпъква Мин Хо :D. Хаха Получи се, определено! От него очаквах да е абсолютно дърво откъм игра, но взе че ме изненада. Според мен има напредък, игра доста по-добре от предишни роли. 
Като цяло историята е интересна и напрегната, с много обрати и мноооого фантастика. Честно казано в повечко ми дойдоха обратите, заплитанията и прехвърчанията във времето. Особено в последните 4-5 епизода, доста често се питах това пък сега кой е или какво стана пък сега... Не липсват объркани моменти и засукани ситуации, които доста изнервят. Поне мен, де. 
Но, колкото и критики и да намерим, все пак страхотно завръщане на Мин Хо на екрана. Заслужава си гледането и, поне за мен, нямаше нито един скучен момент. 

• Like 1
  • Thanks 1