Jump to content

Recommended Posts

Утре няма да има епизод. Вместо него ще покажат на корейците американския филм "Зараза" :lol:

тук

• Haha 2

Да си призная честно и аз наскоро гледах Зараза. Много актуално, но филмът е слаб. Ние не бързаме за никъде. Другата седмица може да пуснат един епизод повече.

Преди 8 часа, Rossi Yankova написа:

Утре няма да има епизод. Вместо него ще покажат на корейците американския филм "Зараза" :lol:

тук

И аз видях статия затова, но я погледнах набързо и реших, че спират сериала :D

Преди 3 часа, bond написа:

Да си призная честно и аз наскоро гледах Зараза. Много актуално, но филмът е слаб. Ние не бързаме за никъде. Другата седмица може да пуснат един епизод повече.

Не мисля, че ще пуснат допълнително епизод, при Vagabond пак имаше нещо, май мач и си продължиха нормално без да компенсират, но кой знае. Зараза не е лош филм почти като нашия случай, без моментите, при които хората умираха веднага... 

Сериалът ме кефи. Фентъзито си е фентъзи. Гледам паралелно и "Изневеряващите женени с боли сърби, драго ми е" и колкото и да е адекватен си е чист битовизъм. Това тук е приказка и има все пак нещо изненадващо, което да видиш. Най ми харесва, че няма глупави персонажи като в 99‰ от кдрамите. Има си готин хумор и няма тъпаци. Минхото си играе супер без излишни актьорски напъни. Таз главната не ми пречи, ама с тия малки очички, едва й виждам емоциите, хич не ми въздейства като актриса. Охраната е нов сладур на хоризонта. Е, тоя крал-гуру перфектен във всичко ми е в повече (разбира от физика, химия, литература, история, ДДС, трудови борси, яхнии, подводници, японци, котлони, бойни изкуства, говеждо, колоездене пр.), но пък е затова е приказка. И по-добре така, отколкото поредния заблуден цял сериал, дет лошите въртят евтини номера и тия крале са все мишкосани в ъгъла, съветвани от плиткоумен дядка. Язък им за цЕлата кралска подготовка. Тук, най-вероятно ще ни застрелят с отворен финал, което е леко дразнещо, ама да видим. Може пък детективката и баща й да ходят с постоянен адрес в кралството, кво толкова, не управляват корпорации все пак в техния Сеул. 

• Like 7
  • Haha 2

Сериала изглежда интересен. С нетърпение ще го изгледам, все пак учасва Минчо! <3

Като замисъл - яко. Като изпълнение - не е зле. Като актьорска игра - наясно съм, че краля го играе актьор с получени награди, които да влачи след себе си от тук та чак до Корея, ама нещо не ме грабва. Липсва ми чувство, повече емоция и страст на някои важни сюжетни моменти. У До Хуан обаче се старае много. Хем играе двама, които са абсолютно различни темпераменти, хем му се налага докато играе втория да имитира първия и да си личи, че е различен човек. Адмирации! Към Ким Го Ън съм малко безразлична, макар че признавам сцената с прегръдката. Единствения момент, в който да се усети някаква по-съществена връзка между нея и Лий Мин Хо.

• Like 1

Ихуу невероятен замисъл за сериал.Всеки един епизод се случва нещо неочаквано и накрая всичко си дойде на мястото в 13 епизод.

Off Topic

Този ,който е спасил краля като дете бил самия той.

Това дори не си го бях помислила нямам търпение са последните три епизода ,за да разбера ,какъв ще е края на тази приказка.Но от всички актьори само коня ме кефи . :)

Преди 2 часа, chernata kotka написа:

Ихуу невероятен замисъл за сериал.Всеки един епизод се случва нещо неочаквано и накрая всичко си дойде на мястото в 13 епизод.

Скрий съдържанието

Този ,който е спасил краля като дете бил самия той.

Това дори не си го бях помислила нямам търпение са последните три епизода ,за да разбера ,какъв ще е края на тази приказка.Но от всички актьори само коня ме кефи . :)

Ами щото не четеш темата. Ние Мин Хо го разпознахме като спасителя още след първа серия. Както тогава писах няма как да го сбъркам по фигура и очи :ilovethis: та за съжаление това ми отне от изненадата. Това за кой и защо получава белезите също го бяхме разгадали, какво да кажа, много сме добри. :yes:

• Like 1
  • Haha 5
  • Upvote 1