Jump to content

The King: Eternal Monarch (2020)


Recommended Posts

Откога чакам такъв сериал :panda-145: Вече не трябва да се търси "Принцът на бял кон", а "Кралят на бял кон" :D

Силен първи епизод (два епизода), надявам се така да продължи и занапред.

Мин Хо го обсъдихме вече, затова... У До Хуан много шекши го раздава :D, особено гласът му... Обичам този глас!

Ким Йонг Ок и Ким Го Ън няма да ги коментирам - те са ми любимки :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Paribas написа:

И с български субтитри - машалла! Пак ще се набутам с текущо излизащ сериал, ужасТ.

Няма как за интересно ще трябва се чака по една седмица:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-а-а и аз съм фен на бабата. Първите две серии от сериала ми харесаха. Ще го следя с интерес.

Off Topic

Иначе в Минчо ми харесва единствено ръста. В лице е просто симпатичен. Като актьор все ми е тая какви са му актьорските способности. Гледам драмите с него, защото в повечето случаи са сполучливи, подбират му симпатични партньорки и обстановката, в която снимат е красива и пищна. Общатата картина се получава приятна за окото. У Ду Хуан е красавец. Има излъчване на Лолита в мъжки вариант - "невинно порочен" или обратно "порочно невинен". Впечатлих се от него при участието му в сериала "Лудото куче". Ким Го Ън е пичка и ще направи сериозна роля. Кофти е, че не наблягат на женствеността й и така може да не се получи химията между главните. Мисля, че съм преситена от корейски драми и напоследък рядко ми се вижда в драма да има естествена, органична химия между главните. Все ги възприемам като неестесвени и стерилни - просто бланкетни думи без видим емоционален заряд. Нещо като елекрическите камини - виждаш огъня, но не можеш да го докоснеш, да усетиш мириса му - участва само едното ти сетиво, всичко останало трябва да се възпроизведе по аналог в ума ти, но не се получава - усещането не е същото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за първи епизод и Минчо на бял кон  и Минчовица на бегом- биват. Злодеят най-бива, обаче.  Историята има мегдан да е интересна, но не смея да предричам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох! Започна много объркващо, фрагментарно, скача от герой на герой, за да се "шашкаме във всички посоки". Сега бавно и мъчително ще разгадаваме кой какво и защо. Ама като ми харесва Мин Хо! И на бял кон седми ранг с име Максимус, като онзи генерал-гладиатор. Още по харесвам Ким Го Ън и най-вече - У Ду Хуан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога, мислех да го оставя да се понатрупа, но само ме дразните с тези коментари, а колко е дразнещо, че има и превод, думи нямам просто! Натискам бутона play! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва, че този, който спаси краля като дете имаше мъжка фигура и беше висок (поне 1,80). Никак не ми се вързва с фигурата и ръста на полицайката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко бяха спестили забавения кадър в първа серия, щеше да е наполовина толкова досадна. Втората що годе бива, но в никакъв случай не чакам с нетърпение следващите. Мацката е добре, У До Хуан е само междуметие, а главният дано малко се поразчупи, че изглежда като съвсем естествено дърво (неполирано).

 

Спасителят наистина изглеждаше да е мъж, а не жена. Чичото може да се окаже творецът на цялата корейска история, ако пътува и във времето, а после и главният като се светне как. А нещо ми се струва, че началото на серила съвпада с края му, корейците имат навик да въртят в кръг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.04.2020 г. at 1:22, unknown написа:

Според мен спасителят е Минчо,сам се спасява.

 

Да, на същото мнение съм. Ясно е защо картата на полицайката е била у него ;)

У До Хуан е такова страхотно "междуметие"... А сцените с двамата са като снимки на сладка гей двойка - така се дразнят и карат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз разпознах героя на Мин Хо като спасителя в началото. Хахаха такъв любимец ми е той, че няма как да объркам фигурата му, а и в някакъв кадър мернах очите му. Това с пътуването във времето не го очаквах, да видим как ще го обяснят, иначе с паралелните реалности всичко е ясно. 

И двете серии бяха много интересни - първата беше по драматична и динамична, а втората по-комична. Страшно се забавлявах с всички диалози между главните във втори епизод и цялостното поведение на краля, което изглеждаше толкова налудничаво в очите на всички от нашата реалност.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен сериала ли ви харесва или Минчо? Хаотична първа серия. Цялата втора серия пък се занимавахме с това да си осигури пари, да ги изхарчи и да гледаме коня. Абсолютно безинтересна втора серия. Минчо е дърво както винаги. Ким Го Ън се справя доло горе ама то при тоя сценарий до момента ... Единствения интересен персонаж е спасителя, за който и аз мисля че беше мъж и то с подобна на Минчо фигура. Дано по нататък стане интересно. Доста слабо начало за сериал рекламиран от доста време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На никой не му направи впечатление, че чичото заби флейтата от лявата страна на шията /имаше близък кадър/, а в следващите сцени превръзката и белега се преместиха отдясно...:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хаотичността  трябва  внимателно да следиш събитията и какво пише на екрана,за да навържеш нещата

В първите серии е така,после нещата ще си дойдат на мястото. Засега първа ми хареса. Принца на бял кон се появи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Allanon написа:

При тези така "интересни" 2 серийки кой да забележи такава подробност :D

 

Много пъти съм го писала и пак ще го напиша.

Никога не се вторачвам в белите конци на корейските сериали - изключително рядко са такива, които нямат кусури.

Това значи: първо - да си разваля удоволствието, и второ - да не знам какво съм седнала да гледам.

Къде-къде в много по-класни филми допускат нелепи грешки.

Сериалът е свеж полъх по време на карантина и хич няма да обръщам внимание на нелепиците (както съм правела досега).

Никаква хаотичност не забелязах аз. Отново, както във всеки сериал, нещата се разплитат и подреждат в следващите серии.

Ако гледахте за пръв път корейски сериал - окей, ама...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...