Jump to content

The King: Eternal Monarch (2020)


Recommended Posts

Преди 2 часа, lukreciana написа:

 

Щом сте тука, имате очаквания, не всички, но повечето. Едни  очакват повече от Минчо,

други от други артисти,трети очакват ,сериалът да е боза.

Дали ще е хубав или не ,дали става или не става?

Не може да определиш,ако не гледаш. Таака, че всеки гледа според очакванията си,т. е.има  и за какво да се кахъри...

Голяма логика му дръпнах :rolleyes::o

 

Как ли пък не, за сериал кахъри, при положение, че ги произвеждат  на тон! :D

Да доживеем, ще видим. Разни хора, разни вкусове и разни причини за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako ще да има милион коментари, не ми действа тоя човек некакси,  не знам какво намират в него, но все пак любимката ми е тук, така че поне ще дам шанс на сериала. От друга страна пък съм не съм доглеждала сериали на мои любимци, щото сериалът с нищо не ме е грабнал. Така че ако струва сериала, стискам зъби и преглъщам Минчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Matrim написа:

Аз го харесвам и мисля, че отдавна не е дървото, което беше. За сериалите, които поглъщаме в несвяст, изобщо не е нужно всички да са артисти. Важното е да не им пука от камерите. На Минчо отдавна не му мига окото от тях. А и краката му са прекрасни. На това заглавие му стигат двама добри - Ким Го Ън и У До Хуан.

П.П. Между другото, във "Вяра" Минчо се оправи съвсем прилично, което значи, че когато попадне на голям режисьор (какъвто беше покойният) и най-голямото дърво може да се впише успешно в цялото.

По-скоро Дървото се губеше на фона на гората от Артисти. За всичките му поносими сериали огромен принос имат неговите партньорки, да видим тук какво ще стане. Макар че то от всяко дърво.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо си спечели славата с Красивите цветя F4, с който и аз се запалих по азиатското... Един от най-гледаните и любими сериали, 

та няма как главният герой да не си е извоювал,любов,слава и име. 

За гледането, аз гледам, но много рядко до края. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, lukreciana написа:

Минчо си спечели славата с Красивите цветя F4, с който и аз се запалих по азиатското... Един от най-гледаните и любими сериали, 

та няма как главният герой да не си е извоювал,любов,слава и име. 

За гледането, аз гледам, но много рядко до края. :)

 

На кой, на ученичките ли?:na2:

Off Topic

Майтап!;)

За мен, най-добрият му сериал, е  Personal Taste

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам първата си драма с този прословут Минчо, и не е нито една от тези които сте изброили :lol2: 

Иначе този сериал ще го чакам с интерес, а пък дано и някой реши да го преведе заради Минчо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, felicyti said:

В момента гледам първата си драма с този прословут Минчо, и не е нито една от тези които сте изброили :lol2: 

Иначе този сериал ще го чакам с интерес, а пък дано и някой реши да го преведе заради Минчо :D

 

само русалката не споменахме :P, което пак потвърждава, че Минчо случи ли на партньорка, добре му се получава(ако улучих сериала, де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Aretka написа:

 

само русалката не споменахме :P, което пак потвърждава, че Минчо случи ли на партньорка, добре му се получава(ако улучих сериала, де)

Позна, позна :D  и определено е случил на партньорка. 

А сега забелязах, че те вещиците са го превеждали русалката , и щом сега и този ... явно са му фенки на Минчо.

Иначе и аз много не го тача, ама пък се справя момчето. Тук определено ще чакам да видя главната ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен F4 ми е сефтето от стандартните 16-24. Преди това почнах със семейни драми от дългите:slap: Но го изтраях точно 5 серии, основно заради секънд лийда.

Да не оспамим темата, ей! :28558:

Слагам схемата на героите.

 

spacer.png

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък освен, че съм му гледала всичките сериали, а даже и филм, съм гледала 3 от тях 2 пъти. Защото ужасно много си го харесвам като излъчване!!! Особено някои негови мимики и погледи :wub:. Така че чакам сериала с нетърпение и съм супер щастлива, че тъпата казарма му свърши, та дано си го гледам и занапред :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено бих го гледала заради  Woo Do Hwan, но не и заради Минчо, който можах да изгледам само в БОФ. А иначе у дома имам една влюбена в него тийнейджърка, с която се "дразним" постоянно във връзка с неговата личност.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък харесвам Наследниците. Само да не ме биете, че съм болен. Вярно, сериалът беше доста глупав, но имаше много добре изградени образи. Второстепенните герои до един бяха доста добре подбрани.  

От тази драма засега нищо не очаквам. От подобни истории може да се получи както отличен сериал, така и пълен боклук. И най си зависи от режисьора. Нямам любимци от актьорите, е може би бабата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обожавам И Мин Хо. Той ми е първата корейска любов и ми е голяма слабост. Сега имам десетки, ако не и стотици азиатски любимци, но не винаги сниманите от тях сериали могат да задържат интереса ми и да ги догледам. Но всички сериали на Мин Хо ми харесват и са ми любими. И не защото той участва в тях. Просто ми харесват и като сюжет и реализация. Смятам, че той много добре избира проектите си, умее да разпознае това, което би задоволило масовия вкус (претенциите на тукашните критикари ги игнорирам напълно) и това също е една от причините да е корейския актьор с най-много фенове не само в Корея, но и по целия свят, а не защото е най-красив или толкова добър и съвършен като актьор. С нетърпение очаквам този сериал, защото освен на избора на Мин Хо се доверявам и на сценаристката, на която също харесвам по-голямата част от работите й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, bond said:

Аз пък харесвам Наследниците. Само да не ме биете, че съм болен. Вярно, сериалът беше доста глупав, но имаше много добре изградени образи. Второстепенните герои до един бяха доста добре подбрани.  

От тази драма засега нищо не очаквам. От подобни истории може да се получи както отличен сериал, така и пълен боклук. И най си зависи от режисьора. Нямам любимци от актьорите, е може би бабата. 

Spoiler

да не забравяме участието на *аджумата* като майка на главната, на мен ми бяха любимите сцени с нейно участие

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на темата се обсъжда броя на страниците за даден сериал с Мин Хо.

И тук не оставаме по назад. Сериалът още не е започнал, а вече сме на трета страница :D

Вторият ми корейски сериал беше BOF. Как очаквате Мин Хо да не е сред любимците ми?!

Макар че там бях абсолютен фен на Хьон Джунг.

Дърво, дърво, ама и аз ще погледна сериала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...