Jump to content

Трейлъри и статии за нови анимета


sinardin

Recommended Posts

だれかのまなざし - Dareka no manazashi (Someone`s Gaze) се нарича новото, 6-минутно кратко аниме на сенсей Макото Шинкай, създадено за NOMURA Real Estate Development. Разпространено е чрез туитър на 5 септември от самия Шинкай. Няма субтитри.

http://www.youtube.com/watch?v=mpwoGkKQDik

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Giovanni's Island е новото аниме на продуцентската компания Production I.G. Премиерата му е била на 22 февруари.

Режисьорът Мизухо Нишикубо е сътрудничил в направата на Ghost in the shell.

През март анимето е включен във фестивала за детско кино в Ню Йорк. В началото на юли ще бъде прожектирано на аниме фестивал във Франция.

Юкие Накама озвучава една от главните роли.

2ec18b25f4644082.jpg

c2e73a7446ab01d2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е за анимета, които ще излизат, и лично чакаме, така ли? Или греша? Ако съм прав, ето ми го летния списък.

 

Sword Art Online 2 - се гледа задължително, тъй като съм голям фен на първи сезон.
Space * Dandy 2 - сега гледам първия сезон, ако ме изкефи ще видя и втория.
Glasslip - надявам се да се окаже приятно слайс-оф-лайф, защото точно такова ми трябва лятото icon_biggrin.gif Ще видя първи еп.
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Hamatora 2 - Още не съм довършил първия сезон. Ако ми хареса, ще видя и втори.
Zankyou no Terror - Едва ли ще се окаже нещо хубаво. С тези тъпоизглеждащи герои...
Strange+ 2 - Задължително, много се смях на първи сезон.
Shirogane no Ishi Arvevollen - Меха ли е, ще се види.
Tokyo Ghoul - Това ще го погледна със сигурност, възлагам му големи надежди.
Rail Wars - Изглежда свежо. Сигурно ще го видя.
Rokujyouma no Shinryakusha?! - Звучи супер изтъркано... Но ще го видя и него, че лятото съм особено свободен за гледане.
Ao Haru Ride - Романсче. Никога не е излишно icon_razz.gif
Tokyo ESP - А дано, ама надали...
Free! 2 - ще се гледа със сигурност, голям привърженик съм на плуването и първи сезон ми хареса (като не броим постоянния фенсървиз)
Nobunaga Concerto - странно привличащ постер, маса любими сею-та... Ако имаше описание и повечко жанрове нямаше да е зле, но го слагам в списъка.
Mujaki no Rakuen - Хм-м-м... Смятам да го гледам, но очаквам плоско ечи както обикновено.
Medamayaki no Kimi Itsu Tsubusu? - Звучи забавно. Само да не стане траги-комедия в стил Watamote...
Akame ga Kill - Звучи ми интересно, затова мятам и него в безкрайния списък icon_lol.gif
Aldnoah.Zero - Заради музиката главно. Дано поне мехите да са яки.


ОВА:
Kuroko no Basket, Blade and Soul (вероятно), Kyoukai no Kanata, Witch Craft Works, Noragami, Kenzen Robo Daimdaler (евентуално), Blade and Soul (туй се повтаря лол), Blade and Soul (май полудявам...), Ano Natsu de Matteru

Филми:
K: Missing Kings

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно аниме се задава догодина. Режисьорът на Summer Days with Coo и Colorful, Кейичи Хара, предлага заглавието Miss Hokusai (Sarusuberi). По време на Токийския кинофестивал в края на този месец, ще има специална презентация и дискусия по повод анимето. Мис Хокусай показва неразказаната история на дъщерята на Хокусай - жив портрет на свободния дух на една изключително талантлива жена, разгърнат чрез промяната на сезоните.

9df47ebe90abb00d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият аниме сезон почти дойде та реших да постна един линк за предстоящите заглавия :)

От тях със сигурност ще следя три заглавия: Death Parade , Ansatsu Kyoushitsu  и Yoru no Yatterman . Дори смятам да им пусна теми стига някой да не ме изпревари докато се натуткам де :P

От продълженията ще погледна Durarara!!, Kamisama Hajimemashita и Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - Exodus  като и за трите общото е, че първия сезон ми е харесал.

Останалите са под въпрос, не изглеждат обещаващи, но понякога има изненади като едната може би е Tsukimonogatari, освен това е само от четири епа.

Има само две , които абсолютно сигурно няма да гледам - THE iDOLM@STER: Cinderella Girls и Shounen Hollywood: Holly Stage for 50 - нямам нерви за тях -_-

 

Този списък е далеч по интересен, само че не се знае кога ще тръгнат тези заглавия, но поне имам идея какво да чакам :D

 

 

Чакани: Koe no Katachi-мангата е страхотна и бонусът е, че свърши, ,Kurage no Shokudou, Joukamachi no Dandelion, Overlord, Sword Gai, Gangsta, Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki, Shokugeki no Souma, Savanna Game, Owari no Seraph, Gatchaman Crowds insight и тн. При филмите се чака дори повече, но като за начало-  D.back up, Sarusuberi, The Moon: Tsuki ga Hoshii to Oujo-sama ga Naita, Gyakusatsu Kikan, Harmony, Deva Zan, Sakura no Ondo, Da Hai

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пролетта чука на вратата и с нея идва и новият сезон, който изглежда доста по-добре от сезон зима :)

Имам две сигурни: Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki и Kekkai Sensen . Първото си е продължението на Сидония, а на второто му точа зъби твърде отдавна за да го пропусна :P .

Вероятни: Arslan SenkiKyoukai no RinneOre Monogatari!! ,  Shokugeki no Souma  и Owari no Seraph . И петте са по манги, които в даден момент съм чела и са временно он холд, разчитам аниметата да ми помогнат да реша дали пак да ги чета или да ги дропя .

Тези са на кантар: Mikagura Gakuen Kumikyoku , Plastic Memories и Punch Line . Ще ги пробвам защото изглеждат интересни от резюметата, а и арта ми допада, дали ще ги продължа зависи изцяло от реализацията на идеите от резюмето - могат да се окажат бисери, но може и да се провалят с гръм и трясък.

Koukaku Kidoutai Arise: Alternative Architecture   е много вероятно да го прескоча, за да не си развалям хубавите спомени, че римейковете нещо все ме разочароват.

Остана да тръгнат и да видя какви промени ще имам по плануваните, кои ще отпаднат и дали ще добавя и други :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всичките тея може би Shougeki no Souma ще се ядва, но е на кулинарна тематика дето хич ама хич не ми харесва. И аз ги оглеждах още преди месец и косур ама от моя перспектива работата е зле....ще погледна 2 на JC Staff и дано някое от тях ми хареса. Kekkai Senesen излгежда прилично поне на постера, но ще го видим колко струва и него. Добре, че продължават Yahari Ore и правят екранизация на Ямада и вещиците. Със сигурност няма да съм капо както зимата ама работата пак е зле...:/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пролетният сезон едва започна и аз вече гледам към летния и дори есенния, докато чакам октомври и втория сезон на Високата топка :28558:.  Обявените засега заглавия изглеждат доста балансирани. Другото, което прави впечатление е вече явно изразената тенденция към анимиране или римейк на хитови заглавия от преди двайсетина години(в случаяUshio to Tora)  -остава сами да си напрвим изводите защо.

Сигурни: Gangsta.

 

 

Chaos Dragon: Sekiryuu Sen`eki

 

 

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

 

Aoharu x Kikanjuu, Ushio to Tora, Akagami no Shirayuki-hime(дано се справят по-добре отколкото с Йоната ама надали), Jitsu wa Watashi wa, Junjou Romantica 3, 

Working!!!, Durarara!!x2 Ten, Gatchaman Crowds insight

Ще започна пък ще видим какво ще излезе: Aquarion Logos(гледах предните сезони и след евол бях убедена, че няма да има повече, но май ще ме опровергаят :) , пък и героите от трейлъра са ми най-не симпатичните от поредицата досега), Kangoku Gakuen, Monster Musume no Iru Nichijou, God Eater, Overlord, Rokka no Yuusha

 

За есента знам, че е далеч, но... : Haikyuu!! Second Season, Big Order, One-Punch Man, Kagewani, K (2015) и поредния римейк-Aria the Avvenire(това си е под въпрос от всякъде-дропих предната версия, надали ще имам нерви и за тази)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   2-3 анимета ми направиха впечатление за този пролетен сезон, а като се има предвид, че новите продукции са сигурно над 50, явно се очертава поредния слаб сезон. Да не говорим, че от тези 2-3, най-вероятно само Гинтама ще се зяпа с интерес. Все пак очаквам да изникне някоя скрита лимонка( Arslan Senki, например).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно любопитно заглавие от сезон лято 2015

 

Ranpo Kitan: Game of Laplace

по идея на Edogawa Rampo - р.1894-п. 1965г (проекта ще се реализира 50години след смърта на автора)

режисьор: Kishi Seiji

анимация: Lerche

 

 

 Засега го слагам тук, защото инфото за него е изключително оскъдно, а и автора ми е силно непознат. Ако съдя по "трейлъра" ще е дедективско, логично подобни истории лесно се осъвременяват. Когато се появи нещо повече, ще му направя тема при сериалите 

 

Явно онова проучване отпреди година две сред аниме феновете започва да дава плодове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...