Jump to content

Because of You (2020)


Recommended Posts

Off Topic

Еха не мога да повярвам прати ги да  търсят брат си,а единия от тях вече го намери..и то съвсем случайно падна в ръцето му:inlove:

Нямам търпение за следващите епизоди.А песните началната и крайната ми станаха любими.От къде мога да намеря песните от драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на тази драмичка ,а тя взе че се оказа от любимият ми вид.:) Голямо Благодаря за преводът:) Иска ми се да е гледам,но съм само с телефон:wacko: Искам да попитам ще качвате ли епизодите в Вибоксът с субтитрите Ви,за да може не само аз,а и други да могат да гледат драмичката? Благодаря Ви много.Спорна работа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, ftisland написа:

Случайно попаднах на тази драмичка ,а тя взе че се оказа от любимият ми вид.:) Голямо Благодаря за преводът:) Иска ми се да е гледам,но съм само с телефон:wacko: Искам да попитам ще качвате ли епизодите в Вибоксът с субтитрите Ви,за да може не само аз,а и други да могат да гледат драмичката? Благодаря Ви много.Спорна работа:)

Търси ги там, ето например намерих Е05 вероятно има и другите, ако не, сигурно скоро ще ги качат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mrnkaloto написа:

Търси ги там, ето например намерих Е05 вероятно има и другите, ако не, сигурно скоро ще ги качат

Огромно благодаря:) Търсих в вашият профил там,но не ги намерих и за това Ви питах тук.Ще се гледа:es: Спорна и лека работа по преводът:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано, малко ме мързи да ги направя, не знам дали и качеството ще им е ок, пък и очаквам някой друг да ги качи, ако не се намери кой, ще ги направя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на потребителят,който е качил само 5-ти епизод,не намерих другите<_< Ще следя там и ако ми пише,че има намерение да ги качи,ще е ОК за мен и за Вас,за да не ги качвате:) Ще изчакам:D Благодаря Ви наистина много,че се съгласихте да си направите и този труд,по качването там,евентуално:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за превода.Накрая всички като се събраха да вечерят заедно беше наистина страхотен финал.И тримата братя получиха своя хипиенд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...