Jump to content

Recommended Posts

Всички хубавици са си на място.Сценарият много ми е еднопосочен, другите герои само се въртят около главните фигури, а те са толкова много и разностранни,никакво развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

Всички хубавици са си на място.Сценарият много ми е еднопосочен, другите герои само се въртят около главните фигури, а те са толкова много и разностранни,никакво развитие.

 

На кое викаш, че няма развитие, те не спряха за миг да плетат интриги всички герои и да се развиват- падат стават, издигат се, потапят се, възраждат се от пепелта.:D Вървят всички в посока към върховете на властта, но пътят не е само нагоре. Има и почивки за някои. Помощниците следват господарите си. Даже и ония в кръчмата не скучаят.

Подготвя се все още почвата за бъдещето и властването на предсказателите. Кралят и кралицата са още малки.Пък и  не е измишльотина, а сериалът претендира да  следва историята, доколко не знам.За мен е интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключвам с Behind Your Smile и го почвам. Звучи доста по-добре от един друг крал от едни други светове, дето умрях от скука само за епизод и половина. Пък и честно да си призная, харесвам играта на Пак Ши Ху.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак едностранчиво е показано, не съм убедена, какво искат и за какво се бори този  целия народ, дори никак.

Концентрира се серила върху двамата главни и борбата им за оцеляване предимно, засега.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/19/2020 at 7:18 PM, bond said:

Звучи доста по-добре от един друг крал от едни други светове, дето умрях от скука само за епизод и половина.

Ау, черна неблагодарност! :mad: Явно те е хванал сплина и джиткаш по сериалите с надежда да намериш нещо, ама и ти не знаеш какво. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, bond said:

Сериал търся. Гадже си имам. Само дето този много бавно се излъчва. Далеко сме още от 24-та.

Почти ти повярвах. Изгледа значи всички излезли до момента азиатски сериали и опря до текущите? Да ти имам времето. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пораздвижиха се нещата,но явно всичко се върти около главните и чат пат дават част от живота на другите герои.

Противоречиво се получав, уж от съдбата си не можеш да избягаш, пък той като се намеси и  ето ти променя...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия. Лошият е направо отвратителен. Не знам кой е този млад актьор, но има много лошо излъчване. Или пък го докарва добре. Не разбрах само 

Spoiler

тя истинска принцеса ли е или я нарочиха? Според мен второто. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, bond написа:

Изгледах първа серия. Лошият е направо отвратителен. Не знам кой е този млад актьор, но има много лошо излъчване. Или пък го докарва добре. Не разбрах само 

  Скрий съдържанието

тя истинска принцеса ли е или я нарочиха? Според мен второто. 

 

Няма да ти кажем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...