Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Perhaps Love


Жанр: Драма/Мюзикъл/Романс
Режисьор : Peter Chan
В ролите :
Takeshi Kaneshiro .... Lin Jian-dong
Xun Zhou .... Sun Na
Jacky Cheung .... Nie Wen
Jin-hee Ji .... Monty
Eric Tsang .... Producer
Sandra Ng Kwan Yue .... Lin's Manager
Държава : Хонг Конг/Китай/Малайзия
Език : Мандарин / Кантонски / Английски
Година : 2005

Описание: Какво ще стане, ако се наложи да избирате между любимия човек и кариерата на актриса? Това всъщност любов ли е? Историята на един любовен триъгълник, в който няма отчетлива граница между филм и реалност...
Лентата грабна 6 награди от 12 номинации на Taipei movie awards: най-добра актриса, операторско майсторство, най-добър художник, най-популярен филм, филмова песен, най-добър режисьор.


Мой коментар:
Ах, тоз Такеши Канеширо... А-ха да го позабравя покрай сите красиви корейци, ама не! И взе, че пропя на всичкото отгоре! Освен това научих, че Такеши говори японски, английски, хонконгски, тайвански и кантонски диалекти.То бива да си добър във всичко, ма неговото на нищо не прилича...

За филма - неизбежно се наложи да го сравня с "Ах, този джаз". Последният съм го гледала доста отдавна, но изведнъж ми изскочи пред очите като асоциация. Много емоция, много.



Филмът с български субтитри: тук
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филмчето ми хареса. Напомни ми за Мулен Руж, заради филма, който снимаха и преплитането на техните съдби с историята в него. Затова и до края очаквах някой да умре (което се радвам, че не стана). Въпреки приликата не мога да кажа, че филмите са едно към едно, пък и съм голям фен на Мулен Руж. Сюжетът беше интересен и го препоръчвам на всеки, който обича филми с елементи на мюзикъл и напрегнати любовни триъгълници! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...