Jump to content

The World of the Married (2020)


Recommended Posts

Признавам си, че не се стърпях и изгледах английския оригинален сериал. Корейският вариант ми се струва по-добре направен, поне засега. Интересно дали ще има някакви промени в края. Странно нещо е любовта. До какво може да те доведе. А може би не е точно любов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малката е наивна, а господинът - психар. Тъй като врътнах оригинала съвсем набързо, презкачайки доста части, очаквам с нетърпение развитието на персонажа на психолога и взаимоотношенията му с главната ни героиня. Това  е единственият ми лъч светлина в тази драма. Нямам търпение и синчето да се осъзнае. С една дума очаквам с огромен интерес да го съсипят господин "ама аз ги обичам и двете." Честно ви казвам аз съм добро същество, обаче този сериал ме кара да се обърна на 360 градуса всеки път като го гледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 41 минути, hertrivia написа:

Малката е наивна, а господинът - психар. Тъй като врътнах оригинала съвсем набързо, презкачайки доста части, очаквам с нетърпение развитието на персонажа на психолога и взаимоотношенията му с главната ни героиня. Това  е единственият ми лъч светлина в тази драма. Нямам търпение и синчето да се осъзнае. С една дума очаквам с огромен интерес да го съсипят господин "ама аз ги обичам и двете." Честно ви казвам аз съм добро същество, обаче този сериал ме кара да се обърна на 360 градуса всеки път като го гледам. 

Искаш да кажеш свят ти се завива, щот 360,си е пак на същото място, ко питаш мен,не се върти,само лошо ще ти стане...  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, lukreciana написа:

 

Искаш да кажеш свят ти се завива, щот 360,си е пак на същото място, ко питаш мен,не се върти,само лошо ще ти стане...  :rolleyes:

Всичко е до лична интерпретация. Трябва да се гледа и извън кутията :p

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе, някой няма ли да спретне едни бг-букви, че в туй короносно време съвсем я закъсахме откъм забавления?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,на ви психиатър... Ще го спрягате с главната....

Off Topic

Излезе човек на председателя...

Всеки е избрал свои методи, да я отстарни..

Май на гадния изневерител никой не му вярва...

преди 19 минути, sick'n'tired написа:

...абе, някой няма ли да спретне едни бг-букви, че в туй короносно време съвсем я закъсахме откъм забавления?!

Имах такава идея,но много дълги сериите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, lukreciana said:

Имах такава идея,но много дълги сериите.

...хайде, бъди добро момиче, какво са 10 мин. горница към нормалния час? Все пак са само 16 еп., а ще зарадваш толкова много коронострадащи души!:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се намесвам безпричинно, но не виждам смисъл от двойна работа. Защо Лу да го превежда отново, като вече се работи по превод, прогреса може да следите ето тук.

Като бъде завършен, ще бъде и качен, без чакане между сериите. Разбира се, ако иска да се  включи, има няколко неизлезли все още серии, може да си запази някоя за превод от последните три, но според мен полза от дублаж на превод и труд на вятъра няма. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм английския оригинал "Doctor Foster", безумен сериал, много ми хареса.

Върти те на високи обороти през цялото време. Всъщност и това беше основното му очарование.

Трудно бих си представила това в корейската версия, просто защото не съм виждала изнервени корейци, а само истерични :D

Ще прегледам първите серии. Все пак сериалът чупи рекорди в Корея по рейтинг, остава да задмине и SKY Castle.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, helyg написа:

Не искам да се намесвам безпричинно, но не виждам смисъл от двойна работа. Защо Лу да го превежда отново, като вече се работи по превод, прогреса може да следите ето тук.

Като бъде завършен, ще бъде и качен, без чакане между сериите. Разбира се, ако иска да се  включи, има няколко неизлезли все още серии, може да си запази някоя за превод от последните три, но според мен полза от дублаж на превод и труд на вятъра няма. ;)

Аз няма да се включа, защото се включих в един,една серия му остана за превод и досега не е видял бял свят...

Опасявам се... Да не би  и на този такъв да му е късмета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен този сериал ме грабна от първата серия. Не съм гледала английския оригинал, но смятам, че корейците се справят много добре. Добре адаптиран е за корейската действителност. Ким Хи Е е блестяща. Пак Хе Джун също се справя с ролята си много добре. Препоръчвам за гледане. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.04.2020 г. at 15:56, PurpleHeart написа:

Образът на съпруга засега ми е малко плосък...

 

 

Това е идеята, по-умен няма да стане ;) 

Няма я оная центрофуга от оригинала (засега), но пък са добавили някои събития с цел повече драматизъм.

Историята е предадена по типично корейски начин, но ми харесва.

С удоволствие ще изгледам и останалите серии.

Ама и тази много го е разглезила. Работи, подрежда, прави мусака и секс, пере, грижи се за детето, а той?! :huh:

За пръв път да видя кореец с айфон. Явно го ползват само гадняри :D 

Шегата настрана,

 

страшно е да разбереш, че животът ти e една голяма лъжа. Театър, в който всички, на които държиш, играят роли.

Само се питам защо ще разтягат 10 серии в 16 + удължено времетраене?!

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oх, до края на сериала всички ще превъртят и ние барабар с тях.

 Пълно мазало.

Сериалът е максимално натоварващ,

само черни бои и кървави краски на фона на изчанчани осъществени идеи за отмъщение..

и аз не знам ръководени от какво, не мога да го нарека нито любов нито омраза...

Отивам да разтоварвам с краля - МИн Хо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...