Jump to content

The World of the Married (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Spoiler

spacer.png

 

The World of the Married

Хангъл부부의 세계

РоманизацияBoobooui Sekye

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 27 март 2020

Време на излъчване: петък и събота, 22:50 KST (корейско стандартно време)

Жанр: драма

КаналJTBC

Епизоди: 16 (70 мин. на серия)

Режисьор: Мо Уан Ил (MistyBeautiful Mind)

Сценарист: Чу Хьон (Revolutionary LoveMy Horrible Boss)

Базиран на: драмата "Доктор Фостър" на BBC

Субтитри: Английски

Asianwiki

     

Саундтрак:

Spoiler

 

 

 

     

Участват:

Ким Хи Е като Чи Сон У

Пак Хе Джун като И Те О

Park Sun Young / Пак Сон Йонг като Ко Йе Рим

Kim Young Min / Ким Йонг Мин  като Сон Дже Хьок

Хан Со Хи като Йо Да Гьонг

Lee Kyoung Young /И Гьонг Йонг като Йо Бьонг Гу

Kim Sun Kyung / Ким Сон Гьонг  като Ом Хьо Джонг

Chae Gook Hee / Че Гук Хи като Сол Мьонг Сук

И Хак Джу като Пак Ин Гю

Sim Eun Woo / Шим Ън У като Мин Хьон Со

Lee Moo Saeng / И Му Сенг като Kim Yoon Ki

Song Hoon / Сонг Хун като Sang Hyun

 

Резюме: 

Чи Сон У е семеен лекар. Омъжена за И Те О и двамата имат син. Привидно тя има всичко - успешна кариера и щастлив семеен живот, докато съпругът ѝ и най-близките ѝ не я предават.

И Те О мечтае да стане известен режисьор. С помощта на съпругата си ръководи бизнес, свързан с  развлекателната индустрия. Макар да обича жена си, И Те О се забърква в опасна връзка с друга.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: и :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Сериалът не е за мъже. На 2-3 места издиша, но го зяпам с интерес. В какво се превръща една жена обзета от съмнения, какви компромиси трябва да направи заради семейството си.За изневярата,лъжата, тормоза и... любовта...     и... за предателската мъжка природа,  Да, и заглавието много точно. Почти,да не кажа всички жени се сблъскват с тази податлива и слаба страна на мъжа, с изневярата му, от самата жена зависи как ще я приеме ,какви компромиси ще направи и в какво ще се превърне,как ще продължи живота си по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериала много ми допада, не съм гледала оргиналната версия, но мисля, че в тази се справят много добре с предаването на емоциите, които преживява една жена в подобна ситуация. Образът на съпруга засега ми е малко плосък, но според мен има време да се развие, все пак са минали само четири епизода. Историята тепърва ще се заплита и ще навлизат нови герои и проблеми, така че според мен има голям потенциал. Разбира се, не всеки харесва подобни истории. :DЛично на мен ми харесва и подхода на режисьора, музика, която се използва и цялостното изграждане на една напрегната атмосфера и на съспенс. За първи път гледам филм с Ким Хи Е, не съм запозната с творчеството й, но според мен тук играта й е на високо ниво. А от края на четвърти епизод стана ясно, че играта тепърва започва, така че очаквам с нетърпение да видя какво ще става.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи да ги оплачеш в Корея кадърните, успешни мадами.Ако се омъжат за богаташ, в 80-90% ги превръщат в безполезни домакини(нищо против домакините, но в случая си имат достатъчно слугинаж, или ги превръщат в такива), ако пък за прошляк, храни куче да те лае- все се комплексират пепеляшковците неудачници и си намират любовници, да ги разбират.

Това  тук, дето ни го показват, пълна гнусотия, пък и сме го гледАлЕ  съвсем скоро в много по-добър  и изпипан вариант.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако мислите,че мъжете ви са верни,лъжете се.  Благоуханна това не е само за Корея,това е всъщност мъжката природа като цяло,па и женската.

Трудно се удържа фронта. Прекалено много съблазън,и изневяра за отмъщение... Както и да е, аз ще си го изгледам,а и музиката е страхотна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.04.2020 г. at 13:00, lukreciana написа:

Пък ако мислите,че мъжете ви са верни,лъжете се.  Благоуханна това не е само за Корея,това е всъщност мъжката природа като цяло,па и женската.

Трудно се удържа фронта. Прекалено много съблазън,и изневяра за отмъщение... Както и да е, аз ще си го изгледам,а и музиката е страхотна.

 

Бракът е като ходенето на църква, ако вярваш- ходиш, ако не- няма смисъл.

Пък и нали знаеш вица

Off Topic

Срещат се две приятелки.След обичайните бла-бла, едната казва на другата, че е спала с мъжа ѝ.Тая я погледнала, па и рекла: И какво, аз съм спала повече пъти с него.

 

Та кой какво мисли и кой на кого е верен, кой как разбира верността, нещата не могат да се слагат под общ знаменател.

Но това в случая в сериала, за онеправдания комплексар, дето уж изневерява, щото го комплексирала жена му, не могат ме убеди, че е така.Изневерява, щото така му е кеф, щото е мухльо и да си доказва , че вАжи, хеле пък пред пиклата, дето може да му е дъщеря. 

Поредното клише, пълно повторение на другия сериал. Разликата е само в това, че   не е свястно направено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Другия" не съм го гледала или догледала, но този си ми харесва... И не мисля като теб...

"Мухльо", "кефа" т.н. Не е съвсем така. Мъжката психика е съвсем друга от женската,това са мои наблюдение, и за тях са от първостепенно значение съвсем други неща... за секса, любовта и семейството; имат различни приоритети и виждания от тези на жената, и това е заради влиянието на първосигналната им система.

Както и да е,който иска гледа, който иска само коментира. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Другият" е "VIP"

Мъжка психика, женска психика, за всяка изневяра  има куп оправдания и причини, можем да стигнем до гените и коронавируса даже. 

Жена му го метнала на гръб, като раница, а той с неговата мъжка  психика, заложил цялото имущество, че и кинтите на детто отмъкнал,  налазил младото агне, пълзи, като червей пред баща ѝ, но и едновременно, като пиавица лепнат за бозката на овцата,  а ти ми говориш за първосигнална система. Ко беше само събуй гащи да се съглася, но видно, че не е.

Мисли, както си искаш, но дай малко по-реалистично, че така стана смешно чак. Горкият разпищолен  комплексар с първосигналната му система.:28558:

А кой как гледа и коментира, или не гледа и коментира,  или гледа и не коментира, си е негова работа.:D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, seal_reinforce написа:

Абе верно ли сички изневеряват? Убихте всичко детско в мен, ще си седя тьолен :D

 

СЕди, сЕди, докато намериш точния тЬОлен, с някой сбъркан ген, който да е извън класацията на Лукреция, според която, по улиците  всички  милиарди  мъже са първосигнални и тичат с извадени пищови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

33 minutes ago, seal_reinforce said:

Абе верно ли сички изневеряват? Убихте всичко детско в мен, ще си седя тьолен :D

Всички мъже изневеряват, но тези, които обичат жените си, не се оставят да ги хванат. А може и за жените да е валидно. Кой знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че мъжете винаги искат да се доказват,че са мъже, където и да е...

Благоуханна, виж мъжете не мислят като теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запомнил съм цитат от Тартюф. "Злото става зло, когато нашуми. Осъжда ни светът за туй що стане знайно и ний не вършим грях, кога грешиме тайно."

Да, Дидо, доста грубо казано от теб, но също така и вярно по същество. Но лично аз за изневяра смятам предателството. Съгласен съм с Лавандула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...