Jump to content

ONF


skofiild

Recommended Posts

Феновете бяха изненадани да видят бившия член на ONF Laun (Kim Min Suk), който се завърна в Instagram, приблизително година след напускането му от K-Pop.

Още през август 2019 г. много фенове останаха объркани, тъй като WM Entertainment обяви внезапното напускане на члена Laun от групата, поради "лични причини". Не бяха разкрити никакви допълнителни подробности относно решението на члена да напусне групата си и той "изчезна" от бранша скоро след това.

На 25 декември Kim Min Suk поздрави феновете на Коледа с откриването на новия си акаунт в Instagram. Той написа: "Здравейте, това е Min Suk. Добре ли сте? През изминалата година почувствах, че просто имам нужда от малко почивка и затова отделих необходимото време; сега съм в състояние да ви поздравя отново. Всички много ми липсваха. Смятам да споделя ежедневието си с всички, които ме чакаха търпеливо чрез Instagram. Надявам се, че всички можем да преодолеем трудностите на COVID19. Благодаря. Искрено, Min Suk. "

Можете да разгледате новия Instagram на Kim Min Suk тук.

Източник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко танци с момчетата в Fact iN Star...

Тяхната част започва в 9:37 мин.

#GOLDENCHILD #ONF #CRAVITY #ACE #TOO #DONGKIZ #OnlyOneOf #VERIVERY #DRIPPIN DANCE [흥망진창 댄스퀴즈 몰아보기]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко танци с тях в  Idol Live...Сега малък преглед, в събота-9 януари ще бъде пълното издание.

Оф, аз вече искам ново завръщане.

(ONF) 메들리 - 사랑하게 될 거야 (We Must Love), Why, 스쿰빗스위밍 (Sukhumvit Swimming) [아이돌리그 선공개]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален клип от момчетата..

 

Допълвам...

При тях вече е 13-ти и имаме рожденик...

#HAPPY_US_DAY

 

Клик

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...