Jump to content

ONF


skofiild

Recommended Posts

А, не може то така да не идват... То човек тамън ще ги научи кои са, покрай това предаване и определено и аз мисля, че ще станат по-известни.

Може пък и някой нов албум да издадат преди декември.

 

И нов клип в техния ютуб канал.

[LIGHTS OFF] Road to Kingdom 'Lights On' Performance Commentary

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

J-US прие предизвикателството от Kookheon / B.O.Y/ за #ThanksToChallenge и номинира Hwang Hyun /MonoTree/, Youngmin /AB6IX/ и Daehyun /BAP/ да се справят с предизвикателството...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 епизод.

Втори кръг от състезанието-“My Song”

Значи, в епизода на “Road to Kingdom” миналата седмица започна втори кръг от шоуто, а именно седемте отбора в момента в състезанието са изправени пред мисия „Моята песен“, която ги предизвика да разкажат собствените си истории със собствени песни.

В епизода от миналата седмица пуснаха само изпълнението на PENTAGON, тъй като това бе последното им с Jinho, преди да влезе в казармата.

А в днешния епизод пуснаха на останалите шест групи...

След този кръг, шоуто ще изпрати у дома групата с най-ниско класиране, след като резултатите им от първия и втория кръг са комбинирани.

 

 ONF, които поставиха изпълнение на заглавната си песен през 2019 г. “We Must Love.”. В представлението присъства техният лейбъл YooA Oh My Girl's, която участва като танцьор.

Road to Kingdom [4회] ♬ The 사랑하게 될 거야 - 온앤오프 @2차 경연 200521 EP.4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина стават по-известни...

Какъв туит ми попадна сега.

След „Road to Kingdom'“ вчера песента на ONF остана в главата ни, така че решихме да слушаме другите им песни на Spotify and boy, те имат много добри песни!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали YooA от Oh My Girl е взела участие в тяхното изпълнение в епизода тази седмица.

А в миналия епизод няколко момичета от Oh My Girl са посетили момчетата да им вдъхнат кураж.

 

ENG] Road to Kingdom [3회] '예감이 좋다' 퀸덤 준우승 선배님! 오마이걸의 후배 응원! 200514 EP.3

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едно клипче от 4 епизод...

 

[ENG] Road to Kingdom [4회] 이곳은 텐션의 바다! '아이디어 뱅크' 오마이걸과 '유기농돌' 온앤오프가 만났을 때 200521 EP.4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, голяма зарибявка ми направи днес! Цял ден вися тук (и в тубата) :yes:

Големи сладури са всички! Wyatt и MK ми грабнаха вниманието веднага :)

Какъв тембър вади момчето... И двамата са били в YG!!! Тц, тц, каква загуба за тях...

МК с това весело поведение и все усмихнат ми напомня на Heechul :ilovethis:

Композира, пише текстове, продуцира и много хубаво пее, ве...

Wyatt с този глас направоооо... ама тия от YG са големи тъпаци!

 

 

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно споделям, @MuryG. И аз тях двамата ги забелязах първо, но също така и ON leader Hyojin, с тези негови очи и красив глас. А Wyat  си е бил забележителен и в състезанието на трейнитата в YG( забравих му името, по горе мисля сложих клип), но именно заради този негов глас не е много подходящ за к-поп, въпреки, че добре пее. Ама пък в рапа е уникален само с глас такава експресивност докарва:wub:...." ум да ти зайде"!

П.п.: ако още не си си закупила билет(и си в БГ, де:D) да знаеш, че ще са тук на концерт на 1.12-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta, като разглеждах снимките от 1-ва страница Hyojin ми хвана окото, ама аз на снимки отдавна не вярвам :ilovethis:

Като гледаш момчетата в някое шоу добиваш представа как наистина изглеждат... Hyojin ми се стори най-срамежлив :)

Всички са участвали в MixNine! Hyojin e на 2-ро място, Laun на 7-мо >>> MixNine Top 9 Male Members

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...