Jump to content

Идеи за отбелязването на рождения ден на Eastern spirit през 2020 година


Идеи за рождения ден на форума през април 2020 година  

28 гласа

  1. 1. Как предпочитате да бъде отбелязан рождения ден на форума през 2020?

    • На форумна среща
    • На клуб с к-поп парти
    • Чрез куиз игри у форума
    • Чрез форумно кино и после на заведение
    • Чрез по-мащабно събитие. Уточнете в коментар какво да е.
    • Чрез дружен превод от потребители за потребители
  2. 2. Какъв ден предпочитате да бъде празника?

    • Събота или неделя
    • През седмицата
    • Да трае цяла седмица с различни мероприятия
  3. 3. Бихте ли се включили в участието?



Recommended Posts

Както всяка година, и тази имаме намерение да отбележим поредния рожден ден на форума, който е в средата на месец април. Дотогава има само два месеца. Приемаме идеи как да бъде организиран празника ни. Споделете вашето виждане по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм първата? 

Хаха, добре. 

Значи гласувайки за по-мащабно събитие си мисля за нещо като паралелно отбелязване в два града, в които има сериозно присъствие на съфорумци. Знам, че преди време бях много впечатлена от активността и честите сбирки на старозагорци например. 

Та си мисля за нещо като форумно кино (един филм да се гледа на двете места) и после да се направи, да речем, малък к-поп конкурс за кавъри, и куиз с въпроси, да се включим онлайн от двете събития, някой ходил, пътувал, видял може да презентира... нещо. Не знам.

Идеята е да се видят хората, че са там, че ги има. И много, МНОГО се надявам тази година да се включат повече от десетте постоянни лица. 

 

Стига толкова "велики" идеи, оттеглям се и ви оставям да ми се смеете на воля.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич, не е смешно идеите никак не са лоши, още повече, че на мен не ми хрумва нищо за момента. Но това, което ми прави впечатление, не знам дали е предимство или недостатък е, че Великден се пада на 10, 11, 12 и 13, много близки дати до форумния рожден ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има идея за ходене на хижа.
 

Отделно ни е като дюшеш, че имаме готов организиран концерт от Ню Медия студио за 9 април, където също може да отидем заедно. Сигурно доста от вас вече си имат билети за него. И след концерта - някое заведение за завършек.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е хижата? Иначе и аз мога да се пробвам да организирам ходене на хижа "Партизанска песен", но не знам още дали и кога е възможно. Ако кажете ще проверя, хем е в центъра на България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си признавам веднага, че нямам никакви креативни идеи, затова и избрах опцията „на форумна среща“. 

С удоволствие бих взела участие, само да е уикендско време, че е трудно за нестоличани да присъстваме :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да дойда, но

ако се направи нещо като виртуална среща, в тема, където да се отпразнува този Р>Д-да, ще присъствам.

 

Off Topic

Предварително да се направи и изложи почасова програма с 1,2, 3..., т. е. кое кога
Стаи(постове с общ чат, да се отварят,  в часа предвиден по програма)
В първата стая всеки да си остави,подаръчето: картичка,пожелание, парички, 
за целта да има и касичка.
Колективно да се изгледа нов забавен филм,(предварително , може и колективно да се избере заглаие
и обсъди часа, за да може да се зевзечим по време на гледането,
да се припомнят култови кадри от стари филми(предварителмо да се предложат и избор или по избор на организатора)
Заедно да седнем на масата и хапнем любими ястия, всеки да си пише какво,
слушаййки любими песни
( всеки да постне по някоя)
Да танцуваме заедно с фантазия, 
колективна наздравица и фойерверки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една идея, родена тази вечер. Корейският ресторант Cup&Roll до НДК е готов да ни подсигури терен за форумна среща с караоке парти. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, както е тръгнало с отменяне на всичко поне до юни, се налага и ние да отменим всякакви събития със събиране наяве.

Отменяме изпълнението на плановете до безопасна ситуация, но не пречи да си обсъждаме тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...