Jump to content

Find Me in Your Memory (2020)


Recommended Posts

u7bCi8AoLID1ykXogzL5a4mAL0o.jpg

 

Off Topic

[IMG]

 

Find Me in Your Memory (그 남자의 기억법)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 18 март 2020 – 7 май 2020 г.
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък  21:00
Жанр: Романс, Мелодрама
Канал: MBC
Епизоди: 32
Режисьор: Oh Hyun Jong (Two Cops, Weightlifting Fairy Kim Bok Jjoo, I Love You, Don't Cry, Spotlight, A New Leaf, Medical Top Team)
Сценарист: Kim Yoon Joo (Duel, Nine: Time Travelling Nine Times, Special Affairs Team TEN)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Kim Dong Wook като Lee Jung Hoon
Moon Ka Young като Yeo Ha Jin
Jang Young Nam като Choi Hee Sang
Lee Seung Jun като Kim Chul Woong
Lee Jin Hyuk (UP10TION) като Jo Il Kwon

Yoon Jong Hoon като Yoo Tae Eun

Kim Seul Gi като Yeo Ha Kyung

Ro Woon (SF9) - епизод 6

 

Резюме: "Memoir of the Man" разказва любовната история между И Джонг Хун (Kim Dong Wook) и Йо Ха Джин (Mun Ka Young).
И Джонг Хун (Kim Dong Wook) работи като водещ за 'News Live', новинарска станция №1 в Корея. В същото време той страда от хипертимезия, състояние, което дава на хората възможността да помнят необичайно огромно количество от житейските си преживявания с ярки детайли. В същото време Йо Ха Джин (Mun Ka Young) е топ актриса от шест години, забравила най-важните моменти от живота си и все още бореща се с безкрайните спорове относно актьорските ѝ способности….

 


Български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като в един ден повече от сигурно 10 пъти ми попаднаха сцени от сериала в  news feed в туитър и инстаграм -реших да дам шанс. Началото е добро интересно първите 7-8 епизода може да ги изгледате от раз (последно бях пробвала новия на Мин Хо едвам издържах 12 минути та доста се зарадвах на този). По средата рязко забива и започват нещата да стават предвидими слага се повече пълнеж в епизодите и последните епизоди супер тегави, безинтересни, пълни с всевъзможни клиширани сцени и моменти, като всеки типичен корейски сериал. Язък за хубавото начало, защото финалът е тъп. 
Главният има хубав глас може да го вземете, като плюс. Абе не е чак толкова зле... тая карантина на какво ли не се нагледах вече :х така, че за този оптимистично ще кажа - СТАВА :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с горното. Към средата наистина става безинтересен. А така добре започна. Това явно е тенденция в драма производството напоследък. Измислят нещо до половината и след това не знаят накъде. Жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Съгласен с горното. Към средата наистина става безинтересен. А така добре започна. Това явно е тенденция в драма производството напоследък. Измислят нещо до половината и след това не знаят накъде. Жалко.

Е, те нали сега се чудят дали да не минат на японския формат 10-12 серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса. Главният не беше висок, сексапилен, арогантен и богат. Главната не беше тъпа, бедна и евтино облечена. Не бяха красива двойка. Но... имаше много топлото между тях,  много истински моменти, някак си спокойно и без преекспониране мина всичко. Спокойно и прекрасно.  Дори криминалните елементи не ми бяха в повече.  Като фен на романтичните сериали, този го препоръчвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.08.2020 г. at 22:49, myt написа:

Сериала ми хареса. Главният не беше висок, сексапилен, арогантен и богат. Главната не беше тъпа, бедна и евтино облечена. Не бяха красива двойка. Но... имаше много топлото между тях,  много истински моменти, някак си спокойно и без преекспониране мина всичко. Спокойно и прекрасно.  Дори криминалните елементи не ми бяха в повече.  Като фен на романтичните сериали, този го препоръчвам. 

Съгласна съм напълно.Много приятен сериал.И аз го препоръчвам горещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми допада и си признавам, че Мун Га Йонг тук се справи чудесно, поне според мен. А Ким Донг Ук ми е новия любимец. Без да е висок, красив според общоприетите норми за красота, излъчва толкова топлина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...