Jump to content

A Piece of Your Mind (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

 

EQ1KqyHXYAMNhac?format=jpg&name=medium

 

A Piece of Your Mind (반의 반)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Banui Ban
Период на излъчване: 23 март 2020 – 28 април 2020 г.
Време на излъчване: Понеделник - Вторник  21:00
Жанр: Романс, Комедия
Канал: tvN
Епизоди: 12
Режисьор: Lee Sang Yeob (My Holo Love, Familiar Wife, Shopping King Louis, Mister Baek, The Daughter of the Emperor)
Сценарист: Lee Sook Yun (Tune in for Love, Road to the Airport, Thread of Lies, Once in a Summer, April Snow, Happiness, One Fine Spring Day)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Jung Hae In като Ha Won
Chae Soo Bin като Han Seo Woo
Lee Ha Na като Moon Soon Ho
Kim Sung Kyu като Kang In Wook
Lee Seung Joon като Choi Jin Moo
Woo Ji Hyun като Bae Jin Hwan

Park Joo Hyun като Kim Ji Soo

Lee Jung Eun като Kim Min Jung

Nam Da Reum като малкия Ha Won

 

Резюме: Драмата „A Piece of Your Mind“ разказва историята на програмиста на изкуствен интелект (AI) Ха Уон (Jung Hae In) и звукоинженера Хан Со У (Chae Soo Bin). История, разказана от гледна точка на герой, който вярва, че дори малко място в сърцето на човек, значим за него, е достатъчно, за да бъде щастлив. Ха Уон е програмист на изкуствен интелект, който е основател и директор на уебсайта на M&H. Въпреки че е упорит в работата, в живота е добродушен рационален учен, който никога не се ядосва…

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: 

Свали с български и английски субтитри :click:

 Свали с английски субтитри :click: 

Онлайн с английски събтитри :click: :click:

Онлайн с руски превод :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режисьорът е пълна скръб, сценаристът е писал великолепни филми и тъпи сериали. Да видим какво ще се получи (без никакви особени надежди).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя младеж главния защо във всички филми играе едни и същи роли? Толкова ли не може друго? Освен да го играе добричкият и влюбчивият ... Направо си е copy / paste ... с малки изменения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.03.2020 г. at 14:47, Lawandula написа:

Е, тоя път е без нуна, а тая до него, нищо не ми напомня, та трябва да се понапъне.:D

"Тая до него" не мога да кажа, че е велика актриса, но играта и е на достатъчно високо ниво за разлика от доста прехвалени актриси. Лично на мен ми е удоволствие да я гледам. И срещу младежа не мога да кажа нищо лошо... Просто той няма с какво да ни изненада... Излиза от единия сериал, влиза в другия ... и е същия пак. Няма развитие в кариерата му , така си мисля. Не е добре актьор да играе винаги еднотипни роли. Това значи, че за други не става. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Allanon написа:

 Това значи, че за други не става. <_<

А също така може да означава, че агентът, мениджърът или както и да се нарича грижещият се за него, не си върши добре работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.03.2020 г. at 11:53, kitket написа:

А също така може да означава, че агентът, мениджърът или както и да се нарича грижещият се за него, не си върши добре работата.

Напълно възможно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tvN го отрязаха с 4 епизода; зрителите се размрънкали, че сюжетът е скучен, а ритъмът на историята е твърде бавен - "tvN drama "A Piece of Your Mind" starring Jung Hae In x Chae Soo Bin cut down by 4 - episodes" , "“A Piece Of Your Mind” To Be Shortened By 4 Episodes"; ако бях на мястото на младежа, след края на на това недоносче, щях сериозно да набия канчето на агента си / мениджъра си - за това, че напоследък все го вкарват в роли, които са излети по калъпа на "многострадалния добряк"; може да играе, но трябва да му се даде възможност за разнообразни характери, иначе си е чисто прахосване на таланта му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавничко върви сериалът, просто защото не е екшън. Гледам го заради Jung Hae In и се надявам това да му е последната copy-paste роля, макар че наистина много му отива да играе подобни меланхолични персонажи.

Иначе сериалът е прилично добър. Има си няколко паралелни истории, страхотна музика и е красиво заснет. Смятам да си го догледам с колкото и епизода да го съкращават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.04.2020 г. at 19:18, LazyKanagaroo написа:

Бавничко върви сериалът, просто защото не е екшън. Гледам го заради Jung Hae In и се надявам това да му е последната copy-paste роля, макар че наистина много му отива да играе подобни меланхолични персонажи.

Иначе сериалът е прилично добър. Има си няколко паралелни истории, страхотна музика и е красиво заснет. Смятам да си го догледам с колкото и епизода да го съкращават.

1% рейтинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maketo написа:

в крайна сметка сериала става ли за гледане или не.Не схванах от коментарите:huh:

 

Това е въпрос на лична преценка. Никой не може да даде отговор вместо вас. Най-добре е да гледате и сама да прецените, а след това да споделите мнение :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Healing, Emotional Scars, Depression,  Tragic Past - са нещата които не искам да чувам за никой сериал.  Ще се помъча заради Чайчето( Chae Soo Bin ) , ама ще е тежка задача. MDL - 8,2 не е толкова зле. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:

Healing, Emotional Scars, Depression,  Tragic Past - са нещата които не искам да чувам за никой сериал.  Ще се помъча заради Чайчето( Chae Soo Bin ) , ама ще е тежка задача. MDL - 8,2 не е толкова зле. 

Много по-зле е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал.  Меланхоличен, нежен,подходящ за идващите празници.

Да си спомним за любимите хора, значили всичко в нашия живот. Възможност,

да сме поне с една частица от тях. 

Частица, която може би ще ни разплаче, но разпали отново любовта,

която може да потърсим в миналото или чрез нея да открием в настоящето.

Прекрасна актьорска игра, особено  на женския състав.

На пета съм и чакам бг буквички. Благодаря за труда...:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми идеята – една огромна благодарност и искрено обяснение в любов към хората, които са до нас, когато страдаме, и тези, които ни помагат да преодолеем болката. За мен това беше основата на сериала и гледайки го от тази гледна точка, ми се стори много истински. Колко е важно наистина да имаме такива хора – било то в миналото или в настоящето – които са винаги до нас и за които нашето щастие е не по-малко важно от тяхното собствено. Отношението на Ън Джу към главната, на главната към главния, на Мин Джонг към Ън Джу говореха точно за това. И, както каза @lukreciana, да сме поне с една частица от тези хора, да ги носим винаги със себе си, да ни дават кураж и да можем да им отвърнем със същото.

 

Много силен ми беше образът на пианиста, който до самия финал почти не можеше да се отърси от ревността си и реално заради нея дори не успя да скърби. Искаше ми се малко повече да задълбаят във връзката на главните, но предвид съкращаването на епизодите, явно не е останало време за това. Явно не съм гледала Чонг Хе Ин в чак толкова много сходни роли, та не ми дойде в повече, напротив – мога и още да си го гледам :D 

 

И се надявам на Че Су Бин да не ѝ дават повече да пее в проектите ѝ – ако показаното тук са истинските ѝ "възможности", то тя бие и докторката от "Болничен плейлист" :P Уж бяха само няколко секунди пеене, а ми се сториха като три епизода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...