Jump to content

Recommended Posts

eEw3df.jpg

 

Off Topic

1fea08dee4edd43f.jpg

MEMORIST

Хангъл메모리스트

Романизация: Memorist

Също така известен като

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 11 Март 2020 – 30 Април 2020 г.

Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:30 KST (корейско стандартно време)

Жанр: мистерия, трилър 

КаналtvN

Епизоди: 16 (70 мин. на серия)

Режисьор: Kim Whee (The Tooth and the NailThe Neighbors), Со Дже Хьон

Сценарист: Ан До Ха, Хуанг Ха На

Базиран на уебкомикса "Меморист" на Дже Ху

Субтитри: Английски

Asianwiki

          

Участват:

Ю Сънг Хо като Донг Бек

И Се Йонг като Хан Сон Ми

Чо Сонг Ха като И Шин Унг

Ko Chang Seok / Ко Чанг Сок като Ко Гьонг Тан

Jun Hyo Seong / Чон Хьо Сонг (Secret) като Канг Джи Ън

Yun Ji On / Юн Джи Он като О Се Хун

Son Kwang Eop / Сон Гуанг Оп като Пьон Йонг Су

Kim Yun Hee / Ким Юн Хи като Чонг Ми Джа

Lim Se Joo / Им Се Джу като И Съл Би

Jung Ha Joon / Чонг Ха Джун като Хуанг Бонг Гук

Kim Seo Kyung / Ким Со Гьонг като Им Чил Гю

Mung Jung Ki / Мун Джонг Ги като Куон Ун Джанг

Хонг Сънг Хи като И Бо Йон

 

Резюме: 

Студентът Донг Бек получава свръхестествена сила - при докосване той може да прочете паметта на хората. Тази негова способност го насочва да стане детектив. За разлика от типичните супергерои, криещи самоличността си, той съобщава за дарбата си, което го сблъсква с "абсолютното зло", мистериозен сериен убиец. Заедно с гениалния профайлър Хан Сон Мин двамата се заемат да го заловят.

Източник

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Чисто видео :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеб комикс+два сценариста+три режисьора=смешка. Зарязан на десетата минута! Явно кризата в индустрията става все по-дълбока, щом са принудени да филмират ужасно тъпи и банални уеб комикси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът вървеше така приятно и неангажиращо, че не усетих кога почти се свърши. 15-ти епизод обаче ме ядоса сериозно. И таз хубава, изтрепаха сума ти народ, а най-големите злодей май ще ги оставят живи. Ей това им мразя на корейските сценаристи. Филми пишат - не правят документалки. Искам за край майката, синът и шефът полицай да умрат от мъчителна смърт. Да се гърчат в смъртна агония. Толкоз народ се затри заради тези психопати и продажното ченге. Искам възмездие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не е истина. Тези сценаристи са абсолютни *рунгели. Това не е финал, това е отврат (визирам края за злодеите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак да попитам за което се извинявам .. дали някой има представа кога ще бъде качен в наш тракер този сериал или поне както е практиката поне серията , която е преведена - в случая Е1? Защото mrnkaloto даде линк човека, но аз като индианец не знам откъде точно трябва да се свали ... къде ли не се пробвах по линка, но опция за сваляне не видях ... отделно и знам, че може да има проблем с версията, субтитрите да не са за нея, да се разминават ... а поне в Замунда се качват в комплект и няма такъв проблем ...

И още един индиански въпрос, ще ме простите ... как цитирате само името на потребителя, не мнението , а името? Името на потребителя е в един син правоъгълник :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, ees написа:

Пак да попитам за което се извинявам .. дали някой има представа кога ще бъде качен в наш тракер този сериал или поне както е практиката поне серията , която е преведена - в случая Е1? Защото mrnkaloto даде линк човека, но аз като индианец не знам откъде точно трябва да се свали ... къде ли не се пробвах по линка, но опция за сваляне не видях ... отделно и знам, че може да има проблем с версията, субтитрите да не са за нея, да се разминават ... а поне в Замунда се качват в комплект и няма такъв проблем ...

И още един индиански въпрос, ще ме простите ... как цитирате само името на потребителя, не мнението , а името? Името на потребителя е в един син правоъгълник :blush:

@ees Натисни кльомба @  и първата-втора буква на англ, ще почне да ти дава предложения за име


Е02 в наш тракер :click:
 

Ето ти директен линк за Е03 :click: 

Трябва да пасват, понеже, както казах, същите версии са качени и в Авистаз (то няма милион версии, особено 720p-NEXT ;)) със сигурно пасват и на станалите варианти на NEXT, не променят нищо по тайминга, единствено качеството на картината е различно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mrnkaloto

Благодаря Ви, че инвестирахте време да ми обясните!:bow:

Аз стигнах до втората снимка и там зациклих, защото не знаех как да продължа, ама след Вашето обяснение вече ще действам спокойно, когато превеждат сериите след втора.

:es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте . Аз се логвам много рядко тук . Но този път реших да коментирам. Сериала е страхотен . Поне аз харесвам тази тематика . Заслужава си . А на някой хора и света им е крив . И не харесват много неща . Но това е друг въпрос . И ако може да не слагате спойлери така за финала . Не е никак приятно .За тези който още не са го изгледали целия  . Мерси .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко думи за сериала след като го изгледах цялото снощи. Първо този сериал е нещо повече от просто страхотен, с всеки изминал епизод, все повече те потапя в историята, която е искал да пресъздаде автора. Имаше си всичко, което обичам в един сериал. Криминална нотка, разбулване на семейни тайни, фантъзи, екшън, тук там тъжни моменти, но като цяло сериала е пресъздаден перфектно. Постпродукцията, ефектите, светлината, преход между сцените всичко бе тип топ.А да не говоря за чудесната актьорска игра от страна на актьорите. Искаше ми се само главната и четеца на мисли да бяха станали двойка, но карай. Няма ли да има продължение, но ако няма пак ще го помня с усмивка.Сериала докрая ме държа в неведение, нищо не можеше да се предвиди, или да се играе лотария, кой всъщност извършва убийствата и кой всъщност издирват. Само едно не ми хареса края на злодеите и прииграването на главния на моменти . Но се радвам, че накрая доброто победи, злото бе изкоренено изоснови. Препоръчвам го с две ръце, това е най-увлекателното криминале, което съм гледала, а аз съм гледала бая много, от начало докрай те държеше на тръни, кой всъщност е абсолютното зло и защо всъщност си отмъщава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, chernata kotka написа:

Едно не очаквах,

Off Topic

че четеца на мисли и заличителя на мисли ще се окажат роднини. През ум не ми мина, че детектива и заличителя ще се окажат брат и сестра.

 

 

Спойлер, мила! Не съм се засилила да го гледам още, но прдполагам, че има такива, дето не им се иска да разбират важна част от мистерията, преди да са започнали. ;):D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...