Jump to content

Recommended Posts

Image

Off Topic

EPNr1I7UwAIQ_J8?format=jpg

EPNr1I-VUAAwbgH?format=jpg

EPNr1I-U8AEHnmU?format=jpgEPNr1I-UEAERX5V?format=jpg

 

Find Yourself (下一站是幸福)
Страна: Китай
Също така известен като: Zi Shen Shao Nv De Chu Lian
Година на излъчване: 2020 – Януари – 26 до 2020 – Февруари – 18
Време на излъчване: Понеделник – Неделя 20:00
Жанр: Бизнес, Романс, Мелодрама
Канал: Hunan TV, Netflix, Mango TV,
Епизоди: 40
Режисьор: Ding Ziguang
Субтитри: Английски
 
Участват:
Victoria Song като He Fanxing
Song Weilong като Yuan Song
David Wang като Ye Luming
Esther Yu Shuxin като Cai Minmin
Zhang Yujian като He Canyang
Yang Zhiying като Cong Xiao
Li Xian като Jin Tian

 

Резюме: Успешната кариеристка He Fanxing (Victoria Song), се влюбва в по-младият от нея стажант Yuan Song (Song Weilong). Връзката им е остро критикувана от обществеността заради голямата разлика във възрастта. Последователните удари в работата и любовния живот тласкат He Fanxing към емоционална пропаст. Именно в този момент в живота ѝ се появява балансираният и зрял мъж Ye Luming (David Wang). Като по-възрастен, той е зрял, стабилен и знаещ, затова става житейският треньор на He Fanxing и източник на конфликт между двойката. Но за нея не става въпрос само за избора на мъжа, който да обича, но и разглежда противоречията на възприемането на традиционния начин на мислене за брак...

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На руски до края на седмицата се чакат субтитри тук .

Убавицата на   f(x)  на мегдана в нуна романс.

Лазе. на тоя с жълтото около устата- Сун Уей Лун има сложен линк към темата, на  f(x) няма ли да се сложи горе в каста- за Викторията, дето е в пъти по- известна от него?

Сериалът държи първо място още със започването си( цитирам @seal_reinforce от една друга тема).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително сладко сериалче засега. За съжаление преводът при рускините е стигнал едва до 8 серия, а аз изгледах всичко на екс, без да предполагам, че още не е излязъл целият. Големи целувки си раздават главните - младежът радва окото и въпреки клиширания сюжет има много забавни моменти. Следя го с нетърпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми сериалчето. Добре поднесена  темата  за престрялата 30-годишна жена и по-млад  партньор.

Забавно, интересно и артистите са перфектно подбрани за ролите.

А чичото и племенницата са сладури. първите серии малко по скучновати, аз вече съм на 11 и започна да става по емоционално

и завързано... Препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тридесетгодишна и млад красив мъж с бушуващи хормони и никакъв секс. Само разхождат кучета,дори и загадка няма за секс.

Да се чудиш как се е пръкнал този многонроен китайски народ. Голчм минус в това отношение,и не само в тоз сериал.

Иначе е супер забавляващо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го без да погледна че е 41 серии и сега горко съжалявам. Темата ми е интересна, но е пълно с лиготия и излишни сцени.
На 13 съм и смятам просто да скоча към края.
Можеха да се съберат в 12 серии, да не гледаме протяжни разговори в колите и разгонени кучета. :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не обичам тези с повече от 25-30 серии. Обаче след първите няколко се радвах, че са толкова много, а към края даже съжалявах, че не са още повече. Чудя си се, обаче това е, много рядък случай. Не е важно защо, важно е, че получих голямо удоволствие от гледането.

Смятам най-големият плюс на сериала е, че абсолютно всички от каста са подбрани изключително сполучливо що се отнася до ролите им и до взаимодействието между тях. Страхотно "спяване" се е получило и в резултат общото впечатление е отлично. 

Виктория /каква красавица!/ ми е любимка от сериала с Джонито, а този малчо Уей Лун го харесах в един ученически, много хубав също, там беше с брекети. Личи си разликата в годините между тях, но играха здраво и въздействието е много истинско. Много си подхождаха и визуално, готина двойка направиха. И другите не им отстъпваха, обаче. Любимци ми са братът и малката, абсолютни шемети, големи скици, а братокът имаше и страхотни реплики. Как да не спомена и съперникът за сърцето на красавицата, тоя човек има комедиен талант, забавлявах се много с него. На всички герои е отделено доста време, но беше интересно да ги гледам.

Много ми липсват сега и вярвам, че сериалчето е от тези, които заслужават превод. В много от майтапчийските моменти си мислех, че губя, като не гледам на български език, ама какво да се прави...

Романтици, гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kitket, мен също ме плашат тези с по-голям брой серии и рядко ги подхващам. Все пак щом си се престрашила, предлагам да погледнеш и този. Мисля, че няма да останеш разочарована. Много топъл сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, snowmoon написа:

@kitket, мен също ме плашат тези с по-голям брой серии и рядко ги подхващам. Все пак щом си се престрашира, предлагам да погледнеш и този. Мисля, че няма да останеш разочарована. Много топъл сериал.

Благодаря за препоръката! Да, отбелязала съм си го за гледане, още когато тръгна, пък и чакам руския превод, трябва да го проверя, може и да е свършил. Щом потвърждаваш, че е добър, значи тръгвам на сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два сериала съм гледал с това момче. Този и Go Ahead. Този е много приятен, но вторият е наистина добър. Напомня на корейските от серията Answer me и някаква година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, това е много свежо. Бях го започнала, после нещо друго ме е дръпнало и не съм го довършила. Има майтапи и половина.

Улегналият,зрял мъж,г-н Йе меко казано, леко ме дразни. Зрял сякаш в кавички, но пък на съвети и акъл го докарва. Нещо не е барнат баш като зрелият мъж, за когото да ти се наложи много да се замислиш. Лееко интригант, лееко двуличен, че и на мазен поглед го докарва.

Виктория никога не ми е била симпатична, но както каза някой по-горе, скъсва се да играе тук, а като двойка дават всичко от себе си. Толкова е милата шантав персонаж с тази своя 30 годишна невинност и утопична романтика, че чак не мога да си го представя за възможно. Много сладко обаче се дънеше в избора си на думи и поведение, съвсем като начинаеща чистосърдечно влюбена.

Брат й ми е любимец. А отношението на родителите им към двамата брат и сестра близнаци просто ме разбива.

Продължавам го, макар да признавам, че има моменти, които превъртам. Пъпешка примерно, макар да ми се струва, че професор Хъ там ще има вземане даване.

Малко в повече ми идват 40 серийки, но пък ме усмихват.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам и то все така с усмивка...  Ако някоя добра душа ми намери английски субтитри, а друга да ме редактира (извинете, не съм веща в занаята) ще го преведа само, за да се насладя да го гледам още веднъж на български с цялата доза свежи диалози и ситуации, а и за да зарадвам още някой желаещ да го гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 minutes ago, zenoa said:

Продължавам и то все така с усмивка...  Ако някоя добра душа ми намери английски субтитри, а друга да ме редактира (извинете, не съм веща в занаята) ще го преведа само, за да се насладя да го гледам още веднъж на български с цялата доза свежи диалози и ситуации, а и за да зарадвам още някой желаещ да го гледа.

Пиша ти на лично да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zenoa написа:

Продължавам и то все така с усмивка...  Ако някоя добра душа ми намери английски субтитри, а друга да ме редактира (извинете, не съм веща в занаята) ще го преведа само, за да се насладя да го гледам още веднъж на български с цялата доза свежи диалози и ситуации, а и за да зарадвам още някой желаещ да го гледа.

Че то нали има английски??? И редактор намери. Готова си, дерзай!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам фентъзи и исторически сериали, но този си го изгледах без да прескачам.

Не че е някакъв супер сюжет, но Song Wei Long е страхотен. :inlove:

 

song-weilong.gif

И Виктория ми харесва, така че нямам възражения срещу тяхната връзка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.08.2021 г. at 17:35, zenoa написа:

Продължавам и то все така с усмивка...  Ако някоя добра душа ми намери английски субтитри, а друга да ме редактира (извинете, не съм веща в занаята) ще го преведа само, за да се насладя да го гледам още веднъж на български с цялата доза свежи диалози и ситуации, а и за да зарадвам още някой желаещ да го гледа.

От все сърце ти пожелавам успех!:yes: 

Още от началото на годината ти казах - Ти можеш!  Радвам се, че това сериалче е нужният подтик, талантът ти в реденето на буквички да надделее и да пожелае да бъде материализиран. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...