Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Rugal 

Хангъл루갈

РоманизацияRugal

Също така известен като: Lugal

Базиран на едноименния комикс от Rilmae

Страна: Южна Корея

Начало: 28 март 2020 г.

Време на излъчване: събота и неделя, 22:50 KST (корейско стандартно време)

Жанр: драма, криминален, уеб комикс

КаналOCN

Епизоди: 16 (60 мин. на серия)

Режисьор:  Канг Чол У (So I Married an Anti-FanMy Secret RomanceReal Fiction)

Сценарист: То Хьон

Субтитри: Английски

Asianwiki

          

Участват:

Че Джин Хьок като Канг Ги Бом

Пак Сонг Унг като Хуанг Дък Ку

Чо Донг Хьок като Хан Те Унг

Jung Hye In/ Чонг Хье Ин като Сонг Ми На

Han Ji Wan/ Хан Джи Уан като Че Йе Уон

Kim Min Sang/ Ким Мин Санг като Че Гън Чол

Park Sun Ho/ Пак Сон Хо като И Гуанг Чол

Yoo Sang Hoon/ Ю Санг Хун като Min Dal-Ho

Kim Da Hyun/ Ким Да Хьон като Сол Ми Джун

Park Jung Hak/ Пак Чонг Хак като Ко Йонг Док

Park Choong Sun

Jang In Sub/Чанг Ин Соп като Брадли

Jang Seo Kyung

 

Резюме: 

Канг Ги Бом е елитен детектив, който раследва криминалната организация "Аргос". Когато се прибира една вечер вкъщи, заварва жена си и детето си убити, там са и мъже с маски, пратени от организацията. Те пребиват Ги Бом и изваждат очите му. В последствие Ги Бом се събужда в болницата, натопен за убийството на семейството си. Националната разузнавателна служба (NIS) се вързва с него, като обявява, че е избран да стане член на специален екип "Ругал". Използвайки биотехнология, те присаждат две изкуствени очни ябълки, които възстановяват зрението и добавят специални способности на героя. Екипът и Ги Бом са решени да разрушат криминалната организация.

 

:essub:

 

Свали с :subs: :click: и :click:

Онлайн с :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100Ммм да, надеждата ми е в актьорския състав (Пак Сонг Унг най-вече) и Орион синема продукцията.То като цяло напоследък забелязвам тенденция да се снима по уеб комикси (Strangers from Hell беше уеб комикс, но им се получи много добре), но голяма дума да не казвам, че  за момента от цялото " море"  на корейски сериали само техни неща да мога да гледам, а и те са тръгнали да си размиват историите.Ще си позволя една друга продукция да ти препоръчам, но пак е към жанровете психотрилър- мистерия- серийни убийци, ,че и малко църквите взеха да ги замесват.Не знам дали ще ти е интересна, имаше изненадващо добро начало за моите критерии - Nobody Knows

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Gia13 написа:

@dido100Ммм да, надеждата ми е в актьорския състав (Пак Сонг Унг най-вече) и Орион синема продукцията.То като цяло напоследък забелязвам тенденция да се снима по уеб комикси (Strangers from Hell беше уеб комикс, но им се получи много добре), но голяма дума да не казвам, че  за момента от цялото " море"  на корейски сериали само техни неща да мога да гледам, а и те са тръгнали да си размиват историите.Ще си позволя една друга продукция да ти препоръчам, но пак е към жанровете психотрилър- мистерия- серийни убийци, ,че и малко църквите взеха да ги замесват.Не знам дали ще ти е интересна, имаше изненадващо добро начало за моите критерии - Nobody Knows

Когато видя "уеб комикс" като основа за сценарий, знам че летвата за очаквания е смъкната на нулата. Strangers from Hell е безсмислена идиотия, Nobody Knows го гледам засега, просто защото останалите неща не стават за гледане. И наистина напоследък се метнаха да снимат по уеб комикси, за съжаление резултатите са отвратителни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за уебкомикс, сериалът е приличен.

Актьорският състав допринася много за това и с удоволствие го гледам.

За нула време отметнах три серии.

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...