Jump to content

Recommended Posts

Ако знаете с каква смахната усмивка седя от как приключих сериалът :lol2: Много благодаря на екипа за превода :thanks:

След толкова  целувки между главните, ей тази ми "размаза" душицата и си събирах парчетата после.....

889712.jpg

А за тази сцена  се благодаря , че всички в нас спят дълбоко (дори и комшиите- надявам се), понеже така съм се хилила :lol2:

889713.jpg

• Haha 9

:wub:За една хубава и ползотворна седмица:wub:

spacer.png

• Like 5

Едно страхотно клипче, което за дълго те оставя с широка усмивка. Събрани са толкова забавни и прекрасни моменти тук. :wub:

П.С. Извинявам се, ако вече и поствано.

• Like 6
5 hours ago, HikariDu said:

Едно страхотно клипче, което за дълго те оставя с широка усмивка. Събрани са толкова забавни и прекрасни моменти тук. :wub:

П.С. Извинявам се, ако вече и поствано.

@HikariDu, ти май искаш да ни довършиш :D  

Уф, обичам ги тези хора, беее! 

• Like 1
  • Haha 2

Ето 1 снимка на Мю,от инстаграмът му от днес.Тук е много замислен:) Въпреки това е ужасно сладък:)

Тук обърнах повечко внимание на ръцете му:wub: Да прави сте уникални са:inlove:

cqs1588691897n.jpg

• Like 6

Покрай ""Addiicted" се разрових и аз .Това е едиснтвения талнадски сериал в който се влюбих.Честно няма такава химия досега ( като изключим " ХЕроин") .Супер чувствено ... честно, преживях всяка тяхна емоция .... нямам търпение за вториа сезон .... ей да не видиш, не го очаквах от тайландците.Дори и репликите им бяха смислени ... сериала си е Top of the top ... най добрия за мене от Тайланд ... дори и езика им не ме подразни ... :wub::xaxa::yes: ако някой знае за още такива добри сеалчета, нека пише (пък ако имат и бг превод, още по добре )

• Like 6

@abador Силно препоръчвам Why R U? и 2gether. В момента се превеждат. 2gether все още се излъчва и остават 2 епизода до края. Why R U? е завършен, остава да се преведат последните 3 епизода. Само мога да ти пожелая приятно гледане! :D

• Like 2

:wub:Прекрасен както винаги.:inlove:

spacer.png

:wub:A тази е съвсем прясна от инстиграма на Мew :wub:

95571169_556750235255938_517470600960911

• Like 4
Преди 10 часа, abador написа:

Покрай ""Addiicted" се разрових и аз .Това е едиснтвения талнадски сериал в който се влюбих.Честно няма такава химия досега ( като изключим " ХЕроин") .Супер чувствено ... честно, преживях всяка тяхна емоция .... нямам търпение за вториа сезон .... ей да не видиш, не го очаквах от тайландците.Дори и репликите им бяха смислени ... сериала си е Top of the top ... най добрия за мене от Тайланд ... дори и езика им не ме подразни ... :wub::xaxa::yes: ако някой знае за още такива добри сеалчета, нека пише (пък ако имат и бг превод, още по добре )

Oсвен гореспоменатите сериали не мога да не препоръчам още един от моя Топ 5 BL - Together With Me The Series. Точно този сезон е задължителен за гледане, много химия, чувственост и страст има, много ми хареса.

• Like 3

@mrnkaloto Супер! Изглежда свежо! Радвам се, че попаднах тук. Не съм си помисляла, че може да има толкова фенове на бл-а!

П.С. Аз съм в очакване на TharnType Season 2. Просто ще се посветя (отново) на тоя превод! Живея за тях <3 :xaxa:

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

След толкова много изгледани клипчета с тях .Ютуба само тях ми показва.:D

вече наистина нямам търпение за прословутия втори сезон.

Ох кога ще дойде това време.Искам да почва вече:panda-145:

Cute:wub:

95989687_526243854918521_644917092165857

• Like 1
На 6.05.2020 г. at 10:45, HikariDu написа:

@abador Силно препоръчвам Why R U? и 2gether. В момента се превеждат. 2gether все още се излъчва и остават 2 епизода до края. Why R U? е завършен, остава да се преведат последните 3 епизода. Само мога да ти пожелая приятно гледане! :D

От вчера го метнах Why r u? не ми е като тези двамцата,но пак става ... благодаря ще пробвам и вториа който ми препоръчваш ...

• Like 1
23 hours ago, mrnkaloto said:

Понеже сте се заговорили, да спомена, че вече е заплют за превод ето този, някъде през лятото - OXYGEN

Добре изглежда :) Случайно да са пуснали песничката? От първо слушане ми хареса, ама не я намирам...