Jump to content

Recommended Posts

май е крайно време и аз да си направя профил в Twitter :lol: 

Иначе в Instagram много ме забавляват :D Единия се пусне на живо и другия се включва във видео разговора и само се усмихват и си оправят косите :D Голяма суета, голямо нещо :D 

• Like 1
  • Haha 2

Това е първото място където се активизирам да пиша от доста време. Принципно съм самотна душа, но ми беше много приятно да гледам сериала и да коментирам с вас. Напоследък бях много зает с изпити и нервите покрай тях и нямах време да погледна темата. 

Радвам си се на пръстенчето, спрайта и чашата с лед. Вие не сте осъзнали, но аз наистина ви благодаря на всички, че ме държахте в добро настроение. Често ми се случва да изпадам в състояние на мъка след всичко, което гледам, чета и посетя. Радвам се, че този път успях да избегна това "проклятие" благодарение на вас. 

Обичкам ви!!! :emote_kiss3:

• Like 5
  • Upvote 1

Хайде и наградка за най-добра двойка взеха https://twitter.com/mewsuppasitofc/status/1237425518430978049?s=07 

Тез двамцата ми пълнят душата. Особено по време на фен срещата на Мю в Манила, когато Мю се обади на малкия и по едното време минаха на видео разговор... Сладури бе! Сладкиши ненагледни!

• Like 3
  • Haha 2

Странно очарователен ми беше този сериал. Актьорите играят като статисти, но привличат и задържат вниманието. Диалозите са като представителна извадка на розов роман, ама все пак не дразнят. С една дума объркана съм, но и очарована. Не мога да кажа какво точно ми задържа вниманието, но така се случи. А връзката и отношенията на главните герои бяха абсурдни и надали някъде съществуват в този вариант, пък знам ли!?:D

• Like 1
  • Haha 2

@cucyta Добре дошла във фен клуба на Тарн и Тайп :D Като човек, който харесва сериали със стабилен сценарий, актьорска игра и режисура, споделям напълно мнението ти. Аз не можах да си отговоря на въпроса какво ми задържа вниманието до край. Сигурно чистото любопитство какво ще се случи .... нямам идея .... Но е факт, че зарибявката по двамата е голяма. Още малко фена да съберем в темата и спокойно можем да им връчим наградата на Eastern Spirit за Best Couple :lol:

Иначе, при повторното ми гледане на сериала с Бг субтитри, обърнах повече внимание на актьорската игра. Имаше някои сцени, които бяха изиграни много добре. По-освободено с играта се справи Mew, повече му се отдават нещата ;) 

• Like 1
  • Haha 2

Аз вече за ,кой ли път ги гледам.Тяхната актьорска игра е на много високо ниво.Аз рядно гледам някой сериал,по -няколко пъти,но тези момчета мога да ги гледам безброй пъти.Вече май полудях по  тях.:wub:

129394911_images(1).jpg.318267f5778620b87463fe08792125da.jpgimages.jpg.d7d5dc980574ec04358b4368dc0cc3cd.jpg

• Like 4

@chernata kotka, напълно те разбирам. Няма ден да не си пускам някой от епизодите... То стана егати манията с тез двамцата :D

• Like 2
  • Upvote 1

То сега сме полудели по тях,не ми се мисли догодина ,какво ще стане ,когато се излъчи втория му сезон.:P

• Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 2

:D какво ще става? Ще сме щастливо нахилени посетители на психо диспансера :D

• Like 1
  • Haha 3

То ние вече сме  редовни клиенти  в психо диспансера.Там ще стане доста пренаселено трябва да построят по-голяма психиатрична клиника,за да може да побере всички техни фенове по-света не само нас.:lol2:

• Haha 5

chernata kotka  Много вярно казано,съгласна съм:D То все нови инови фенове имат.

• Like 4

Днес изгледах драмата.Драмата се оказа много красива,добре подбрани сюжет и сценарий.На моменти леко дразнещо ми беше.Страхотно се справиха всички.Имаше от всичко къде повече,къде по малко.Повечето бе драматичните и романтичните сценки.С нетърпение очаквам развръзката в втори сезон:)

Отново големи благодарности на @HikariDu и екипът и за изборът на драма,и за невероятният превод:)

• Like 3
  • Haha 1

На 14.03.2020 г. at 17:11, felicyti написа:

По-освободено с играта се справи Mew, повече му се отдават нещата ;) 

Е, повече опит има:D

• Haha 2

Преди 10 часа, cucyta написа:

Е, повече опит има:D

По освободено,да така е.Явно това че в реалният живот,е такъв както в драмата,може това да му е помогнало доста:)

Преди 3 часа, ftisland написа:

По освободено,да така е.Явно това че в реалният живот,е такъв както в драмата,може това да му е помогнало доста:)

Е, не му знам реалния живот, но и в други BL лакорни е участвал, това имах предвид.

• Haha 1
  • Upvote 1

Един от любимите ми BL сериали. Гледах го текущо и сега в условията на домашен арест, докато чакам новите серии на 2Gether The Series Why RU?  и My engineer , ще взема да го изгледам и с бг субтитри. Благодаря на екипа за превода!

• Like 3

Тъй като скоро няма да се ходи по магазините да се пазарува, моето леко преобразяване (вдъхновено от сериала) на отделни кътчета вкъщи е в голям застой за незнайно колко месеци. Даже ме е яд, че не успях и за часовника в ЮСК да ида да си купя, а онлайн не ми се пазари. Отиде ми забавата по дяволите :D 

Иначе честно да ви кажа, ръцете не Mew наистина правят впечатление (и той си го и знае) и се вдъхнових да си ги нарисувам. Да де, само едната за сега :lol:

spacer.png

Този човек трябва да ми е благодарен, защото от всичко което съм си драскала досега, единствено той е сложен в рамка :D 

• Like 7
  • Upvote 4

Страхотна скица ти се е получила,браво:) За ръцете да права си,в драмата много голямо впечатление и на мен ми направиха,някак си много секси изглеждат:)

• Like 2

@felicyti Страхотна скица,браво страхотен талант имаш наистина си го изразила добре .Mew си е същински красавец,още първия епизод,като го видях си казах това момче сигурно е модел ,щото изглежда сякаш е излязал от нечие модерно списание.:wub:

• Like 2
  • Upvote 1

Прекрасна рисунка!:wub: Направо нямам думи, иска ми се и аз да можех така...

• Like 2