Jump to content

Recommended Posts

Ето едно тяхно интервю. В началото говорят за сезон 2. Вече е ясно Тайп ще работи като Физиотерапевт, а Тарн ще е музикален продуцент и бях сигурна, че ще  е такъв нали учеше музика в сезон едно / професията май са я  избрали сходно на това, което Мю се занимава в момента. Много се чудих къде да го постна, реших да го кача тук, защото споменаха сезон 2,затова,но ще е последното вече ще гледаме всичко за тях в техните отделни теми. :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале тоя сериал беше просто мега горещ,:inlove:двамата имаха супер химия. :wub:Любовните сцени ми харесаха повече и от на Together with me.

Искаше ми се малко повече за съседите им да дадът, бяха много сладки.

А някой знаели в последния епизод където се появиха 2 момченца, те от някой друг БЛ сериал ли са?

Сега се чудя дали да си сваля спешъла за Лонг или не :dunno: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Благодаря на превочите сериала е страхотен.  Радвам се че има къде да гледам любимия си жанър и ако може още много други сериали ще гледам със интерес и притаен дъх .:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/25/2021 at 7:29 PM, loveless said:

Мале тоя сериал беше просто мега горещ,:inlove:двамата имаха супер химия. :wub:Любовните сцени ми харесаха повече и от на Together with me.

Искаше ми се малко повече за съседите им да дадът, бяха много сладки.

А някой знаели в последния епизод където се появиха 2 момченца, те от някой друг БЛ сериал ли са?

Сега се чудя дали да си сваля спешъла за Лонг или не :dunno: 

 

 

Аз малко позабравих финала, но мисля, че бяха от Love by chance сезон 1... :ph34r: 

Сега ме подсещаш да пусна пак последния еп да видя:D

Спешъла за Лонг не съм го гледала и не мога да кажа мнение. В началото много ми допадаше образът му, но после доста ми мина в графа "минус" и никак не ми е било интересно каква е неговата история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайп е очарователно нахален, a Тарн е напълно поразен. Вторият влиза в живота на първия като испанско фламенко - яростно и горещо, почти като принц от Дисни, но не съвсем.

Всичко е лъжи, гняв и сърца, което може да се преведе като буен, разгорещен и  ревностен хаос. До какво може да доведе тази малка анархия? До сваляне на задръжки. Обаче има много червени флагове, които се веят като пиратско знаме по време на всеки епизод. Трябва да се внимава тук, но това е измислица и върши работа за сюжета, и да като цяло е изпепеляващо горещо.

 

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...