Jump to content

Recommended Posts

*натиска настоятелно бутона за присъединяване към феновете*

Малко са нещата, които мога да кажа за сериала и вече да не са написани. 

Най-много ме разчувства сцената, в която Тайп разказва за Тарн за случилото му се, когато е бил на единадесет. Като цяло този момент и онзи, в който се разбира защо Тар направи всички лоши неща, които направи... Много тежки + раздялата в единадесети епизод. Също така ми направи впечетление това, че показаха как се чувства един хомофоб заклеймен от останалите. Харесва ми, че показаха и тази гледна точка. 

Иначе да кажа и за хубавите неща в сериала, че да не ми стане твърде мрачен коментара. Първо - според мен истинската кралица на сериала беше сестрата на Тарн - Таня! Това малко сладко дете е истинско чудо. Сладурка голяма е. Разбира се няма как да пропусна химията между Тарн и Тайп... То това си беше божествено просто. Не само по-пикантните сцени, но и тези, в които просто се гушкаха и се гледаха бяха много красиви! 

Има сигурно още неща, които да кажа, но просто не се сещам за тях, така че ще е по-нататък. Иначе ето и едно фен клипче от мен за поздрав към вас <3

 

 

 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това видео и фоновата музика са черешката на тортата за начало на седмицата. :DСамо внимание не за хора със слаби сърца:inlove:Ютуба само такива ми ги показва напоследък. Тарн и Тайп навсякъде :D

Off Topic

Още едно, но песента е тъжна

 

:wub:Много са сладки тук  :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/6/2020 at 9:58 PM, HikariDu said:

@mrnkaloto Супер! Изглежда свежо! Радвам се, че попаднах тук. Не съм си помисляла, че може да има толкова фенове на бл-а!

П.С. Аз съм в очакване на TharnType Season 2. Просто ще се посветя (отново) на тоя превод! Живея за тях <3 :xaxa:

А така. Отдай им се. Те го заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.05.2020 г. at 15:36, vivivan написа:

Ако знаете с каква смахната усмивка седя от как приключих сериалът :lol2: Много благодаря на екипа за превода :thanks:

След толкова  целувки между главните, ей тази ми "размаза" душицата и си събирах парчетата после.....

889712.jpg

 

А за тази сцена  се благодаря , че всички в нас спят дълбоко (дори и комшиите- надявам се), понеже така съм се хилила :lol2:

889713.jpg

Ми той човека си го каза още в началото на сериала,че смята да палува цяло година със съквартиранта си го направи,че и отгоре ... и аз съм щастлива след този сериал ... харесвм такива весели серили, който те остават с такава топлина и радост в сърцето

На 10.05.2020 г. at 22:59, HikariDu написа:

Поствам нещо тук, което се канех да направя от доста време. Не съм професионалист, но дадох най-доброто от себе си. Ако ви харесва, ще съм супер благодарна да ретуитнете и да тагнете Мю и Гулф. Надали ще го видят из всичките известия, но много бих се радвала. :wub: Благодаря от сърце. :wub:
 

П.С. Едитът е направен във формат на wallpaper, така че само ми пишете на лично и ще ви го изпратя. :D

 

 

 

аз пак изтървах ... какво,как и къде ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@abador Направих едитче, просто ей така, защото ги обичам. И се надявам да достигне някак до Мю и Гулф, ама с техните 588593588503 известия на ден, едва ли :xaxa: Може да ретуитнеш и да ги тагнеш, ако ти харесва. Това е. Надявам се скоро да имам времето и музата да направя още някое. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално бях объркала раздела с този на филмите и се чудех, защо темата я няма :slap:

 

Завърших наскоро 12-ти еп и спешъла, но това не ми пречи да повтарям моменти стотици пъти като развалена плоча :blush: Сравнявайки сериалите, които гледам напоследък, ми прави впечатление, че доста от горещите сцени се снимат свободно, без зададен скрипт, което дава изумителен резултат без съмнение. Аз се заглеждам и по зачервени уши-знак, че на някого кръвното му е скочило както си трябва, хехе.

 

Това, което ми допадна бяха тези постоянни докосвания, които идваха толкова естествено. Защото, когато има някого, когото обичаш ти се иска постоянно да го докосваш. Езикът на тялото в сериала /а и извън сериала/ на тези двамата е безумно привлекателен. Страшен магнетизъм. Вярвах им и виждах как се задълбочава връзката им. Освен това много харесвам темерутите като типажи, затова и обожавах Тайп с неговата непримиримост. Това неговото сритване

Off Topic

в бара

няма да го забравя дорде съм жива. Огън и жупел и това е. Другата изненада дойде откъм Тарн, който въпреки че беше топ-а, или както там се води, а също и закрилящият, рамото на което да се опреш, показваше ранимостта си доста често, с което ме печелеше още повече като човек. Един вид беше раним, но само пред Тайп, защото държеше безкрайно на него.

 

Относно финалния еп. Тази ръка върху китарата, въйййййй, разкош. Между другото ръцете на Тайп в този сериал също хич не са за пренебрегване и неведнъж имаха стоп кадър на монитора ми, хехе.

 

Лонг и 

Off Topic

финалът на интригата му беше отвратително протяжен. Не можех да търпя да държи ръцете на Тарн толкова дълго. Аз не бих му позволила дори да ме доближи, брррр. Значи всичките несполучливи връзки на Тарн са били негово дело? Ужас. При Лонг ме издразни, колко лесно всичко му се прости. Като в приказките. Честно казано гледах на действията му напълно реалистично и мислех, че има психично разтройство и маниакална обсебеност спрямо Тарн. Нормално човек, който не може да се справи с чувствата си, би си тръгнал, не да мълчи и подмолно да съсипва живота ти. Бил самотен - голям праз. Всеки има по нещо в живота си - дай всички да изпооткачим тогава. А сцената, в която сестра му го прегърна, помислих, че ще й скочи сексуално. Такова напрежение ме беше обхванало тогава. Казах си, сега вече ще стане страшно. Слава Богу, са омекотили образа и накрая излезе, че просто имал нужда от внимание. Да, но това не оправя като с магична пръчица нещата, които досега си натворил. Поръчал си нечие изнасилване, изнудвал си, Тар едва не се самоуби и живя в ада колко време. Дори да си осъзнал грешката си и да си се поправил, за мен е странно да не ти потърсят никаква правна/морална и каквато се сети човек отговорност о.о

 

Торн, по-големият брат, много се хилих с този човек.

Off Topic

Връща се Тарн разплакан, съкрушен,

Торн взема да го утешава и прокарва ръка по д-то му и аз като прихнах, хахаха, огласих цялата къща :lol2:

 

Вторият сезон още не е започнал, а на мен ми се ще обявяването на поне 20 сезона още напред. Някак само два сезона са ми крайно недостатъчни. Не се чувствам спокойна така. Добре, че из нета има Мю и Гулф в неограничени количества, че да преживявам по-лесно чакането. Обикновено, казвам ''актьорите'' за хората, които гледам дори и когато са извън снимачната площадка, но при Мю и Гулф ми се иска да ги наричам по име, защото с тях двамата отдавна нещата не ми се ограничават само до сериала. Харесват ми като енергия, позитивност и където мерна единия веднага се оглеждам и за другия. Като се тръгне от невероятната им химия в сериала, мине се през това какви професионалисти са и колко и с каква отдаденост са работили и се завърши в реала, където са толкова естествени и в комфорт един с друг, че няма накъде повече. Обожавам ги. Ходя си като влюбена-загубена по тези двамата от сериала и по Мю и Гулф в реала и къде свършва едното и започва другото, не искам и да знам. Просто се радвам, че попаднаха в живота ми и се надявам да са толкова щастливи винаги, колкото правят мен щастлива :wub:

 

 

Извинявам се, ако клипът е вече качван :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@voileta Не мисля, че някой досега е изразявал толкова точно моите чувства спрямо МюГулф и сериала. Съгласна съм за абсолютно всяка една твоя дума. Преди малко приключи лайфът им в Инстаграм. Имам чувството, че живея за тях. Денят ми просто не може да започне без кафето и без тях двамата...

Благодаря за прекрасния и подробен коментар. Точно такива обичам да чета! Усмихна ме! :wub:

 

Една снимчица от днес, качена  от майката на Мю ~

 

ojfoFFY.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, все се говори за втори сезон тук, но не знаех сигурно ли е това или просто е мечтата на феновете на сериала или на момчетата...

Обаче, преди малко попаднах на един туит с момчетата, той е смешен де, но има сложен хаштага #TharnTypeSS2FirstWS и влязох да погледна какво има в него...

 

EYIg-Dq2-U0-AEhh7-T.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

EYITf-KGUYAAAt6-V.jpg

 

И пръстените седят...

Само не разбрах това тяхно събитие днес началото на втори сезон ли е или нещо друго, но има доста туити свързани с него..

В хаштага горе, ще видите.

 

И нещо по-старичко с момчетата...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild Да, истина е. Втори сезон бе обявен преди доста време на една от фен срещите им. Днес е първият уоркшоп ден за ТарнТайп Сезон 2. Ако всичко върви по план, тази година очакваме завръщането на сериала. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...