Jump to content

Recommended Posts

Едно страхотно клипче, което за дълго те оставя с широка усмивка. Събрани са толкова забавни и прекрасни моменти тук. :wub:

П.С. Извинявам се, ако вече и поствано.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, HikariDu said:

Едно страхотно клипче, което за дълго те оставя с широка усмивка. Събрани са толкова забавни и прекрасни моменти тук. :wub:

П.С. Извинявам се, ако вече и поствано.

 

 

 @HikariDu, ти май искаш да ни довършиш :D  

Уф, обичам ги тези хора, беее! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето 1 снимка на Мю,от инстаграмът му от днес.Тук е много замислен:) Въпреки това е ужасно сладък:)

Тук обърнах повечко внимание на ръцете му:wub: Да прави сте уникални са:inlove:

cqs1588691897n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай ""Addiicted" се разрових и аз .Това е едиснтвения талнадски сериал в който се влюбих.Честно няма такава химия досега ( като изключим " ХЕроин") .Супер чувствено ... честно, преживях всяка тяхна емоция .... нямам търпение за вториа сезон .... ей да не видиш, не го очаквах от тайландците.Дори и репликите им бяха смислени ... сериала си е Top of the top ... най добрия за мене от Тайланд ... дори и езика им не ме подразни ... :wub::xaxa::yes: ако някой знае за още такива добри сеалчета, нека пише (пък ако имат и бг превод, още по добре )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@abador Силно препоръчвам Why R U? и 2gether. В момента се превеждат. 2gether все още се излъчва и остават 2 епизода до края. Why R U? е завършен, остава да се преведат последните 3 епизода. Само мога да ти пожелая приятно гледане! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, abador написа:

Покрай ""Addiicted" се разрових и аз .Това е едиснтвения талнадски сериал в който се влюбих.Честно няма такава химия досега ( като изключим " ХЕроин") .Супер чувствено ... честно, преживях всяка тяхна емоция .... нямам търпение за вториа сезон .... ей да не видиш, не го очаквах от тайландците.Дори и репликите им бяха смислени ... сериала си е Top of the top ... най добрия за мене от Тайланд ... дори и езика им не ме подразни ... :wub::xaxa::yes: ако някой знае за още такива добри сеалчета, нека пише (пък ако имат и бг превод, още по добре )

Oсвен гореспоменатите сериали не мога да не препоръчам още един от моя Топ 5 BL - Together With Me The Series. Точно този сезон е задължителен за гледане, много химия, чувственост и страст има, много ми хареса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mrnkaloto Супер! Изглежда свежо! Радвам се, че попаднах тук. Не съм си помисляла, че може да има толкова фенове на бл-а!

П.С. Аз съм в очакване на TharnType Season 2. Просто ще се посветя (отново) на тоя превод! Живея за тях <3 :xaxa:

  • Харесвам 3
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова много изгледани клипчета с тях .Ютуба само тях ми показва.:D

вече наистина нямам търпение за прословутия втори сезон.

Ох кога ще дойде това време.Искам да почва вече:panda-145:

Cute:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.05.2020 г. at 10:45, HikariDu написа:

@abador Силно препоръчвам Why R U? и 2gether. В момента се превеждат. 2gether все още се излъчва и остават 2 епизода до края. Why R U? е завършен, остава да се преведат последните 3 епизода. Само мога да ти пожелая приятно гледане! :D

От вчера го метнах Why r u? не ми е като тези двамцата,но пак става ... благодаря ще пробвам и вториа който ми препоръчваш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, mrnkaloto said:

Понеже сте се заговорили, да спомена, че вече е заплют за превод ето този, някъде през лятото - OXYGEN

 

Добре изглежда :) Случайно да са пуснали песничката? От първо слушане ми хареса, ама не я намирам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялото ми е любим цвят за мъжка риза, тениска, потник..... А тази ризка, с тия дънки, очилата..... и теeeзи ръце  е страшна комбинация..... особено и с тая музика за фон :lol2:

Само това беше в състояние да ме откъсне от един друг индивид днес :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и 1 снимка от днес от Мю,от Weibo профилът му.Тук е с майка си,според написаното от него(а и от преводът),честити на майка си "Денят на майката",е днес там.

bfi1589093019k.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.05.2020 г. at 20:10, mrnkaloto написа:

Понеже сте се заговорили, да спомена, че вече е заплют за превод ето този, някъде през лятото - OXYGEN

Мрън, супер си ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поствам нещо тук, което се канех да направя от доста време. Не съм професионалист, но дадох най-доброто от себе си. Ако ви харесва, ще съм супер благодарна да ретуитнете и да тагнете Мю и Гулф. Надали ще го видят из всичките известия, но много бих се радвала. :wub: Благодаря от сърце. :wub:
 

П.С. Едитът е направен във формат на wallpaper, така че само ми пишете на лично и ще ви го изпратя. :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...