Jump to content

Recommended Posts

 @HikariDu, предупреждавай да ми е под ръка валериана с валидола... 

 

Тези усмивки бееее :inlove:

Добре, че леят захар на поразия, че да може да издържим до втори сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,реших да споделя малко снимки от днес в едно тяхно предаване,надявам се че не са качвани:)

viu1588345063e.jpeg

viu1588345099s.jpeg

rgh1588345123q.jpeg

opt1588345149j.jpeg

А тази е от Инстаграм профилът на Мю от днес,рекламира Тойота

klz1588345228m.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В прочем по-горе @chernata kotkaе качила снимка на Гулф от днес. Благодаря ти:) Значи трябва да взема да качвам всеки ден,от профилите където качват,и стига да са така леко пикантни и сладурски:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време заглеждам сериалът, ама все нещо не ме хващаше вълната да си го пусна. Зачетох се тука в коментарите, загледах няколко клипчета ..... И.... боже кога го преполових този сериал :lol2: 

Не съм от върлите фенове на жанра, но си ги гледам. Тука засега ше кажа - аз гледам заради ръцете на Мю - тези изпъкнали вени и тоя пръстен дет се мъдри там..... Ледът сърце не ми дава да го споменавам :lol:

Но като цяло много ме забавлявам с двамата :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Радвам се,че и ти се присъвдини к6м нас,и че ти е харесала до рук драмичката:) Отностно ръцете на Мю ще кажа,ех тези му ръце,то повечето тук ръцете му ги привличат:D Ето две снимки от съвсем скоро,тук ръцете му са на показ:Dнадявам се,че ще ти харесат:)

opt1588348413y.jpg

klz1588348661i.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла, @vivivan

Ех, тези ръце.. :D Мю трябва да ги застрахова.

 

Ама и погледът му е един път. Като ги втренчи тези очи и спира да мига. А с него и моето сърце забравя да бие :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ви се отвори линкът,тук Мю е качил от днес как пее на живо,главната песен от драмата.

https://weibointl.api.weibo.cn/share/144056089.html?weibo_id=4500111764619312

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в инстаграм има live на Tong (Торн).

Говори за положението в Тайланд с коронависура ииии обяснява нещо на тайски за новелата, която е публикувал.... Ако правилно разбирам -  BL новела. Но засега няма да я има на английски... :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаете с каква смахната усмивка седя от как приключих сериалът :lol2: Много благодаря на екипа за превода :thanks:

След толкова  целувки между главните, ей тази ми "размаза" душицата и си събирах парчетата после.....

889712.jpg

 

А за тази сцена  се благодаря , че всички в нас спят дълбоко (дори и комшиите- надявам се), понеже така съм се хилила :lol2:

889713.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...