Jump to content

Recommended Posts

@mrnkaloto Умираам, невъзможно сладки са! Ще ме накараш и аз да си извадя такива, само дето няма вече къде да сложа каквото и да е. :lol:

Преди няколко дни пристигна при мен календарът, който сигурно чакахме три месеца :lol: та, ето малко снимки и от мен.

 

Oz49W9F.jpg

 

hRuFDz6.jpg

 

0BQpJXT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ГОЛЕМИ новини от MAME за 2 сезон:

 

  • Ще има 2 сезон още тази година.
  • Секс сцена в кола.
  • Много пикантни сцени.
  • Доста от сцените са вдъхновени от туитове на фенове.
  • ЩЕ ИМА СВАТБА.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тази сватба ще стане реална.Еха сега вече нямам търпение за този сезон.:wub:

Престоящия сезон се очертава по-интересен и от първия .Ах да минава по-бързо

това време и да го излъчат най-сетне .:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, HikariDu said:

Малко ГОЛЕМИ новини от MAME за 2 сезон:

 

  • Ще има 2 сезон още тази година.
  • Секс сцена в кола.
  • Много пикантни сцени.
  • Доста от сцените са вдъхновени от туитове на фенове.
  • ЩЕ ИМА СВАТБА.

 

Иииии официално ще се мре:D . Стягайте се, ще се ходи на Сватба в Тайланд!  Аз помежду другото съм си заплюла и Торн - баткото на Тарн, та да знаете - две сватби ще има:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олееее, аз ако знаех какво ме чака сутринта с кафето, нямаше да се успивам :D Имайте малко милост. Рано е още да пускам климатика да охлажда, а тук е станало бая горещо :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте..

Ще се опитам да бъда кратка, защото вие сте писали достатъчно :д

Още един фен влиза в отбора на тези сладури... Сериалчето го изгледах още в началото на месеца някъде и наскоро даже го повторих .Не знам защо - youtube почна да ми предлага техни MV правени от фенове (дали с кадри от сериала, дали с нещата извън него ) и много се зарибих. Почнах да си търся и сама и изгледах доооста техни клипчета, абе много си подхождат бе :Д  . Химията им прелива и на екрана докато бяха в образите и извън него по клипчетата от събития и т.н.  Допаднали са си  и то се вижда..

Не искам да избухвам с фенщина, ама нека продължават поне с приятелството си занапред :д.. Поне хахаха

Хареса ми  ОСт-чето :Д

Сериалчето беше симпатично, свежо със своите драми.  Приятеля на Type беше луда глава :д

Чакам с нетърпение края на годината когато почне 2 сезон надявам се..

Благодаря за преводчето ! Страхотно е !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека, нека да нараства семейството :D

@chernata kotka, не съм те забравила за линкчето за превода, но май нещо са блокнали страницата на преводачката и сега не мога изобщо да й намеря профила. ако се появи веднага споделям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умислена вечер...

(Не знам доколко са ми актуални снимките , но ги пробирам по това, че са споделени пресно пресно в уейбо, дано наистина са нови )

 

94a363e50b9935fb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...