Jump to content

Recommended Posts

Аз вече за ,кой ли път ги гледам.Тяхната актьорска игра е на много високо ниво.Аз рядно гледам някой сериал,по -няколко пъти,но тези момчета мога да ги гледам безброй пъти.Вече май полудях по  тях.:wub:

 

129394911_images(1).jpg.318267f5778620b87463fe08792125da.jpgimages.jpg.d7d5dc980574ec04358b4368dc0cc3cd.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka, напълно те разбирам. Няма ден да не си пускам някой от епизодите... То стана егати манията с тез двамцата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ние вече сме  редовни клиенти  в психо диспансера.Там ще стане доста пренаселено трябва да построят по-голяма психиатрична клиника,за да може да побере всички техни фенове по-света не само нас.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изгледах драмата.Драмата се оказа много красива,добре подбрани сюжет и сценарий.На моменти леко дразнещо ми беше.Страхотно се справиха всички.Имаше от всичко къде повече,къде по малко.Повечето бе драматичните и романтичните сценки.С нетърпение очаквам развръзката в втори сезон:)

Отново големи благодарности на @HikariDu и екипът и за изборът на драма,и за невероятният превод:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, cucyta написа:

Е, повече опит има:D

По освободено,да така е.Явно това че в реалният живот,е такъв както в драмата,може това да му е помогнало доста:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ftisland написа:

По освободено,да така е.Явно това че в реалният живот,е такъв както в драмата,може това да му е помогнало доста:)

Е, не му знам реалния живот, но и в други BL лакорни е участвал, това имах предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми BL сериали. Гледах го текущо и сега в условията на домашен арест, докато чакам новите серии на 2Gether The Series Why RU?  и My engineer , ще взема да го изгледам и с бг субтитри. Благодаря на екипа за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като скоро няма да се ходи по магазините да се пазарува, моето леко преобразяване (вдъхновено от сериала) на отделни кътчета вкъщи е в голям застой за незнайно колко месеци. Даже ме е яд, че не успях и за часовника в ЮСК да ида да си купя, а онлайн не ми се пазари. Отиде ми забавата по дяволите :D 

Иначе честно да ви кажа, ръцете не Mew наистина правят впечатление (и той си го и знае) и се вдъхнових да си ги нарисувам. Да де, само едната за сега :lol:

 

spacer.png

 

Този човек трябва да ми е благодарен, защото от всичко което съм си драскала досега, единствено той е сложен в рамка :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна скица ти се е получила,браво:) За ръцете да права си,в драмата много голямо впечатление и на мен ми направиха,някак си много секси изглеждат:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Страхотна скица,браво страхотен талант имаш наистина си го изразила добре .Mew си е същински красавец,още първия епизод,като го видях си казах това момче сигурно е модел ,щото изглежда сякаш е излязал от нечие модерно списание.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря :)

Тези ръце са ох мамоооо.... 

до сега никога не ми беше правило впечатление колко може да е красива една мъжка ръка! Много вдъхновяващи :wub:

Mew си е модел отдавна, до колкото виждам от социалните мрежи. Много пъти позира с ръце, защото знае , че са красиви. Позира с тях за реклама на часовници.

Прекрасен е. Надявам се дълго време да си ни радва с визията си :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Аууу, ама то се е получило много добре! Страхотен талант! :yes:  Божеее, завиждам ти! Де да можех и аз така....

Мю е страшно привлекателен и харизматичен, а ръцете му са като магнит просто. Много пъти се налагаше да връщам назад някои сцени  и да ги гледам наново, защото аз се заблявах в ръцете му и изпусках другото действие :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета знаете ли,че са променили дата на втория му сезон щяха да го излъчат до година ,а сега края на тази година го дават дефакто на 31.12.2020 година.Но може заради коронавируса и те да не могат да снимат .Но да се надяваме да започне края на тази година или началото на другата .:panda-145:@ftisland благодаря.,че ме подсети да проверя:kissx::D:kissx:

 

2ce96610.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...