Jump to content

Recommended Posts

@merisa нещо не ми зарежда снимката на мен, нито на компютъра нито на телефона :P я пробвай пак, че и ние да плакнем окото :D А и някое клипче от поклонението в храма, че изобщо не съм запозната с традициите в Тайланд. Сефе ми е този тайландски сериал и то какъв само!

 

Относно сериала и характеристиките на главните действащи лица, много интересно се развиват нещата. На мен ми беше интересно, тъй като сериала е със съвсем обикновен сюжет за перипетиите и трепетите, през които минава една млада двойка, но в действителност си има доста неща които са важни. Като например малките компромиси които се правят, това да даваш и да получаваш, да преодолееш егоистичното мислене, ревността ... да изградиш вярата в партньора. Ей такива на пръв поглед незначителни неща, за които много не се замисля човек...

 

Честито на всички, които са си купили пръстен или им предстои закупуване :) На мен пръстени не ми отиват и на форумната среща ще дойда с една чаша с лед :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, felicyti написа:

@merisa нещо не ми зарежда снимката на мен, нито на компютъра нито на телефона :P я пробвай пак, че и ние да плакнем окото :D А и някое клипче от поклонението в храма, че изобщо не съм запозната с традициите в Тайланд. Сефе ми е този тайландски сериал и то какъв само!

 

 

@felicytiДобавих и в стария пост линк за клипове... ето и тук един със снимки от събитието от Рд на Мю. цък

Да видим така ще може ли да разгледате снимките ... цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lady of the lake написа:

@chernata kotka, значи само ми докарваш сърцетуп с тез постери :inlove: 

 

Сега да не вземеш да получиш инфаркт .Дишай ,Дишай ако може да се диша де ,направо да си кажем ,че ще мрем от сърцетуп.:P:lol2::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, вече всичко излезе:-)))

Благодаря от сърце на HikariDu

За превода и изключителното себераздаване!

Тео сан, ти си знаеш!:-))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал,

даже страхотен! :es:

Има от всичко - любов, страст, интрига, без да "пресолят манджата" и нищо излишно.

... И ръцете на Тарн. :tongue:

 

Най-много ми хареса, въпреки че отначало се знаеше кой е "снахата" и кой - "зетя":D, промяната в Тайп. 

Gulf изигра превъзходно ролята си. Многопластов, като глава лук. Във всяка серия бавно разсъбличаха душата му. А аз напълно му повярвах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много хора вече ни липсват. :happy: Тук откакто приключиха с превода стана много тихо, чак ми е скучно тц тц .....

Я споделете сега, кой си купи пръстен за палеца и кой не ! :D 

Аз работя по интериора вкъщи, ама нещо нямам време да ходя по магазините и бавно ми се получават нещата :D Няма да е кой знае какво, и дори да не искате, аз после ще споделя резултати :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна имам пръстен на палеца  още преди да открия този сериал.Скучно стана като свърши превода аз все още го гледам ,колкото и да го гледам не ми омръзва.:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, felicyti написа:

На много хора вече ни липсват. :happy: Тук откакто приключиха с превода стана много тихо, чак ми е скучно тц тц .....

Я споделете сега, кой си купи пръстен за палеца и кой не ! :D 

Аз работя по интериора вкъщи, ама нещо нямам време да ходя по магазините и бавно ми се получават нещата :D Няма да е кой знае какво, и дори да не искате, аз после ще споделя резултати :D 

Случайно видях коментарът Ви в началната страница и ми стана любопитно за въпростният пръстен:D Като видях че е в разделът за драми,видях и въпросната драма,не е бях виждала до сега,и много се зарадвах.БЛ е тоест ще я изгледам задължително:) Историяра изглежда интересна и актьорите са сладури,и най-вече е има в Вбокс,което е супер за мен.

Благодаря за това че ми "показахте" един вид сериалът,с коментарът Ви,иначе щях да пропусна БЛ жандрът по който съм "луда":D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland Няма да съжаляваш :D Започвай сериалът още днес! Преводът е страхотен, благодарение на  @HikariDu и @naia .

На мен това ми беше първата БЛ драма. Попадала съм само на няколко филма до сега. Мисля, че когато една продукция е направена добре и държи интересът на зрителя, няма значение жанра ;) Е, разбира се всеки си има предпочитания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, felicyti said:

На много хора вече ни липсват. :happy: Тук откакто приключиха с превода стана много тихо, чак ми е скучно тц тц .....

Я споделете сега, кой си купи пръстен за палеца и кой не ! :D 

Аз работя по интериора вкъщи, ама нещо нямам време да ходя по магазините и бавно ми се получават нещата :D Няма да е кой знае какво, и дори да не искате, аз после ще споделя резултати :D 

:D без бой признавам веднага, че не един, а три пръстена за палчето си взех! Откачих тотално покрай тоя сериал.  :lol2:

Че липсват - спор няма! Обаче, честно, аз през живота си не съм столквала толкова яко някого в Instagram и Twitter :lol2: А там нонстоп има материал от тях двамата :inlove: Пълнят душата непрекъснато. То не бяха видео разговори, то не бяха чатове, то не бяха снимки, то не бяха :kiss2: ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май е крайно време и аз да си направя профил в Twitter :lol: 

Иначе в Instagram много ме забавляват :D Единия се пусне на живо и другия се включва във видео разговора и само се усмихват и си оправят косите :D Голяма суета, голямо нещо :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и наградка за най-добра двойка взеха https://twitter.com/mewsuppasitofc/status/1237425518430978049?s=07 

Тез двамцата ми пълнят душата. Особено по време на фен срещата на Мю в Манила, когато Мю се обади на малкия и по едното време минаха на видео разговор... Сладури бе! Сладкиши ненагледни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно очарователен ми беше този сериал. Актьорите играят като статисти, но привличат и задържат вниманието. Диалозите са като представителна извадка на розов роман, ама все пак не дразнят. С една дума объркана съм, но и очарована. Не мога да кажа какво точно ми задържа вниманието, но така се случи. А връзката и отношенията на главните герои бяха абсурдни и надали някъде съществуват в този вариант, пък знам ли!?:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@cucyta Добре дошла във фен клуба на Тарн и Тайп :D Като човек, който харесва сериали със стабилен сценарий, актьорска игра и режисура, споделям напълно мнението ти. Аз не можах да си отговоря на въпроса какво ми задържа вниманието до край. Сигурно чистото любопитство какво ще се случи .... нямам идея .... Но е факт, че зарибявката по двамата е голяма. Още малко фена да съберем в темата и спокойно можем да им връчим наградата на Eastern Spirit за Best Couple :lol:

Иначе, при повторното ми гледане на сериала с Бг субтитри, обърнах повече внимание на актьорската игра. Имаше някои сцени, които бяха изиграни много добре. По-освободено с играта се справи Mew, повече му се отдават нещата ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...