Jump to content

Recommended Posts

На 10.02.2020 г. at 14:37, chernata kotka написа:

Тази двамата ме убиват бавно,много са сладки.Радвам,се че някой реши да го преведе.На мен,колкото и да ги гледам не ми омръзва.Добра актьорска игра.Направо  са за шекспир 

А, не, Шекспир не!:-))))

Той все ги убива накрая:-)

Тези си ги искам живи и здрави:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън!!! Едни дето умряха накрая ми стигат! Тези трябва и сватба да направят! И само да не са ме поканили:nunchako::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така сме, така сме.:blush::tongue:

Бягай да си купиш пръстен за палеца:-))))

Много секси!

Преводът върви ритмично и бързо. Радваме се на феновете.:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, SadAngel написа:

П.П. Вече всеки път щом пия sprite и ям пица се сещам за драмата и не мога да спра да се хиля като идиот! Някой друг да е като мен?

Всички сме така ;) То не са само спрайта и пицата, много неща са :D Определено сериала е свеж полъх от настроение и култови реплики и сцени :D 

Аз не издържах и го изгледах с английските субтитри, а сега при всеки нов преведен епизод му се наслаждавам отново и удоволствието е още по- пълно :panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, SadAngel said:

Свежо сериалче! :D Наистина много си пасват двамата. Едвам не се сдържам да си го изгледам с английски субтитри. Ама си казах, че до края ще си го изгледам на български:subs:. Не съм изпитвал такова вълнение от доста време. Докато гледах първите 3 епизода направо щях да полудея (започнах да бия възглавницата).  Последно се хилих като момиче, когато гледах Bromance преди една година. Направо настръхвам като Mew приближи Gulf. Определено двамата имат много химия по между им.

П.П. Вече всеки път щом пия sprite и ям пица се сещам за драмата и не мога да спра да се хиля като идиот! Някой друг да е като мен?

  Reveal hidden contents

Резултат с изображение за „tharntype sprite“

:D И sprite, и пица, и лед в чашата, и въобще накъдето и да се обърна има нещо, което ми напомня на този сериал и по цял ден съм нахилена като напушена насреща :D Радвам се, че ти е допаднал сериала, наслади му се с кеф на български. Мен любопитника мира не ми даде и го изгледах на английски, но си чакам българските буквички и с най-голям кеф ще седна да си го изгледам и на бг после. Заслужава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу, изненадана съм да видя, че има доста фенове на бл драми :) Аз самата наскоро преоткрих тайландските бл сериалки хаха и тия двамцата за сега са ми любимци. Радвам се, че някой се е захванал с превода. Макар че аз го изгледах с англ субс ще завторя и с български :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, SadAngel said:

Мисля, че всички сме на мнение, че двамата са страхотни заедно.

:yes: Няма две мнения по въпроса. И двамата се допълват прекрасно. А и нататък в сериите се попроменя и играта км. Аз лично съм много очарована от емоциите, които Танр показва след 5-ми епизод. А Тайп... абе след 10-ти еп нататък всички показват много силно какво изживява героят им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кога точно се очаква да се излъчи втория сезон на драмата.Аз се надявам тези двамата да се оженят в следващия сезон.Страхотна двойка са,а за химията между тях няма какво да се каже освен една дума перфекционизъм.Перфектни от където и да ги погледнеш . 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорааа, работата е на зле!

Вчера в кафенето на съседната маса едно младо момче си поръча кафе.... И после един спрайт.

Аз само дето не паднах от стола под масата! :D

А като ми донесоха чашата с лед за студения чай и просто сърцето ми спря!

 

Не се живее така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, felicyti said:

Я кажи на това младо момче, не му ли загледа ръцете :D някой пръстен на палеца не видя ли? 

 

:D щателно го огледах за пръстен на палчето и обеца на ухото, но нямаше. Ай, стига де. То ако имаше и това и вече не знам... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал май ще държи влага на доста хора :D Но пък то няма лошо човек да се забавлява сам със себе си :lol: Аз също си се разтоварвам когато попадна в ситуации свързани с този (и не само) сериал :happy: 

И като изключим тия трепети дето ни докарва сериалчето, още при първо гледане много ми хареса интериорния дизайн, и стилът който са приложили, както за общежитието, квартирата, така и за домовете на момчетата. Сега обмислям какво да си открадна като идея за в нас. И ето, ще имам нещо в къщи, което като погледна и ще ме забавлява :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, часовника "HOME"  го има в ЮСК. 

И аз си го имам, и му се радвам.

Преди сериала е купен,  ама няма нищо случайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля имам нужда от часовник :D 

 

A днес господин "готини ръце" (Mew) става на 29 години. Да се чуди човек, защо е толкова готин, а той бил от моята зодия :lol: Да е жив и здрав и да има успешна кариера :wub:

 

Off Topic

 

 

Вчера пък на момчетата печелят награда на телевизия LineTv за Best kiss scene 2020 :tongue: :panda-145:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събитието за Рд на Меw e било съчетано с поклонение и дарове в храм.

Множко са снимките, но аз ще наблегна на тази... нямат пръстени, но са с еднакви гривни 

И аз ще чакам 2ри сезон  та да видим ;)

Не знам защо не се вижда снимката... аз си я виждам.... добавям този линк с клипчета... тук и съседните, иначе снимките са от един weibo акаунт и за там трябва рег. 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chernata kotka,то не знам остана ли накъде повече да ги плакна тея очи... Накрая хептен ще остана без тях :D

 

@merisa, :wub: клиповете и снимките от рд-то на Мю направо си плачат за роман в три тома плюс десетина спешъла:D то бяха семейни снимки, благословии, монахът дето му викал "отиди да седнеш до майка си или до бойфренда си"... торти, изненади, снимки...  Чак се радвам, че не съм в Тайланд, честно! Няма да мога да понеса всичко това.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам във втория сезон тези двамата  да вдигнат една голяма сватба и да покажат на целия свят ,че са създадени един за друг.Много са сладки заедно.:inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за пръстена, аз утре ще ходя да търся.

Колкото до теориите, и мен ме изненада много сценаристката.

Гледай.

Скоро пак ще пуснат суб.

А паузата между 11 и 12 епизод от три седмици покрай Нова Година, направо щях да се побъркам.:-)))

Няколко хиляди души от няколко държави треперехме.:wub:

Такова чакане не е било...:-))))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Усещам, че скоро всички ще се разхождаме с по едно пръстенче на палчето...  Честито, @SadAngel! И аз съм се заканила да си купя, да видим кога ще стигна до магазина обаче :D

На следващата форумна среща викам всички да сме с тези пръстени, че по-лесно да се разпознаем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...