Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Pegasus (2019)

ПЕГАС
ЖИВОТ НА СКОРОСТ

 

Китай
Жанр: екшън комедия
Времетраене: 97 мин
Режисьор: Хан Хан

Участват: Шън Тън като Джан Чъ
Ендрю Джън Ин като Сун Ю Цян
Джони Хуан Дзин Ю като Лин Джън Дун и др.
(Филмът е заснет в района на гр Урумчи, в Уйгурския автономен регион през 2018г)

 

Резюме: Джан Чъ (Шън Тън) е професионален автомобилен състезател, който е бил отстранен от състезателна дейност
за 5 години и сега отново иска да се върне на пистата.
Дали ще успее да намери спонсор и ще осъществи ли мечтата си да е победител на най-дългата и трудна писта Баянбулак...

 

Субтитри:

:essub:

 

Свали: :click:

 

Свали с бг  :subs: : :click:

 

Онлайн с бг субтитри: :click:


С руска озвучка: :click:

 

Speeding Life Ost by Ashin

 

3ad9cd2b731a69cd.jpg

 

 

d275e8b787196f20.jpg

b9d49f2bdaaff58a.jpg19d35397d3061a76.jpg

55d16dd084776767.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ca4daa999f1e50e5.jpg

 

Не знам защо не коментирате, вероятно не ви се гледа, еми хубаво, аз вчера го гледах за 7-ми път и пак се смях.
Много си го харесвам

 

475755556325f283.jpgd59ee06cd9689f2d.jpg


По-голямата част е заснета в урвите на каньона около Урумчи и екипът доста се е измъчил. Казаха, че климатът е бил гаден, през деня напича, в същото време духа, вечер адски студ, дивотия, мизерия, цял ден на открито 

 

9b9a18da1a41f71e.jpg d77274921466c37f.jpg

 

чудели са се с кво да се занимават през свободното време, брали червеи, снимали природата и си играли с кучето на режисьора (голяма забава) вечер играли карти... често нощем идвали вълци до вратите на кемперите и виели
Тук празнуват РДен на Шън Тън (режисьорът ХанХан е този с очилата)

 

f656c82b72abf316.jpg

 

Филмът бе доста популярен в Китай миналата година, нашите хулигани имаха и фотосесия за списания
 

9e1b2164c600472d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш коментари? Добре... Още миналата година го гледах, но както винаги сбърканато ми чувство за хумор не намери повод да ме засмее. То в 99% от случаите при официално обявените за "комедии" филми е така, за това да не се приеме за специално отношение. Като отпишем този компонент от "уравнението" , от там насетне историята ми беше лекинко тревиална. Имаше добри моменти, но най ми хареса коректното и спортсменско поведение от страна на героя на Джони. От началото до края. Той беше единственото светло петно и причина да довърша филма. Епизодът с ралито също беше разкошен /обичам красиви пейзажи, скоростите също са ми тръпка/, но края ми беше твърде абстрактно-символичен. Големи хора сме, можем да понесем истината, че се разби - летящата кола ми дойде в повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,така ... който не е гледал филма да засяда пред телевизора. Страхотно филмче, и се смях, и поплаках, и се полюбувах ... Като цяло филма е  голям смях :rofl: ... от началота почти до края. Няма да слагам скриншотове,че ще разваля удоволствието ... За мен това е все едно съм ви казала края на филма,но преживяването е епик... Благодаря за превода и за това,че го има онлай в бокса ... :thanks::yes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...